LVA – IVNET vs Šernai (37:60)30+ lyga, „Vaigora“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2014 kovo 21 d., Penktadienis, 21:10 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Kovoje dėl vietos finaliniame ketverte seriją 1-1 išlygino „Šernai“

2014 kovo 21 d., Penktadienis, 23:01 val., peržiūros: 699

Kovo 21 dieną Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko 30+ lygos, „Vaigoros“ pirmenybių ketvirtfinalio rungtynės, kuriose vietos "LVA – IVNET" priėmė svečius "Šernai". Rungtynes sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai ir laimėjo kelinį 2 taškų skirtumu. Antrajame kėlinyje puikiai rungtyniavo "Šernai" ir sukaupė jau 10 taškų persvarą. Trečiajame kėlinyje svečiai dar labiau padidino savąją persvarą, jau iki 15 taškų. Paskutiniajame kėlinyje "Šernai" vėlgi atrodė geriau ir pasiekė užtikrintą pergalę. 37:60

Rungtynės prasidėjo labai nerezultatyviai. Svečiai pirmieji pelnė pirmuosius taškus ir išsiveržė (4:0). Netrukus skirtumas sumažėjo iki minimumo, kai "LVA – IVNET" pataikė tolimą metimą. Į tai varžovai atsakė tuo pačiu. Kėlinio pabaigoje komandos sužaidė gana panašiai, o skirtumas išliko minimalus. 7:9

Antrajame kėlinyje "Šernai" jau pradžioje padidino skirtumą iki 5 taškų. Po kelių atakų aikštelės šeimininkams pavyko sumažinti atsilikimą iki 2 taškų. Po šios atkarpos svečiai padidino persvarą iki 5 taškų. Kėlinio pabaigoje "Šernai" pademonstravo puikų krepšinį ir sukaupė 10 taškų persvarą. 17:27

Trečiajame kėlinyje svečiai surengė dar vieną spurtą ir skirtumą padidino iki 18 taškų. Vėliau sėkmingą atkarpą surengė "LVA – IVNET", kurie sušvelnino atsilikimą iki 12 taškų. Kėlinio pabaigoje komandos sužaidė gana panašiai ir skirtumą pakilo iki 15 taškų. 28:43

Paskutiniajame kėlinyje dar kartą spurtu pradėjo svečiai, kurie sugebėjo pranašumą padidinti iki 23 taškų. Vėliau žaidimas stabilizavosi ir ekipos žaidė gana panašiai, o skirtumas nežymiai svyravo. Taigi per paskutiniąsias atakas "Šernai" nesunkiai nužygiavo į pergalę, bei išlygino rezultatą serijoje iki dviejų pergalių 1-1. 37:60

LVA – IVNET: Gražvydas Davidavičius – 10 tšk. (6 išpr. praž.), Jonas Janickas – 10 tšk., Tomas Kavaliauskas – 6 tšk.

Šernai: Egidijus Plenta – 16 tšk. (10 atk. kam.), Paulius Juchnevičius – 11 tšk. (10 atk. kam.), Paulius Atkočiūnas – 11 tšk.

Po susitikimo "LVA – IVNET" komandos žaidėjas kalbėjo: "Intrigos reikia, dar rezultatas lygus. Jeigu atvirai, tai labai nepersistengėme, tai turėjo matytis iš varžybų. Tiesiog varžovų lyderiai susirinko ir laimėjo. Neišnaudojome savo privalumų, tai tolimų metimų, viskas spręsis kitose rungtynėse".

"Šernų" strategas teigė: "Šiandien iš esmės skyrėsi mūsų ginklai. Praeitose rungtynėse tai atvažiavome su tanku, bet be šovinių, o šiandien atvažiavome ir su tanku ir dar jūrų laivynas pasijungė. Gerai gynėmės šiandien varžovams neleidome mesti ir varžovai nepataikė. Kitose varžybose susirinksime visi ir kausimės dėl pergalės".

„Makroflex“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Šernais“ (2013 gruodžio 29 d., sekmadienis, 20:14 val.)„LVA ‒ IVNET“ paskutiniame kėlinyje parklupdė „Šernus“ (2013 lapkričio 22 d., penktadienis, 21:42 val.)Ketvirtame kėlinyje „Šernai“ palaužė „Sporto maniją & Ekodorą 30+“ (2013 lapkričio 03 d., sekmadienis, 23:00 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalė atiteko „Šilainiams“ (2014 vasario 14 d., penktadienis, 22:32 val.)„LVA – IVNET“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Šernus“ (2014 kovo 24 d., pirmadienis, 23:29 val.)Tris kėlinius atsilikinėję „LVA ‒ IVNET“ nugalėjo „Šilainių“ ekipą (2013 spalio 27 d., sekmadienis, 18:17 val.)N.Paulausko metimas neišgelbėjo „Akademijos“ komandos (2013 spalio 25 d., penktadienis, 23:24 val.)„LVA ‒ IVNET“ išbarstė 22 taškų persvarą ir krito pratęsime krito prieš „Makroflex“ (2014 balandžio 14 d., pirmadienis, 22:28 val.)Didžiąją rungtynių dalį pirmavę „Šernai“ išsaugojo pergalę savo rankose (2014 sausio 31 d., penktadienis, 23:06 val.)Puikiai sužaistas ketvirtasis kėlinys leido „Remza & Adotas“ komandai pasiekti pergalę (2013 lapkričio 06 d., trečiadienis, 00:24 val.)