LSMU VA & Statybų vizija vs Vieningas Kaunas (66:45)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 sausio 05 d., Sekmadienis, 17:00 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas - Veterinarijos akademija, Tilžės g. 18, Kaunas, LT-47181

„Vieningas Kaunas“ neprilygo „LSMU VA & Statybų vizija“ ekipai

2014 sausio 05 d., Sekmadienis, 21:07 val., peržiūros: 1449

2014 sausio 5 dieną, Veterinarijos akademijos sporto salėje, įmonių lygos antrame etape susitiko „LSMU VA & Statybų vizija“ (šeimininkai) ir „Vieningas Kaunas“ (svečiai). Rungtynes, kurios vėlavo kiek daugiau nei pusvalandį, geriau pradėjo svečiai, kurie po pirmo kėlinio turėjo vieno taško pranašumą – 15:16. Antrą ketvirtį trimis taškais laimėjo Statybų vizija ir po dviejų kėlinių jie buvo priekyje – 28:26. Trečiame kėlinyje jau dominavo šeimininkai kurie po trijų ketvirčių turėjo susikrovę 11 taškų pranašumą – 50:39. Ketvirtasis kėlinys jau tebuvo formalumas, nes jame pilnai dominavo LSMU VA ir galutinis rungtynių rezultatas – 66:45.

Rungtynės prasidėjo po du taškus apsikeitus komandoms, o tada penkis be atsako surinko "Vieningas Kaunas" ir buvo priekyje – 2:7. Atkarpą 7:2 laimėjo šeimininkai ir išlygino rezultatą – 9:9. Penkis taškus sumetė svečiai, šešiais atsakė šeimininkai ir rezultatas – 15:14. Kėlinys baigėsi dviem taškais, kuriuos pelnė Vilius Vaitkevičius ir po pirmo kėlinio – 15:16.

Antrasis kėlinys prasidėjo identiškai pirmajam ir rezultatas buvo – 17:18. Dar po du taškus apsikeitė komandos, o tuomet dar du pridėjo Vilius Vaitkevičius – 19:22. Septynis taškus be atsako surinko „LSMU VA & Statybų vizija“ ir jie persvėrė rezultatą savo naudai – 26:22. Dar keturiais taškais atsakė ir "Vieningas Kaunas" ir rezultatas tapo lygus – 26:26. Kėlinys baigėsi dviem taškais kuriuos pelnė Tomas Žvaliauskas ir po dviejų kėlinių – 28:26.

Trečias kėlinys prasidėjo Mariaus Petrausko šou. Jis pelnė septynis taškus, keturiais atsakė svečiai ir rezultatas buvo – 36:30. Po keturis taškus apsikeitė komandos, o tada dar keturis pridėjo šeimininkai ir skirtumas pirmą kartą tapo dviženklis – 44:34. Du taškus pelnė Rokas Šapalas, o du tritaškius pridėjo Marius Petrauskas, bei tritaškiu atsakė J.Karla ir po trijų kėlinių – 50:39.

Ketvirtame kėlinyje jau intrigos nebuvo ir Statybų Vizija tik didino skirtumą, tad galutinis skirtumas daugiau nei įtikinantis - 66:45. „LSMU VA & Statybų vizija“ komandai tai buvo antroji pergalė iš tiek pat galimų, o „Vieningas Kaunas“ patyrė antrą pralaimėjimą iš dviejų rungtynių.

LSMU VA & Statybų vizija: Marius Petrauskas – 21 tšk., Tautvydas Švedas – 18 tšk., Neilas Zagorskis – 10 tšk.

Vieningas Kaunas: Rokas Šapalas – 10 tšk., Arnoldas Karla – 9 tšk., Vilius Vaitkevičius – 9 tšk.

„Karo medicinos tarnyba“ nesugebėjo pasipriešinti „LSMU VA & Statybų vizijai“ (2013 lapkričio 03 d., sekmadienis, 20:57 val.)„Vieningas Kaunas“ nepasipriešino „Kauno švarai“ (2014 sausio 14 d., antradienis, 22:56 val.)Permainingoje kovoje stipresni buvo „LSMU VA & Statybų vizijos“ krepšininkai (2013 lapkričio 06 d., trečiadienis, 23:13 val.)„Vieningas Kaunas“ sutriuškino „Sanitex“ (2014 sausio 12 d., sekmadienis, 19:24 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ įveikė „Rapalą“ (2014 kovo 20 d., ketvirtadienis, 21:48 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ išlieka nenugalėti (2013 lapkričio 24 d., sekmadienis, 19:05 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ pasiekė užtikrintą pergalę (2014 vasario 11 d., antradienis, 23:14 val.)„Restauratoriai“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „LSMU VA Statybų Vizija“ (2014 vasario 01 d., šeštadienis, 23:15 val.)Ketvirtajame kėlinyje „Hidraulinės sistemos & eSporto baras“ pranoko „LSMU VA & Statybų vizija“ ir šventė pergalę (2014 kovo 13 d., ketvirtadienis, 22:47 val.)„Vieningas Kaunas“ lengvai įveikė „Lietuvos geležinkelius“ (2013 lapkričio 15 d., penktadienis, 23:59 val.)