Šernai vs FORTO AMICUS – Green Death (51:73)30+ lyga, „Vaigora“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 vasario 21 d., Penktadienis, 19:50 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Forto Amicus ‒ Green Death“ penkiese parklupdė „Šernus“

2014 vasario 22 d., Šeštadienis, 00:40 val., peržiūros: 873

Penktadienio vakarą Kauno Technikos Kolegijos sporto salėje, "Vaigora" 30+ pirmenybių rungtynėse, "Šernai" priėmė "Forto Amicus – Green Death". Vos penkiese susirinkę svečiai beveik visą laiką pirmavo, o iki susitikimo pabaigos susikrovė solidžią persvarą ir iškovojo pergalę rezultatu 51:73.

Mačo pradžia sudėtingai klostėsi abiem komandoms, pirmąsias dvi minutes nė vienai ekipai nesisekė pelnyti taškus. Pirmieji "ledus pralaužė" svečiai – "Forto Amicus – Green Death" pelnė 9 taškus be atsako. Antroje kėlinuko pusėje prabudę aikštės šeimininkai kiek sumažino atsilikimą, po pirmojo kėlinio atsilikinėjo 10:13.

Antrasis kėlinys prasidėso dviem svečių dvitaškiais, po kurių skirtumas padidėjo iki 7-ių taškų (10:17), tačiau "Šernai" atsakė serija 7:0 ir išlygino rezultatą. Antroje kėlinuko pusėje kiek geriau sekėsi "Forto Amicus – Green Death" – svečiai po dviejų kėlinių pimravo 27:31.

Po ilgosios pertraukos fortūna šypsojosi "Forto Amicus – Green Death" krepšininkams, svečiai pradėjo kėlinį serija 2:6 ir padidino atotrūkį iki 8-ių taškų (29:37). Atsakyti į varžovų iniciatyvą "Šernai" nerado kuo ir po trijų kėlinukų turėjo jau dešimties taškų daficitą – 43:53.

Paskutiniajame kėlinuke "Forto Amivus – Green Death" nepaliko jokių šansų varžovams – visiškai sustabę "Šernų" puolimą svečiai ėmė sparčiai didinti persvarą. Sužaidę įspūdingą kėlinuką (8:20) "Forto Amicus – Green Death" iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 51:73.

Šernai: Skirmantas Staniulis – 21 tšk., Andrius Lapinskas – 17 tšk., Egidijus Plenta – 6 tšk.

FORTO AMICUS – Green Death: Tomas Garliauskas – 20 tšk. (11 atk. kam., 7 išpr. praž.), Šarūnas Kenstavičius – 19 tšk., Žilvinas Stašaitis – 16 tšk. (5 perimt. kam.), Kęstutis Žižys – 13 tšk.

„Forto Amicus ‒ Green Death“ vos neprisižaidė su „Remza & Adotas“ (2014 kovo 05 d., trečiadienis, 02:13 val.)„LVA ‒ IVNET“ paskutiniame kėlinyje parklupdė „Šernus“ (2013 lapkričio 22 d., penktadienis, 21:42 val.)Nerezultatyvioje dvikovoje ‒ „Forto Amicus ‒ Green Death“ pergalė (2014 vasario 02 d., sekmadienis, 20:06 val.)„Forto Amicus & Green Death“ iškovojo pergalę prieš „Sporto Manija & Ekodora“ (2014 kovo 07 d., penktadienis, 21:35 val.)„LVA – IVNET“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Šernus“ (2014 kovo 24 d., pirmadienis, 23:29 val.)„FORTO AMICUS – Green Death“ nelengvai palaužė „Sporto manija & Ekodora 30+“ krepšininkus (2013 gruodžio 13 d., penktadienis, 23:37 val.)“FORTO AMICUS – Green Death“ lengvai nugalėjo savo varžovus (2014 vasario 17 d., pirmadienis, 00:28 val.)„Akademija“ nugalėjo „FORTO AMICUS ‒ Green Death“ ekipą (2013 lapkričio 15 d., penktadienis, 22:32 val.) „FORTO AMICUS – Green Death“ iššvaistė persvarą, tačiau išsaugojo pergalę (2013 gruodžio 06 d., penktadienis, 23:27 val.)„Makroflex“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Šernais“ (2013 gruodžio 29 d., sekmadienis, 20:14 val.)