KAUNO SAVIVALDYBĖ & POLICIJA vs SLKALDK AKADEMIJA (67:78)30+ lyga » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2013 kovo 17 d., Sekmadienis, 18:15 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

SLKALDK Akademija pirmą ketvirtfinalio mačą laimėjo prieš Kauno Savivaldybę ir Policiją

2013 kovo 17 d., Sekmadienis, 21:11 val., peržiūros: 1417

2013-03-17, 30+ lygoje pirmąjame ketvirtfinalio mače, Kauno sporto mokykloje susitiko Kauno Savivaldybė ir Policija (šeimininkai) ir SLKALDK Akademija (svečiai). Rungtynės pirmus du kėlinius vyko taškas į tašką ir po dviejų kėlini buvo lygu – 35:35. Trečiasis kėlinys jau buvo labai geras svečiams kurie susikrovė devynių taškų pranašumą, o ketvirtame jau tik išlaikė susikrautą pranašumą ir laimėjo rungtynes rezultatu – 67:78 (18:18, 17:17, 15:24, 17:19).

Rungtynės prasidėjo puikiai svečiams, kurie spurtavo 8:0 ir privertė Savivaldybės komandą prašyti minutės pertraukėlės. Po jos keturis taškus surinko šeimininkai ir kiek sušvelnino skirtumą, kai dar po du apsikeitė komandos ir rezultatas – 6:10. Atkarpą 5:3 laimėjo Policininkai ir skirtumas liko du taškai – 11:13. Iki ketvirčio pabaigos dar septynis taškus surinko šeimininkai ir penkis svečiai ir po pirmo ketvirčio – 18:18.

Antrasis kėlinys geriau prasidėjo Akademijos komandai, kuri išsiveržė į priekį – 20:24. Septynis taškus surinko Savivaldybė ir jie vėl priekyje – 27:24. Po du taškus pelnė Dainius Balkus ir Žilvinas Balynas ir Akademija vėl persvėrė rezultatą savo naudai – 27:28. Atkarpą 7:3 laimėjo šeimininkai ir jie vėl priekyje – 34:31. Iki ketvirčio pabaigos svečiai išlygino rezultatą ir po dviejų kėlinių – 35:35.

Trečią kėlinį Akademija pradėjo šešiais taškais, į ką Savivaldybė & Policija atsakė atkarpa 10:0 ir jie vėl priekyje – 45:41. Septynis taškus sumetė svečiai ir vėl persvėrė svarstykles į savo pusę – 45:48. Du taškus pelnė – Evaldas Sparnauskas, o po du atsakė Žilvinas Balynas ir Linas Stankūnas ir Akademija priekyje penkiais taškais – 47:52. Tritaškį pataikė Tadas Simutis ir sumažino atsilikimą iki dviejų taškų, tačiau kėlinį daug geriau užbaigė svečiai ir po trijų kėlinių – 50:59.

Ketvirtą kėlinį dvitaškiu su pražanga pradėjo Žilvinas Balynas ir pirmą kartą padidino skirtumą iki dviženklio – 50:62. Keturis taškus surinko Savivaldybės komanda, dviem atsakė Akademija ir skirtumas dešimt taškų – 54:64. Atkarpą 10:0 laimėjo šeimininkai ir išlygino rezultatą – 64:64. Keturis taškus pelnė svečiai, o tritaškiu atsakė Gediminas Banaitis-Skrandis ir skirtumas vienas taškas – 67:68. Per paskutines dvi minutes taškus rinko tik svečiai ir galutinis rungtynių rezultatas – 67:78.

Po rungtynių nugalėtojų treneris Linas Juknys sakė – Rungtynes mačiau tik nuo trečio kėlinio pabaigos, bet jei laimėjom vadinasi šiandieną buvom stipresni. Nors varžovai yra tikrai stiprūs ir jei jie susirinks atsakomose rungtynėse, manau gali prireikti ir trečio mačo.

Nugalėtojams daugiausia taškų pelnė – Artūras Nausėda (28, 27 naud. bal., 6 rez. perd.), Žilvinas Balynas (22, 27 naud. bal., 13 atk. kam.), Dainius Balkus (16, 25 naud. bal., 9 rez. perd., 5 per. kam.) taškų.

Pralaimėjusių gretose geriausiai pasirodė – Gediminas Banaitis-Skrandis (17, 15 naud. bal., 5 išpr. pr.), Tadas Ališauskas (17, 22 naud. bal., 7 rez. perd., 5 išpr. pr.), Tadas Simutis (15, 12 naud. bal.), Evaldas Sparnauskas (13) taškų.

"Sporto Manija & Ekodora 30+" atkaklioje kovoje palaužė "Kauno Savivaldybę & Policiją" (2012 gruodžio 02 d., sekmadienis, 23:02 val.)"Sporto Manijai - Ekodorai" nepavyko antrą kartą sezone nugalėti "Kauno Savivaldybės & Policijos" (2013 sausio 07 d., pirmadienis, 08:30 val.)Po dramatiškos kovos ir pratęsimo į kitą etapą žengė Kauno Savivaldybė & Policija (2013 balandžio 08 d., pirmadienis, 06:53 val.)"Šernai" antroje rungtynių pusėje palaužė "Kauno Savivaldybę & Policiją" (2012 lapkričio 19 d., pirmadienis, 00:24 val.)"Kauno Autobusai" nepaliko vilčių "Kauno Savivaldybei & Policijai" (2013 sausio 21 d., pirmadienis, 00:08 val.)"Makroflex" nepasidavė emocijoms ir įveikė "Kauno savivaldybė & Policija" ekipą (2013 vasario 24 d., sekmadienis, 22:16 val.)SLKALDK Akademija neprilygo Sporto Manijai ir Ekodorai 30+ (2013 sausio 19 d., šeštadienis, 23:33 val.)“Kauno Autobusai” tik rungtynių pabaigoje palaužė „Kauno Savivaldybė & Policija” (2013 balandžio 15 d., pirmadienis, 10:43 val.)Negausiai susirinkusių komandų mūšyje pergalę pasiekė "Kauno Savivaldybė & Policija" (2013 sausio 27 d., sekmadienis, 23:03 val.)"SLKALDK Akademija" įrodė savo pranašumą prieš BC "Spurtą & Liuksą" (2013 vasario 23 d., šeštadienis, 15:47 val.)