Kauno savivaldybė & Policija vs FORTO AMICUS – Green Death (63:53)30+ lyga, „Vaigora“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 gruodžio 08 d., Sekmadienis, 18:15 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

Tado Ališausko vedama „Kauno Savivaldybė & Policija“ pranoko „Forto Amicus ‒ Green Death“

2013 gruodžio 08 d., Sekmadienis, 22:06 val., peržiūros: 1286

Gruodžio 8 dieną, sekmadienį, Kauno Centro sporto mokykloje įvyko "30+" Vaigoros" pirmenybių akistata tarp savo aikštėje žaidusių "Kauno Savivaldybės & Policijos" krepšininkų ir "Forto Amicus – Green Death" ekipos. Jau rungtynių pradžioje aikštės šeimininkai atitrūko ir didžiąją dalį pirmosios rungtynių pusės neleido neužleido varžovų į priekį. Visgi "Forto Amicus – Green Death" labai neatsiliko, alsavo priešininkams į nugarą ir paskutinę antrojo kėlinio sekundę grąžino rungtynėse pusiausvyrą. Tiesa po didžiosios pertraukos į priekį vėl truktelėjo "Kauno Savivaldybės & Policijos" krepšininkai, o ketvirtojo kėlinio strate aikštelės šeimininkų pranašumas pasiekė 14 taškų ribą. Nors dvikovos pabaigoje "Forto Amicus – Green Death" dar mėgino gelbėtis, tačiau "Kauno Savivaldybė & Policija" atlaikė priešininkų šturmą ir šventė pergalę rezultatu 63:53.

Pirmieji savo taškų sąskaitą atidarė "Forto Amicus – Green Death" (0:2), tačiau į tai varžovai atsakė 8 taškais iš eilės ir pakreipė viską sau naudinga linkme (8:2). Ketvirčio viduryje T.Garliausko aktyvaus žaidimo po krepšiu dėka svečiai priartėjo iki 3 taškų (11:8), bet T.Ališausko (viso šis krepšininkas surinko 10 iš 17 savo ekipos taškų) taiklių metimų vedama "Kauno Savivaldybė & Policija" išlaikė persvarą savo pusėje ir laimėjo pirmąjį kėlinį rezultatu 17:12.

Antrojo ketvirčio starte "Kauno Savivaldybė & Policija" atitrūko 8 taškais (22:14), bet vėliau jų puolimas ėmė strigti. Tiesa kurį laiką svečių komanda nesugebėjo tuo pasinaudoti ir tik antroje kėlinio pusėje deficitas ėmė po truputį tirpti. Laimėta atkarpa 1:7 leido "Forto Amicus – Green Death" pjauti atsilikimą iki 2 taškų (24:22), o paskutinės pirmosios rungtynių pusės atakos metu, J.Paužuolis paskutinę kėlinio sekundę įmušė kamuolį į krepšį ir išlygino rezultatą. Įpusėjus mačui rezultatas buvo 24:24.

Po didžiosios pertraukos "Forto Amicus – Green Death" krepšininkai po ilgokos pertraukos vėl įsiveržė į priekį (24:26) ir kurį laiką privertė varžovus juos vytis. Po Š.Kenstavičiaus tritaškio svečiai dar pirmavo rezultatu 28:31, tačiau tuomet prabilo ir "Kauno Savivaldybės & Policijos" snaiperiai. Per beveik 4 minutes aikštelės šeimininkai įsūdė 4 tolimus metimus (3 iš jų smeigė T.Simutis), spurtavo 14:2 ir antroje ketvirčio pusėje nutolo 9 taškais (42:33). Per likusį laiką taiklūs T.Garliausko metimai leido "Forto Amicus – Green Death" sušvelninti atsilikimą, bet po trijų kėlinių 6 taškų persvara vis dar buvo "Kauno Savivaldybės & Policijos" pusėje – 42:36.

Lemiamo ketvirčio pradžioje aikštės šeimininkų snaiperiai tęsė savo šou, pataikė dar porą tolimų metimų ir po laimėtos atkarpos 8:0, "Kauno Savivaldybė & Policija" nutolo 14 taškų skirtumu (50:36). Nebeturintys kur trauktis "Forto Amicus – Green Death" krepšininkai susiėmė į rankas, smogė varžovams identišką atsaką ir ketvirčio viduryje skirtumas vėl grįžo prie 6 taškų (50:44). Visgi svarbiu momentu porą atakų iš eilės rezultatyviai užbaigė T.Ališauskas ir grąžino savo komandai dviženklę persvarą (54:44). Paskutinėmis dvikovos minutėmis "Forto Amicus – Green Death" dar mėgino šturmuoti varžovų krepšį ir pakovoti dėl pergalės, tačiau sėkmingos aikštelės šeimininkų atakos to padaryti neleido ir pergalę savo rankose išlaikė "Kauno Savivaldybė & Policija". Galutinis rungtynių rezultatas - 63:53.

Raimundas Miladauskas ("Kauno Savivaldybė & Policija"):

Šiandien spardėsi varžovai, bet Jūsų komandai vistiek pavyko primesti savo žaidimą. Kas tą lėmė?

"Na šiandien neblogai tritaškiai pakrito. Ir varžovai neuždengė mūsų lyderio Tado Ališausko, kuris patraukė komandą lemiamu momentu."

Žilvinas Stašaitis ("Forto Amicus – Green Death"):

"Buvom šiandien silpnesni, todėl pralaimėjom. Būtų buvus gera kova, jei teisėjai nebūtų tiek klydę. Kiek KKL gyvuoja, tiek tas pats. Teisėjai akli, nieko nemato. Susirenka pažaisti veteranai, kurie neturi greičio, bet teisėjai vistiek nieko nemato. Atrodo, kad ateina taip sau pabėgiot, pasiilsėt. Negali taip būti. O šiaip varžovai šiandien buvo stipresni ir verti pergalės. Tritaškininkų komanda ir jiems šiandien sekėsi pataikyti. Ypatingai gerai sužaidė priešininkų lyderis Tadas Ališauskas. Jis visą žaidimą ir padarė. Sveikinam priešininkus ir kitą kartą stengsimės rimčiau sukovoti."

"Kauno Savivaldybės & Policijos" gretose pirmaisiai smuikais griežė T.Ališauskas (26 tšk., 5 rez. p., 2 bl., 9 išpr. pr., 34 naud. b.), T.Simutis (16 tšk.), E.Sparnauskas (10 tšk., 6 atk. k.), G.Klimavičius (6 tšk.) ir S.Banaitis – Skrandis (3 tšk., 9 atk. k., 2 bl., 5 išpr. pr.).

"Forto Amicus – Green Death" ekipoje išsiskyrė T.Garliauskas (14 tšk.), Š.Kenstavičius (14 tšk.), J.Paužuolis (8 tšk., 9 atk. k.), K.Žižys (5 tšk., 6 atk. k.) ir V.Nemeikša (3 tšk., 9 atk. k.).

"Kauno Savivaldybė & Policija" "+30" lygos "Vaigoros" pirmenybėse pasiekė antrąją pergalę ir žygiuoja su penkiais pralaimėjimais. "Forto Amicus – Green Death" suklupo trečiąjį kartą ir savo sąskaitoje taip pat turi dvi pergales.

Puikiai startavusi „Kauno Savivaldybė & Policija“ pranoko „Sporto Maniją & Ekodorą 30+“ (2014 sausio 12 d., sekmadienis, 21:47 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ turėjo vargo su „FORTO AMICUS ‒ Green Death“ penketuku (2014 sausio 26 d., sekmadienis, 22:22 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ pervažiavo „Remza & Adotas“ komandą. (2013 gruodžio 15 d., sekmadienis, 21:26 val.) „Kauno savivaldybė & Policija“ 30+ lygos čempionai (2014 gegužės 03 d., šeštadienis, 00:37 val.)„Kauno Savivaldybė & Policija“ iškovojo pergalę prieš „Remza & Adotas“ (2013 lapkričio 11 d., pirmadienis, 00:27 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ pusfinalį pradėjo pergalingai (2014 balandžio 13 d., sekmadienis, 20:15 val.)Nerezultatyvioje dvikovoje ‒ „Forto Amicus ‒ Green Death“ pergalė (2014 vasario 02 d., sekmadienis, 20:06 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ tiesiausiu keliu žengė į pusfinalį (2014 kovo 23 d., sekmadienis, 21:40 val.)Įspūdingai atsitiesę „Kauno savivaldybės & Policijos“ krepšininkai palaužė „Šilainius“ (2014 vasario 09 d., sekmadienis, 22:16 val.)Rungtynių pabaigoje „Kauno savivaldybė & Policija“ užtikrintai nužygiavo į pergalę (2014 kovo 09 d., sekmadienis, 20:15 val.)