Akademija vs LVA – IVNET (48:68)30+ lyga, „Vaigora“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 gruodžio 06 d., Penktadienis, 19:50 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„LVA – IVNET“ nugalėjo „Akademijos“ ekipą

2013 gruodžio 06 d., Penktadienis, 22:24 val., peržiūros: 1121

Penktadienį, gruodžio 6 dieną, KTK sporto salėje įvyko 30+ lygos "Vaigora" pirmenybių rungtynės, kuriose sutiko "Akademija" (šeimininkai) ir "LVA – IVNET" (svečiai). Jau pirmajame kėlinukyje svečiai įgavo dviženklį pranašumą ,kur išsaugojo iki rungtynių pabaigos ir šventė pergalę rezultatu – 48:68.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ( 6:6), tačiau "LVA – IVNET" ekipa sugebėjo spurtuoti 7:0 atkarpa ir įgijo 7 taškų pranašumą. Žilvino Balyno tritaškis metimas apmažino skirtumą iki 3 taškų. Vis dėlto, kėlinuko pabaigą užtikrintai sužaidė svečiai, kurie laimėjo atkarpą 9:0 ir padidino pranašumą iki dviženklio. Rezultatas – 11:23.

Antram kėlinukui prasidėjus tarp ekipų labiau tvyrojo gynybinis krepšinis ir "Akademija" sugebėjo sumažinti skirtumą iki 8 taškų, tačiau svečiai atsigavo po minutės pertraukėlės ir po kelių minučių padidino pranašumą iki 17 taškų ( 19:36). Likus žaisti apie tris minutes Ž.Balynas suleido du tolimus tritaškius metimus ir skirtumas vėl sumažėjo iki 8 taškų. Manto Kleizos dėka "LVA – IVNET" ekipa atsatė dviženklį pranašumą. Rezultatas prieš ilgąją pertrauką – 28:39.

Trečiam kėlinukui prasidėjus toliau tarp ekipų vyko atkakli kova, tačiau niekaip "LVA – IVNET" ekipa neleido sumažinti pranašumo. Vis dėlto, kėlinuko pabaigoje šeimininkams sunkiai sekėsi stabdyti svečių greitas atakas ir vėl padidino pranašumą iki dviženklio pranašumo. Rezultatas – 39:53.

Paskutiam ketvirčiui prasidėjus "Akademijos" ekipa pradėjo užtikrintai ir sumažino skirtumą iki 10 taškų, tačiau svečiai nežadėjo taip lengvai leisti varžovams prisivyti ir spurtavo atkarpa 10:0 , kur pranašumas išaugo iki 20 taškų ( 46:66). Per likusias minutes tarp ekipų rezultatas nepakito ir pergalę šventė "LVA – IVNET" ekipa, rezultatu – 48:68.

Po laimėtų rungtynių "LVA – IVNET" ekipos treneris, G.Davidavičius, teigė:" Nėra žodžių. Blogai."

Po pralaimėtų rungtynių "Akademijos" komandos treneris, L.Juknys, kalbėjo:"Rungtynės kaip rungtynės, kai tik tiek mūsų susirinkome. Tačiau labiausiai esam nepatenkinti teisėjų darbu. Nemato , kas vyksta po nosimi, o poto duoda pražangą, techninę."

Akademija: Žilvinas Balynas – 19 tšk. (16 atk. kam.), Linas Karalius – 16 tšk. (5 išpr. praž.), Linas Stankūnas – 9 tšk.

LVA – IVNET: Jonas Janickas – 18 tšk., Mantas Kleiza – 17 tšk., Gražvydas Davidavičius – 11 tšk., Vytautas Šunokas – 10 tšk. (5 išpr. praž.)

Tris kėlinius atsilikinėję „LVA ‒ IVNET“ nugalėjo „Šilainių“ ekipą (2013 spalio 27 d., sekmadienis, 18:17 val.)„LVA ‒ IVNET“ suklupo prieš „Makroflex“ (2013 gruodžio 13 d., penktadienis, 22:10 val.)„LVA ‒ IVNET“ nesunkiai įveikė „FORTO AMICUS ‒ Green Death“ ekipą. (2014 vasario 07 d., penktadienis, 23:56 val.)„LVA – IVNET“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Šernus“ (2014 kovo 24 d., pirmadienis, 23:29 val.)„LVA ‒ IVNET“ turėjo pripažinti „Kauno savivaldybės & Policijos“ pranašumą (2014 vasario 02 d., sekmadienis, 21:31 val.)„Šilainiai“ nesunkiai įveikė „Akademijos“ komandą. (2014 sausio 31 d., penktadienis, 23:47 val.)„LVA ‒ IVNET“ paskutiniame kėlinyje parklupdė „Šernus“ (2013 lapkričio 22 d., penktadienis, 21:42 val.)„Šernai“ nugalėjo „Akademijos“ krepšininkus, kuriems sezonas jau baigtas (2014 vasario 28 d., penktadienis, 22:05 val.)„Šernai“ nesunkiai nugalėjo „LVA ‒ IVNET“ ekipą (2014 sausio 10 d., penktadienis, 20:15 val.)„LVA – IVNET“ nepavyko antrąkart įveikti „Šilainių“ (2014 vasario 21 d., penktadienis, 21:18 val.)