A.S.K. „Persvara“ vs Kolpingo kolegija (55:65)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 17 d., Sekmadienis, 10:45 val. @ Šančių vidurinė mokykla, Vokiečių g. 164, Kaunas, LT-45299

Kolpingo Kolegija penkiese nugalėjo A.S.K. Persvara

2013 lapkričio 17 d., Sekmadienis, 21:52 val., peržiūros: 1324

2013 lapkričio 17 dieną, Šančių vidurinėje mokykloje, C lygoje susitiko A.S.K. Pervara (šeimininkai) ir Kolpingo Kolegija (svečiai). Pirmasis kėlinys klostėsi taškas į tašką, tačiau pačioje kėlinio pabaigoje, į priekį truktelėjo Kolpingo Kolegija ir po pirmo kėlio rezultatas – 12:17. Antrasis kėlinys jau buvo ne toks rezultatyvus, tačiau svečiai padidino pranašumą iki 15 taškų – 19:34. Trečią kėlinį šeimininkai laimėjo net dvylikos taškų skirtumu ir sumažino deficitą iki trijų taškų – 43:46. Ketvirtojo kėlinio pradžioje rezultatas tapo lygus ir jau atrodė kad šeimininkai perims iniciatyvą, tačiau Kolegija atsilaikė ir šventė gražią pergalę rezultatu – 55:65.

Rungtynės prasidėjo dviem svečių taškais, tačiau šeimininkai atsakė šešiais ir rezultatas – 6:2. Penkis taškus be atsako pelnė Kolegija, tačiau tritaškiu atsakė Marius Satkevičius ir rezultatas – 9:7. Keturis taškus surinko svečiai, o tritaškiu atsakė šeimininkai ir skirtumas vos vienas taškas – 12:11. Kėlinys baigėsi Kolegijos spurtu 6:0 ir po pirmo kėlinio – 12:17.

Antrasis kėlinys prasidėjo aštuoniais Kolegijos taškais ir rezultatas jau – 12:25. Du taškus pelnė Marius Satkevičius, o tuomet dar šešis pridėjo Kolpingo Kolegija ir rezultatas jau tapo 14:31. Po du taškus apsikeitė komandos, o tritaškį smeigė Marius Satkevičius ir skirtumas keturiolika taškų – 19:33. Kėlinį užbaigė Aldas Daubaras pataikęs vieną baudos metimą iš dviejų – 19:34.

Trečiasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeitus po du taškus, o tada abu baudos metimus prametė Aldas Daubaras ir rezultatas – 21:36. Du taškus pelnė Jevgenijus Tolstokorovas, o tritaškiu atsakė Marius Satkevičius – 24:38. Iš po krepšio pataikė Žygimantas Kudirka, o keturiais taškais atsakė Persvara – 28:40. Du taškus pelnė Edvinas Masiokas, o abi baudas prametė Jevgenijus Tolstokorovas ir skirtumas keturiolika taškų. Aštuonis taškus be atsako surinko šeimininkai, iš jų 6 pelnė Marius Satkevičius ir skirtumas ištirpo iki šešių taškų – 36:42. Keturis taškus surinko Kolegija, o kėlinį septyniais taškais užbaigė Persvara ir po trijų kėlinių - 43:46.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo dviem šeimininkų taškais, o vienu baudos metimu iš dviejų atsakė svečiai – 45:47. Du taškus pelnė Edgaras Bartusevičius ir rezultatas pirmą kartą tapo lygus – 47:47. Keturis taškus sumetė svečiai, dviem atsakė šeimininkai ir rezultatas – 49:51. Du baudos metimus sumetė Martynas Lavrentjevas, o tada dar du taškus su baudos metimu sumetė Žygimantas Kudirka ir rezultatas jau – 49:56. Tritaškį pataikė Marius Marčenkovas, o svečiai atsakė devyniais taškais ir nugalėtojas jau nebekėlė abejonių – 52:65. Rungtynes užbaigė Marius Marčenkovas pataikęs iš toli ir galutinis rezultatas – 55:65.

A.S.K. „Persvara“: Marius Satkevičius – 31 tšk. (5 išpr. praž.), Marius Marčenkovas – 10 tšk., Giedrius Zareckas – 8 tšk.

Kolpingo kolegija: Edvinas Masiokas – 18 tšk. (14 atk. kam., 5 išpr. praž.), Žygimantas Kudirka – 17 tšk. (5 išpr. praž.), Martynas Lavrentjevas – 13 tšk., Jevgenijus Tolstokorovas – 11 tšk. (13 atk. kam.)

„Kolpingo Kolegija“ antrąkart nugalėjo „Green Death“ (2014 vasario 13 d., ketvirtadienis, 00:57 val.)„Nepyk“ po didžiosios pertraukos nuginklavo A.S.K „Persvarą“ (2014 vasario 27 d., ketvirtadienis, 22:52 val.)„Olimpas“ po permainingos kovos palaužė A.S.K „Persvara“ (2014 vasario 13 d., ketvirtadienis, 23:09 val.)„Aonas“ neprilygo A.S.K „Persvarai“ (2013 lapkričio 10 d., sekmadienis, 13:47 val.)KK „13“ neturėjo vargo su A.S.K. „Persvara“ (2014 sausio 27 d., pirmadienis, 22:36 val.)„Kolpingo Kolegija“ rungtynių pabaigoje nusileido „Kaišiadorims“ (2014 sausio 18 d., šeštadienis, 20:23 val.)„Komanda X“ pelnytai iškovojo pergale prieš A.S.K „Persvara“ (2014 sausio 28 d., antradienis, 23:11 val.)„Atletas“ neturėjo didesnio vargo su A.S.K. „Persvaros“ ekipa (2013 gruodžio 02 d., pirmadienis, 00:58 val.)„Kolpingo kolegija“ turėjo pripažinti „Akademijos“ pranašumą. (2013 lapkričio 26 d., antradienis, 01:11 val.)„Kolpingo kolegija“ nepasipriešino „Sporto manijos -2“ komandai. (2014 sausio 02 d., ketvirtadienis, 22:46 val.)