Kauno savivaldybė & Policija vs Sporto manija & Ekodora 30+ (65:58)30+ lyga, „Vaigora“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 sausio 12 d., Sekmadienis, 18:15 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

Puikiai startavusi „Kauno Savivaldybė & Policija“ pranoko „Sporto Maniją & Ekodorą 30+“

2014 sausio 12 d., Sekmadienis, 21:47 val., peržiūros: 1316

Sausio 12 dieną, sekmadienį, Kauno Centro sporto mokykloje įvyko "30+" lygos "Vaigoros" pirmenybių mūšis tarp savo aikštėje žaidusių "Kauno Savivaldybės & Policijos" krepšininkų ir "Sporto Manijos & Ekodoros 30+" ekipos. Jau dvikovos starte aikštės šeimininkai pasiuntė varžovus į gilų nokdauną ir pirmąjį kėlinį laimėjo net 19 taškų skirtumu. Vėliau "Sporto Manija & Ekodora 30+" sumažino nuostolius, tačiau priešininkai išlaikė saugų atstumą ir po trijų ketvirčių ekipas skyrė 13 taškų. Paskutiniame kėlinyje svečių komanda dar mėgino gelbėtis, tačiau "Kauno Savivaldybė & Policija" neleido pavojingai priartėti ir išlaikė persvarą savo pusėje iki finalinio švilpuko. Galutinis rungtynių rezultatas - 65:58.

Rungtynės prasidėjo 6 iš eilės R.Baltrušaičio taškais, tačiau netrukus svečių taškų sąskaitą atidarė E.Karpavičius ir sušvelnino atsilikimą (6:3). Tiesa, po šios rezultatyvios atakos "Sporto Manijos & Ekodoros 30+" puolimas sustojo ir kelias minutes nedavė jokių vaisių. Šį laiko tarpą "Kauno Savivaldybė & Policija" išnaudojo pakankamai turiningai, surinko net 18 taškų be atsako ir antroje kėlinio pusėje aikštės šeimininkai pirmavo jau 21 taško skirtumu (24:3). Ketvirčio finiše E.Karpavičius nutraukė ilgokai užsitęsusią savo ekipos tylą ir pelnė 5 taškus iš eilės (24:8), tačiau tašką pirmajame kėlinyje padėjo G.Klimavičius, kurios tritaškis grąžino "Kauno Savivaldybei & Policijai" 19 taškų persvarą – 27:8.

Antrąjį kėlinį kur kas geriau pradėjo "Sporto Manija & Ekodora 30+". E.Karpavičiaus bei R.Turskio taiklių metimų vedami svečiai ketvirtį pradėjo laimėta atkarpa 2:9 ir sumažino nuostolius iki 11 taškų (29:18). Kurį laiką komandos panašiu tempu rinkosi taškus, bet antroje kėlinio pusėje 5 T.Simučio taškai padidino "Kauno Savivaldybės & Policijos" pranašumą iki 16 taškų (37:21). Visgi, kėlinio tiesiojoje savo žodį vėl tarė "Sporto Manija & Ekodora 30+", kuri pirmąją rungtynių pusę baigė 4 taškais be atsako ir įpusėjus mačui priartėjo iki 12 taškų – 37:25.

Po didžiosios pertraukos "Kauno Savivaldybę & Policiją" į priekį vėl truktelėjo R.Baltrušaitis, kuris pelnė dar 4 taškus ir padidino savo komandos atotrūkį iki 16 taškų (41:25). Tiesa, netrukus svečiai atsakė 5 taškais ir pjovė deficitą iki 11 taškų (41:30), o antroje kėlinio pusėje taiklus R.Petraičio tritaškis suapvalino "Sporto Manijos & Ekodoros 30+" atsilikimą iki 10 taškų (45:35). Vis dėlto, kėlinio finiše "Kauno Savivaldybė & Policija" labiau priartėti neleido, šiek tiek sėkmingiau sužaidė paskutines minutes ir po trijų kėlinių išsaugojo savo pusėje 13 taškų pranašumą – 51:38.

Ketvirtojo kėlinio pirmosiomis minutėmis komandos panašiu tempu rinkosi taškus ir situacijos šeimininkais toliau išliko "Kauno Savivaldybė & Policija". Visgi, nebeturintys kur trauktis "Sporto Manijos & Ekodoros 30+" krepšininkai dar pamėgino prikelti intrigą ir po spurto 0:6 skirtumas sumažėjo iki 8 taškų (57:49), o antroje ketvirčio pusėje aikštės šeimininkams beliko 7 taškai (60:53). Tiksint paskutinėms rungtynių sekundėms "Sporto Manija & Ekodora 30+" priartėjo iki 5 taškų (63:58), bet tolesniam varžovų krepšio šturmui pritrūko laiko ir R.Baltrušaitis įtvirtino "Kauno Savivaldybės & Policijos" pergalę rezultatu 65:58.

Raimundas Miladauskas ("Kauno Savivaldybė & Policija"):

"Šiandien varžovai susirinko negausiai, o mūsų susirinko daug, Turbūt pirmą kartą šį sezoną susirinko dešimt žmonių. Tas turbūt ir lėmė rungtynių baigtį. Išsaugojom saugiau jėgų, dažniau keitėmės ir ištraukėm iki galo."

"Sporto Manijos & Ekodoros 30+" po dvikovos neparodė noro dalintis mintimis.

Nugalėtojus į pergalę vedė R.Baltrušaitis (18 tšk.), G.Klimavičius (13 tšk.), G.Banaitis – Skrandis (11 tšk., 6 atk. k.), T.Ališauskas (7 tšk., 8 atk. k., 7 rez.p ., 2 bl.), R.Skilandis (6 tšk.), T.Simutis (5 tšk.) ir G.Eirošius (3 tšk., 10 atk. k.).

"Sporto Manijos & Ekodoros 30+" gretose išsiskyrė E.Karpavičius (20 tšk., 6 atk. k.), R.Petraitis (16 tšk., 10 atk. k.), R.Turskis (12 tšk.), R.Laurinaitis (6 tšk., 7 atk. k.) ir R.Kulikauskas (3 tšk., 7 atk. k.).

"Kauno Savivaldybė & Policija" "30+" lygos "Vaigoros" pirmenybėse pasiekė ketvirtąją pergalę ir žengia su šešiais pralaimėjimais. "Sporto Manija & Ekodora +30" suklupo šeštąjį kartą ir savo sąskaitoje turi dvi pergales.

Tado Ališausko vedama „Kauno Savivaldybė & Policija“ pranoko „Forto Amicus ‒ Green Death“ (2013 gruodžio 08 d., sekmadienis, 22:06 val.)Po atkaklios kovos „Remza & Adotas“ nugalėjo „Sporto maniją & Ekodorą 30+“ (2013 lapkričio 12 d., antradienis, 23:53 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ pervažiavo „Remza & Adotas“ komandą. (2013 gruodžio 15 d., sekmadienis, 21:26 val.)Ketvirtame kėlinyje „Šernai“ palaužė „Sporto maniją & Ekodorą 30+“ (2013 lapkričio 03 d., sekmadienis, 23:00 val.)„Kauno Savivaldybė & Policija“ iškovojo pergalę prieš „Remza & Adotas“ (2013 lapkričio 11 d., pirmadienis, 00:27 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ pusfinalį pradėjo pergalingai (2014 balandžio 13 d., sekmadienis, 20:15 val.)Įspūdingai atsitiesę „Kauno savivaldybės & Policijos“ krepšininkai palaužė „Šilainius“ (2014 vasario 09 d., sekmadienis, 22:16 val.)Atsitiesti sugebėję „Kauno Savivaldybės & Policijos“ krepšininkai vistiek krito prieš „Akademiją“ (2014 vasario 23 d., sekmadienis, 20:19 val.)„Kauno Savivaldybė & Policija“ tiesiausiu keliu pasiekė „30+“ lygos finalą (2014 balandžio 27 d., sekmadienis, 20:14 val.)Visas rungtynes piravę „LVA ‒ IVNET“ įveikė „Sporto maniją & Ekodora 30+“ (2014 vasario 25 d., antradienis, 23:01 val.)