Makroflex vs Šernai (64:45)30+ lyga, „Vaigora“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 sausio 06 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Šernai“ antrą kartą nusileido „Makroflex“

2014 sausio 07 d., Antradienis, 00:48 val., peržiūros: 1038

Pirmojo metų pirmadienio vakarą J.Dobkevičiaus mokykloje ginklus surėmė "Vaigora 30+" lygos ekipos : "Makroflex" (šeimininkai) ir "Šernai". Nors rungtynės prasidėjo apylygiu žaidimu, aikštės šeimininkai nuo antrojo kėlinio tvirtai laikė iniciatyvą ir iškovojo pergalę rezultatu 64:45.

Susitikimo pradžia sėkmingiau klostėsi svečiams – "Šernai" išsiveržė į priekį 0;5, o netrukus, po P.Atkočaičio dvitaškio su pražanga, padidino persvarą 2:8. Vis dėlto antroje kėlinuko pusėje "Makroflex" krepšininkai įsibėgėjo ir išlygino rezultatą 15:15.

Antrojo ketvirčio pradžioje "Makroflex" spurtavo 11:4 ir išsiveržė į priekį 26:19, "Šernai" nenuleido ilčių ir greit sumažino skirtumą iki dviejų taškų – 30:28. Kėlinio pabaigoje geriau sekėsi aikštės šeimininkams – netaiklūs "Šernų" baudų metimai leido "Makroflex" krepšininkams vėl atitolti – 36:29.

Po ilgosios pertraukos "Makroflex" krepšininkai visiškai dominavo aikštelėje; didžiąją trečio kėlinuko dalį neleidę varžovams pelnyti taškų, šeimininkai susikrovė solidžią 17-os taškų persvarą (46:29, spurtas 10:0). o pasibaigus kėlinukui komandas skyrė 15 taškų – 49:34.

Paskutinįjį ketvirtį šeimininkai pradėjo spurtu 9;3, po kurio skirtumas padidėjo iki 21 taško (58:37). Per likusias minutes "Šernams" stebuklo pademonstruoti nepavyko ir pergalę rezultatu 64:45 šventė "Makroflex".

Makroflex: Justinas Leitanas – 16 tšk. (10 atk. kam.), Nerijus Dirsė – 13 tšk., Andrius Knezys – 10 tšk., Deivydas Milaknis – 10 tšk.

Šernai: Paulius Juchnevičius – 12 tšk. (5 išpr. praž.), Paulius Atkočiūnas – 9 tšk. (5 išpr. praž.), Vilius Čibirka – 7 tšk. (7 išpr. praž.)

„Šernai“ įrodė savo pranašumą prieš „Šilainius“ (2013 gruodžio 15 d., sekmadienis, 22:17 val.)„Šernai“ nugalėjo „Remza & Adotas“ ekipą (2014 vasario 19 d., trečiadienis, 01:33 val.)„LVA ‒ IVNET“ suklupo prieš „Makroflex“ (2013 gruodžio 13 d., penktadienis, 22:10 val.)„LVA ‒ IVNET“ išbarstė 22 taškų persvarą ir krito pratęsime krito prieš „Makroflex“ (2014 balandžio 14 d., pirmadienis, 22:28 val.)„Šernai“ dviejų taškų skirtumu įveikė „Remza & Adotas“ komandą (2013 spalio 30 d., trečiadienis, 00:17 val.)„Šernai“ nesunkiai nugalėjo „LVA ‒ IVNET“ ekipą (2014 sausio 10 d., penktadienis, 20:15 val.)„Makroflex“ antrą kartą įveikė „Sporto maniją & Ekodorą 30+“ ir žengė į pusfinalį (2014 kovo 28 d., penktadienis, 22:29 val.)„Šernai“ užtikrintai įveikė negausiai susirinkusius „Kauno savivaldybės & Policijos“ krepšininkus (2013 lapkričio 17 d., sekmadienis, 20:17 val.)Panaikinę 15 taškų deficitą „Makroflex“ šventė pergalę (2013 spalio 22 d., antradienis, 00:08 val.)„Šernai“ neįveikė savo varžovų (2014 kovo 17 d., pirmadienis, 00:05 val.)