Šernai vs LVA – IVNET (52:61)30+ lyga, „Vaigora“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2014 kovo 16 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Šernai“ neįveikė savo varžovų

2014 kovo 17 d., Pirmadienis, 00:05 val., peržiūros: 908

2014 kovo 16 dieną J.Dobkevičiaus vidurinėje mokykloje įvyko "30+" lygos rungtynės tarp "Šernų" ir "LVA – IVNET". Nuo rungtynių pradžios išsiveržę į priekį "LVA – IVNET" išlaikė persvarą savo pusėje iki pat rungtynių pabaigos ir laimėjo jas rezultatu – 61:52(17:8, 11:13, 14:19, 19:12).

Rungtynes tolimu metimu pradėjo "LVA – IVNET" žaidėjas T.Kavaliauskas, varžovai atsakė 2 taškais. T.Kavaliauskas pelnė dar 5 taškus ir 2 taškų skirtumu priekyje "LVA – IVNET". Šiai ekipai vėl T.Kavaliauskas įmetė dvitaškį, dar 2 taškus pridėjo G.Davidavičius. "LVA – IVNET" pirmauja rezultatu 13:6. "Šernams" dvitaškį pelnė E.Plenta, o priešininkams M.Kleiza pataikė dar du dvitaškius ir pirmąjį kėlinį laimėjo 17:8.

Antrasis ketvirtis prasidėjo abiejų ekipų taikliais dvitaškiais. D.Skvireckas "Šernams" pelnė 2 taškus, iš toli pataikė S.Staniulis, ir skirtumas šiek tiek sumažėjo – 21:15. Bet varžovai atsakė 5 taškais iš eilės ir padidino persvarą iki 11 taškų – 26:15. "Šernai" iki kėlinio pabaigos dar įmetė tris dvitaškius, o "LVA – IVNET" komanda tik vieną. Jie ketvirtį laimėjo 7 taškų skirtumu – 28:21.

Po pertraukos "Šernai" surengė spurtą 5:0 ir sumažino skirtumą iki 2 taškų – 26:28. Po tritaškių krušos, iš kurių vieną pelnė P.Juchnevičius, du S.Staniulis, "Šernai" išlygino rezultatą – 35:35. "LVA – IVNET" ekipai J.Janickas įmetė 5 taškus, ir persvara tarp ekipų padidėjo iki 5 taškų, bet "Šernai" vėl išlygino rezultatą, pataikydami tolimą metimą ir dvitaškį. Kėliniui baigiantis "LVA – IVNET" komandai T.Kavaliauskas įmetė dvitaškį, ir trečiąjį ketvirtį ši ekipa laimėjo tik 2 taškų skirtumu – 42:40.

Paskutinį kėlinį komandos pradėjo taikliais metimais. "Šernai" vėl išlygino rezultatą – 44:44, "LVA – IVNET" padidino persvarą iki 5 taškų. "Šernams" E.Plenta įmetė dvitaškį, persvara sumažėjo iki 3 taškų. J.Janickas "LVA – IVNET" ekipai pelnė tritaškį, ir persvara padvigubėjo – 52:46. "Šernai" nepasidavė ir sumažino atsilikimą – 50:52. Bet ketvirtojo kėlinio antrą pusę sėkmingiau sužaidė "LVA – IVNET", įmetę 9 taškus, o "Šernai" atsakė tik dvitaškiu. Rungtynės baigėsi rezultatu – 61:52 "LVA – IVNET" ekipos naudai.

"Šernai": Skirmantas Staniulis – 20 tšk. (5 rezult. perd.), Egidijus Plenta – 18 tšk. (13 atk. kam.), Paulius Juchnevičius – 7 tšk. (7 rezult. perd.)

"LVA – IVNET": Tomas Kavaliauskas – 22 tšk. (13 atk. kam.), Jonas Janickas – 15 tšk., Mantas Kleiza – 12 tšk.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

AndriusL2014 kovo 06 d., 12:01 val.
Kad vėliau nekiltų  diskusijų, noriu iš anksto informuoti kad 30+ lygos, "Šernai" komandos žaidėjas Darius Baltrušaitis, dėl 2014.01.31d. patirtos traumos, nespėjo sužaisti reikiamo rungtynių kiekio, kad galėtų dalyvauti atkrintamosiose rungtynėse. Šiuo metu Darius jau baigia reabilitacijos procesus ir artimiausiu metu planuoja vėl pradėti sportuoti. Todėl, Šernų komandos vardu, į KKL išsiunčiau prašymą dėl D. Baltrušaičio dalyvavimo atkrintamosiose varžybose ir medicininių dokumentų kopijas.
„Šernai“ įrodė savo pranašumą prieš „Šilainius“ (2013 gruodžio 15 d., sekmadienis, 22:17 val.)“FORTO AMICUS – Green Death“ lengvai nugalėjo savo varžovus (2014 vasario 17 d., pirmadienis, 00:28 val.)„Šernai“ antrą kartą nusileido „Makroflex“ (2014 sausio 07 d., antradienis, 00:48 val.)„Šernai“ nugalėjo „Remza & Adotas“ ekipą (2014 vasario 19 d., trečiadienis, 01:33 val.)„Šernai“ dviejų taškų skirtumu įveikė „Remza & Adotas“ komandą (2013 spalio 30 d., trečiadienis, 00:17 val.)„Šernai“ pergalę išplėšė per paskutinę susitikimo minutę (2014 sausio 19 d., sekmadienis, 21:27 val.)„Šernai“ nesunkiai nugalėjo „LVA ‒ IVNET“ ekipą (2014 sausio 10 d., penktadienis, 20:15 val.)„Šernai“ užtikrintai įveikė negausiai susirinkusius „Kauno savivaldybės & Policijos“ krepšininkus (2013 lapkričio 17 d., sekmadienis, 20:17 val.)„Makroflex“ nesunkiai įveikė „LVA ‒ IVNET“ ir pateko į finalą (2014 balandžio 18 d., penktadienis, 20:54 val.)Didžiąją rungtynių dalį pirmavę „Šernai“ išsaugojo pergalę savo rankose (2014 sausio 31 d., penktadienis, 23:06 val.)