FORTO AMICUS – Green Death vs Šilainiai (73:56)30+ lyga, „Vaigora“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 08 d., Penktadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

Ramioje kovoje stipresni buvo „FORTO AMICUS ‒ Green Death“

2013 lapkričio 08 d., Penktadienis, 22:12 val., peržiūros: 1167

V.Kuprevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio 30+ lygos "Vaigoros" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „FORTO AMICUS ‒ Green Death“ (šeimininkai) ir "Šilainių" (svečiai) komandos. Nuo pat susitikimo pradžios į priekį išsiveržusi šeimininkų ekipa tvirtai kontroliavo įvykius aikštelėje ir įveikė varžovus rezultatu 73:56 (19:8; 15:16; 22:16; 17:16). „FORTO AMICUS ‒ Green Death“ komandai tai buvo pirmasis laimėjimas iš dviejų galimų, tuo tarpu "Šilainiai" pasiliko su dviem pergalėm po keturių bandymų.

Rungtynės prasidėjo „FORTO AMICUS ‒ Green Death“ komandos atkovotu ginčo kamuoliu ir jau pirmoje atakoje pelnytais dviem taškais (2:0), o netrukus rezultatas tapo 6:0. Po šio momento "Šilainiams" buvo pavykę šiek tiek sumažinti savo atsilikimą (5:8), bet po to šeimininkai sužaidė neblogą atkarpą 9:1 ir skirtumas tapo dviženklis (17:6). Vėliau ekipos apsikeitė sėkmingomis atakomis, o po pirmųjų 10 kovos minučių gana solidžiu 11 taškų pranašumu pirmavo „FORTO AMICUS ‒ Green Death“ (19:8).

Antrajame kėlinyje jau nebeliko tokio akivaizdaus „FORTO AMICUS ‒ Green Death“ dominavimo, tad ir skirtumas nebeaugo. Tiesa, artėjant ketvirčiui prie pabaigos ir šeimininkams pirmaujat 13 taškų skirtumu (32:19), "Šilainiai" sužaidė "sausą" atkarpą 5:0 ir gerokai sumažino savo deficitą (24:32). Visgi kėlinį „FORTO AMICUS ‒ Green Death“ užbaigė taikliu dvitaškiu metimu ir prieš didžiąją pertrauką komandas vėl skyrė dviženklis skirtumas (34:24).

Trečiasis kėlinys prasidėjo „FORTO AMICUS ‒ Green Death“ 4 taškais be atsako ir "Šilainių" deficitas dar kartą išaugo (38:24). Nors vėliau aikštelėje vyravo apylygis žaidimas, tačiau šeimininkai daugiausiai taiklių tritaškių metimų dėka dar šiek tiek padidino savo pranašumą, kuris prieš paskutinį ketvirtį jau siekė 16 taškų (56:40).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje po keletos sėkmingų „FORTO AMICUS ‒ Green Death“ ekipos išpuolių skirtumas šoktelėjo iki 20 taškų (62:42) ir rungtynių baigtis jau buvo nulemta. Vėliau "Šilainiams" pavyko skirtumą sumažinti, tačiau paskutinis teisėjų švilpukas užfiksavo užtikrintą „FORTO AMICUS ‒ Green Death“ pergalę rezultatu 73:56.

"FORTO AMICUS – Green Death": Šarūnas Kenstavičius – 19 tšk., Tomas Garliauskas – 18 tšk. (13 atk. kam., 5 išpr. praž.), Igoris Konovalenko – 18 tšk. (5 rezult. perd.), Jonas Paužuolis – 10 tšk.

"Šilainiai": Vitoldas Kapočius – 25 tšk., Nerijus Urbanavičius – 15 tšk., Modestas Motiečius – 8 tšk. Puikiai po krepšiais grūmėsi Audrius Brazys, kuris laimėjo net 27 oro dvikovas.

Pakalbintas „FORTO AMICUS ‒ Green Death“ komandos treneris G.Vasiliauskas sakė, kad "pergalę nulėmė gera gynyba ir geras žaidėjų nusiteikimas, nes praeitas varžybas buvo pralaimėję rungtynių pabaigoje gana skaudžiai – manau, kad tai ir nulėmė pergalę. Na, o šiaip tai sužaidėm pagal galimybes".

Paskutiniai komentarai (3 iš 5)

Sarunas112013 lapkričio 11 d., 08:43 val.
Būna pasitaiko ir patyrę nepataiko.
Palshis122013 lapkričio 10 d., 12:44 val.
Matyt su skaičiavimu prastai,galvojo vis kad meta 9...
cminde72013 lapkričio 10 d., 10:44 val.
tai ties dešimtu turėjo sustoti
„Akademija“ nugalėjo „FORTO AMICUS ‒ Green Death“ ekipą (2013 lapkričio 15 d., penktadienis, 22:32 val.)„LVA ‒ IVNET“ nesunkiai įveikė „FORTO AMICUS ‒ Green Death“ ekipą. (2014 vasario 07 d., penktadienis, 23:56 val.)Nerezultatyvioje dvikovoje ‒ „Forto Amicus ‒ Green Death“ pergalė (2014 vasario 02 d., sekmadienis, 20:06 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ turėjo vargo su „FORTO AMICUS ‒ Green Death“ penketuku (2014 sausio 26 d., sekmadienis, 22:22 val.)Negausiai susirinkę „Makroflex“ krepšininkai sugebėjo palaužti „FORTO AMICUS – Green Death“ (2014 sausio 17 d., penktadienis, 22:54 val.)„Šilainiai“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „FORTO AMICUS – Green Death“ komandą (2014 sausio 05 d., sekmadienis, 15:15 val.)“FORTO AMICUS – Green Death“ lengvai nugalėjo savo varžovus (2014 vasario 17 d., pirmadienis, 00:28 val.)Keturiese baigę rungtynes „FORTO AMICUS – Green Death“ krepšininkai nugalėjo savo priešininkus (2014 vasario 12 d., trečiadienis, 00:46 val.) „FORTO AMICUS – Green Death“ iššvaistė persvarą, tačiau išsaugojo pergalę (2013 gruodžio 06 d., penktadienis, 23:27 val.)Tado Ališausko vedama „Kauno Savivaldybė & Policija“ pranoko „Forto Amicus ‒ Green Death“ (2013 gruodžio 08 d., sekmadienis, 22:06 val.)