Sporto manija & Ekodora 30+ vs LVA – IVNET (67:64)30+ lyga, „Vaigora“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 sausio 24 d., Penktadienis, 19:00 val. @ A. Stulginskio pagrindinė mokykla, Partizanų g. 152, Kaunas, LT-50330

„Sporto manija ‒ Ekodora 30+“ po permainingos kovos palaužė „LVA ‒ IVNET“

2014 sausio 25 d., Šeštadienis, 00:39 val., peržiūros: 1007

Sausio 24 dieną,19.00 val., "A.Stulginskio" pagrindinės mokyklos sporto salėje, susitiko "30+" lygos komandos "Sporto manija & Ekodora 30+" (šeimininkai) ir "LVA – IVNET" (svečiai). Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie po pirmų dešimties minučių pirmavo – (15:20). Antrame kėlinyje vyko atkakli kova, bet po dviejų kėlinių vis dar priekyje buvo "LVA – IVNET" – (30:33). Trečiame kėlinyje "Sporto manija & Ekodora 30+" komandai pavyko pasivyti svečius ir po trijų kėlinių rezultatas buvo lygus – (47:47). Ketvirtame kėlinyje užvirė nuožmi kova,kuri tęsėsi iki paskutinių sekundžių. Visgi rungtynių galą geriau pavyko sužaisti šeimininkams, kurie laimėjo rungtynes – (67:64).

Rungtynėse pirmieji taškus pelnė svečiai, vėliau prie jų prisijungė šeimininkai kurie surengė spurtą 9:2 ir sužaidus 4 minutes rezultatas buvo – (9:4). Sužaidus dar 3 minutes "LVA- IVNET" komanda surengė savo spurtą – (0:8) ir antrą kartą rungtynėse įsiveržė į priekį – (9:12). Per likusį laiką abi komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis ir pirmasis kėlinys baigėsi – (15:20).

Antrasis kėlinys prasidėjo "Sporto manijos- Ekodoros 30+" spurtu – (12:4), kuris truko apie 5 minutes ir leido vėl šeimininkams įsiveržti į priekį – (27:24). Visgi likusį laiką geriau sekėsi išnaudoti svečiams, kurie vėl įsiveržė į priekį ir po dviejų kėlinių pirmavo – (30:33).

Trečiame kėlinyje vyko atkakli kova. Beveik visą kėlinį pirmavę svečiai su paskutinių kėlinio metimu, leido šeimininkams išlyginti rungtynių rezultatą – (47:47).

Vėl ketvirto kėlinio pradžia geriau pradėjo svečiai, kurie iškart įsiveržė į priekį ir 5 minutes pirmavo poros taškų skirtumu – (57:59). "Sporto manija – Ekodora 30+" komanda stengėsi perlaužti rungtynių eiga savo naudai, bet geras svečių žaidimas neleido jiems to pasiekti. Ir tik kėliniui baiginėjantis L. Iljonskio taiklus tritaškis ir A. Dervisnko viena taikli bauda leido rezultatą išlyginti – (64:64). Likus žaisti apie 30 sekundžių svečiai turėjo galimybę įsivežti į priekį, bet dvi baudas prametę svečiai nesugebėjo atsikovoti kamuolio ir gavo greitą ataką kuri leido įsiveržti į priekį šeimininkams – (66:64). Likus žaisti 8 sekundes svečiai prarado kamuolį, vėliau prasižengė ir šeimininkai stojo mesti dviejų baudų. Vieną baudą iš dviejų pataikęs R.Šimanskas įtvirtino savo komandos pergalę ir rungtynės baigėsi – (67:64).

Sporto manija & Ekodora 30+: Aurimas Dervinskas – 21 tšk. (5 išpr. praž.), Edvinas Karpavičius – 16 tšk., Levas Ilijonskis – 8 tšk.

LVA – IVNET: Gražvydas Davidavičius – 23 tšk. (11 atk. kam.), Mantas Kleiza – 14 tšk. (6 išpr. praž.), Tomas Kavaliauskas – 11 tšk.

„Sporto manija & Ekodora 30+“ neturėjo jokio vargo su „Kauno savivaldybė & Policija“ (2013 spalio 27 d., sekmadienis, 21:09 val.)„Šernai“ nesunkiai nugalėjo „LVA ‒ IVNET“ ekipą (2014 sausio 10 d., penktadienis, 20:15 val.)„Sporto Manija & Ekodora“ sutvarkė reikalus rungtynėse su „Akademija“ (2013 lapkričio 08 d., penktadienis, 21:49 val.)„Sporto manija & Ekodora 30+“ vos spėjo pasislėpti nuo netikėtai užklupusio „Makroflex“ tritaškių lietaus (2014 vasario 21 d., penktadienis, 20:53 val.)„Makroflex“ nesunkiai įveikė „LVA ‒ IVNET“ ir pateko į finalą (2014 balandžio 18 d., penktadienis, 20:54 val.)„LVA – IVNET“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Šernus“ (2014 kovo 24 d., pirmadienis, 23:29 val.)„Makroflex“ antrą kartą įveikė „Sporto maniją & Ekodorą 30+“ ir žengė į pusfinalį (2014 kovo 28 d., penktadienis, 22:29 val.)„FORTO AMICUS – Green Death“ nelengvai palaužė „Sporto manija & Ekodora 30+“ krepšininkus (2013 gruodžio 13 d., penktadienis, 23:37 val.)Permainingoje dvikovoje pergalę iškovojo „Sporto manija & Ekodora 30+“ (2014 vasario 24 d., pirmadienis, 23:31 val.)„Makroflex“ įtemptoje kovoje įveikė „Sporto Manija & Ekodora 30+“ (2013 lapkričio 22 d., penktadienis, 23:13 val.)