BC SPURTAS & LIUKSAS vs MAKROFLEX (75:82)30+ lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 lapkričio 18 d., Sekmadienis, 20:15 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

"Makroflex" po sunkios kovos įveikė "BC Spurtas&Liuksas"

2012 lapkričio 18 d., Sekmadienis, 22:53 val., peržiūros: 3456

Lapkričio 18 dieną, "Kauno Kolegijos" sporto salėje įvyko "30+ – Sport Turas" lygos rungtynės tarp "BC Spurtas&Liuksas"(šeimininkai) bei "Makroflex". Pirmoje rungtynių pusėje užtikrinčiau atrodę salės šeimininkai turėjo susikaupę šiokį tokį pranašumą, tačiau antroje rungtynių dalyje fortūna šypsojosi "Makroflex" žaidėjams – jie persvėrė rezultatą, ir net buvo atitrūkę per 14 taškų. Tiesa, šeimininkai dar patampė varžovų nervus priartėdami prie jų per 5 taškus, tačiau intriga šioje vietoje baigėsi – rezultatu 75:82 pergalę iškovojo "Makroflex".

Užtikrintai rungtynes pradėję salės šeimininkai išsiveržė į priekį rezultatu 10:2, tuo metu svečiai, niekaip neatrasdami savo žaidimo, tiesiog metė pro šoną. Tuomet kiek pagreitėjęs žaidimas kainavo abiems ekipoms po kelias pražangas, bei ne vieną greitą ataką – viso to dėka, žaidimas išsilygino, ir kėlinio gale skirtumas buvo 9 taškai (24:15).

Antrą ketvirtį sėkmingiau pradėjo salės svečiai – atkarpa 2:6, ir skirtumas sumažėjo perpus. Tuomet ekipos apsikeitė dviem tritaškiais metimais (32:27), ir per likusį laiką žaidė greitą žaidimą. Tiesa, didesnė dalis metimų skriejo pro šalį ( bendras taiklumas 15/38 ), o skirtumas po dviejų kėlinių – 5 taškai (38:33).

Antroje rungtynių pusėje žaidimą pradėjo kontroliuoti svečiai – jau po pirmos atkarpos 2:11 jie nesunkiai išsiveržė į priekį. Vis dėlto prabudę šeimininkai netrukus atsakė jiems 7 „sausais“ taškais ir susigrąžino pranašumą, kurį, pataikęs tritaškį metimą, N.Dirsė(„Makroflex“) iškart panaikino (47:47). Per likusį laiką svečiai ir vėl surengė spurtą, ir sugebėjo „atimti“ iš varžovų 5 taškų pranašumą (53:58).

Paskutinį kėlinuką ir vėl užtikrintai pradėję svečiai bemat išsiveržė į priekį solidžia persvara (57:71), kuri, atrodė, tiesiog nubloškė šeimininkų ekipą. Vis dėlto BC „Spurtas&Liuksas“ sugebėjo atsitiesti, ir ilgą laiką su varžovu žengė koja kojon, o likus mažiau nei dviems minutėms – spurtavo, ir sugebėjo pelnyti 8 taškus be atsako. Vis dėlto turėta galimybė nebuvo išnaudota, ir pramestas tritaškis metimas nužudė šeimininkų viltis – pergalė, rezultatu 75:82, atiteko „Makroflex“ ekipai.

BC „Spurtas&Liuksas“ ekipos treneris I.Konovalenko:“Daug mūsų žaidėjų jau turėjo varžybas šiandien. Pirmą pusę atlaikėm, antroje pasijautė nuovargis.“

"Makroflex" ekipa po rungtynių išskubėjo į rūbinę.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Anonimas2012 lapkričio 19 d., 10:41 val.

Įsivėlusi klaida, trūksta statistikos makroflex komandai...

"Makroflex" po atkaklios kovos nusileido Šernai" ekipai (2012 lapkričio 28 d., trečiadienis, 22:38 val.)„Šernai“ po labai atkaklios kovos palaužė BC „Spurtas & Liuksas“ ekipą (2012 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 21:22 val.)"Makroflex" visa galva pranoko BC "Spurtą - Liuksą" (2013 kovo 14 d., ketvirtadienis, 00:08 val.)"Makroflex" iškovojo užtikrintą pergalę (2013 sausio 06 d., sekmadienis, 20:05 val.)"Makroflex" nepasidavė emocijoms ir įveikė "Kauno savivaldybė & Policija" ekipą (2013 vasario 24 d., sekmadienis, 22:16 val.)"Makroflex" žengia į pusfinalį (2013 kovo 28 d., ketvirtadienis, 20:54 val.)"Makroflex" išlygino pusfinalio serijos rezultatą (2013 balandžio 21 d., sekmadienis, 22:42 val.)Geriau sužaidę ketvirtajį kėlinį "Kauno autobusai" iškovojo pergalę prieš "BC Spurtas & liuksas" (2012 gruodžio 02 d., sekmadienis, 22:54 val.)"Makroflex" nesulaukė pasipriešinimo iš "SLKALDK Akademijos" (2013 sausio 26 d., šeštadienis, 15:21 val.)"Makroflex" per antrą kėlinį panaikino intrigą rungtynėse (2012 gruodžio 22 d., šeštadienis, 14:31 val.)