


Gegužės 24 d., Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistas „Sportturas“ Didžiosios taurės 2026 susitikimas tarp „Atletas“ (2-1) ir „GZP“ (1-2) ekipų.
Rungtynes geriau pradėjo „Atletas“ ekipa, kuri po dviejų iš eilės tolimų metimų pirmavo 8:0. Visgi, „GZP“ labai greitai varžovus vijosi, o pirmas kėlinys baigėsi minimaliu skirtumu 18:17.
Antrame kėlinuke geriau atrodė svečiai, kurie po Z. Petraičio metimo įgijo dviženklį pranašumą 23:33. Vėliau kelis gerus momentus gynyboje turėjo J.Pileckas, o įpusėjus susitikimui rezultatas buvo 28:40.
Trečiame kėlinyje šeimininkų krepšininkas T.Čiuplys papuošė rungtynes dėjimu, tačiau „GZP“ ir toliau tolo bei įgijo didžiausią iki tol turėtą persvarą 30:53. Visgi, keliais tolimais metimais kėlinio pabaigoje šeimininkai kiek artėjo – 38:55.
Ketvirtame kėlinuke „GZP“ išlaikė susikrautą pranašumą ir iškovojo antrąją pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 58:71 (18:17, 10:23, 10:15, 20:16).
Rezultatyviausi rungtynių žaidėjai: