Kauno savivaldybė & Policija vs Makroflex (74:61)30+ lyga, „Vaigora“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Didysis finalas
2014 gegužės 02 d., Penktadienis, 20:00 val. @ Kausta, Naglio g. 4a, Kaunas, LT-52367

„Kauno savivaldybė & Policija“ 30+ lygos čempionai

2014 gegužės 03 d., Šeštadienis, 00:37 val., peržiūros: 1256

Gegužės 2 dieną įvyko 30+ lygos didysis finalas, kuriame susitiko "Kauno savivaldybė & Policija" ir "Makroflex". Pirmosiomis minutėmis šeimininkai turėjo tenkintis besivejančiu vaidmeniu, tačiau įsivažiavę jie perėmė iniciatyvą. (25:19). Antrajame kėlinyje "Kauno savivaldybė & Policija" ekipos laimėta atkarpa 10:0 po truputį naikino intrigą. (41:27). Trečiajį kėlinį svečiai laimėjo minimaliu rezultatu, tačiau deficitas vis dar buvo didžiulis. (57:44) Per lemiamą kėlinį septyniese sukeistisirinkusiems "Makroflex" žaidėjams pritrūko jegų, bei motyvacijos keisti situacija ir galutinis rezultatas 74:61 skelbė, kad 2014 metų 30+ lygos čempionais tapo "Kauno savivaldybė & Policija".

Pirmajame kėlinyje šeimininkus į priekį vedė P.Motiejūnas, kuris iš 25 komandos kėlinio taškų pelnė 12. Praėjus penkioms kėlinio minutėms vis dar pirmavo "Makroflex", tačiau dviem tritaškiais inicijuotas šeimininkų spurtas persvėrė rezultatą ir nuo šio momento pirmaujanti komanda nebesikeitė. Po pirmųjų 10 minučių rezultatas buvo 25:19.

Vėl kėlinio pradžią geriau sužaidę svečiai sumažino atsilikimą iki 2 taškų, tačiau pajutę grėsmę oponentai vis surengdavo po rezultatyvią atkarpą atitoldami dviženkliu rezultatu. Antrajame kėlinyje nugalėtojus į priekį vedė T.Ališauskas, kuris pelnė 8 iš 16 komandos kėlinio taškų, taip pat Tadas buvo išrinktas kaip naudingiausias finalo žaidėjas. Po 20 žaidimo minučių šeimininkai pirmavo saugiu atstumu. (41:27)

Trečiajame kėlinyje "Makroflex" atrado tritaškius metimus, pataikę tris tritaškius jie pagaliau stabilizavo padėtį ir skirtumas nedidėjo. Per šį kėlinį tik po dvi klaidas padariusios komandos žaidė taškas į tašką, tačiau "Kauno savivaldybė & Policija" galėjo jaustis daug saugiau turėdama 15 taškų bagažą. Visgi svečiai paskutinę minutę laimėjo rezultatu 0:4 taip laimėdami ir visą kėlinį. (57:44).

Per paskutines 10 minučių svečiai pradėjo eksperimentuoti išleisdami prieš tai nežaidusius žaidėjus ir jie vaizdo nesugadino, tačiau ir nepagerino. Laikas vis tiksėjo o dviženklis skirtumas nejudėjo, likus žaisti 3 minutes abi komandos susitaikė su baigtimi ir laukė galutinio teisėjo švilpuko. Galutinis rungtynių rezultatas 74:61.

Po rungtynių nugalėtojų treneris R.Miladauskas sakė: Šios abi komandos visą sezoną rodė gerus rezultatus ir buvo vertos finalo, džiaugiamės kad juos pavyko įveikti ir šiandien, kadangi mūsų keliai susikerta kiekvieną sezoną. Šiandien matėme kad komanda labai norėjo laimėti ir tai padarė.

"Makroflex" treneris D.Juška sakė: Esame metikų komanda, o kai mums nekrenta nieko kito pasiūlyti negalime, gaila kad ta nesėkminga diena buvo finalas. Visgi galutiniu rezultatu esame patenkinti, kadangi praeitą sezoną likome ketvirti, šį jau pakilome iki antros vietos.

Kauno savivaldybė & Policija: Paulius Motiejūnas – 26 tšk. (5 išpr. praž.), Tadas Ališauskas – 18 tšk. (10 atk. kam.), Raimondas Baltrušaitis – 18 tšk. (10 atk. kam.)

Makroflex: Nerijus Dirsė – 14 tšk., Deivydas Milaknis – 13 tšk., Edvinas Bacevičius – 12 tšk., Andrius Knezys – 10 tšk.

„Kauno savivaldybė & Policija“ tiesiausiu keliu žengė į pusfinalį (2014 kovo 23 d., sekmadienis, 21:40 val.)„Kauno Savivaldybė & Policija“ tiesiausiu keliu pasiekė „30+“ lygos finalą (2014 balandžio 27 d., sekmadienis, 20:14 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ pusfinalį pradėjo pergalingai (2014 balandžio 13 d., sekmadienis, 20:15 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ pervažiavo „Remza & Adotas“ komandą. (2013 gruodžio 15 d., sekmadienis, 21:26 val.)„Kauno Savivaldybė & Policija“ iškovojo pergalę prieš „Remza & Adotas“ (2013 lapkričio 11 d., pirmadienis, 00:27 val.)Rungtynių pabaigoje „Kauno savivaldybė & Policija“ užtikrintai nužygiavo į pergalę (2014 kovo 09 d., sekmadienis, 20:15 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ turėjo vargo su „FORTO AMICUS ‒ Green Death“ penketuku (2014 sausio 26 d., sekmadienis, 22:22 val.)Tado Ališausko vedama „Kauno Savivaldybė & Policija“ pranoko „Forto Amicus ‒ Green Death“ (2013 gruodžio 08 d., sekmadienis, 22:06 val.)„LVA ‒ IVNET“ turėjo pripažinti „Kauno savivaldybės & Policijos“ pranašumą (2014 vasario 02 d., sekmadienis, 21:31 val.)Įspūdingai atsitiesę „Kauno savivaldybės & Policijos“ krepšininkai palaužė „Šilainius“ (2014 vasario 09 d., sekmadienis, 22:16 val.)