Detas Hoptrans logistics & BRGroup vs Baubilas & Granex (96:100)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 vasario 12 d., Trečiadienis, 21:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

„Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ po dramatiškos kovos teko pripažinti „Baubilas & Granex“ komandos pranašumą.

2014 vasario 13 d., Ketvirtadienis, 01:31 val., peržiūros: 1054

Trečiadienio vėlyvą vakarą Vytauto Didžiojo universiteto sporto centre įvyko "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Detas Hoptrans logistics & BRGroup" priėmė svečius "Baubilas & Granex" krepšininkus. Rungtynes kiek geriau pradėjo svečiai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (19:30). Antrame kėlinyje komandos sužaidė lygiai, bet priekyje vis dar buvo "Baubilas & Granex" ekipa – (39:50). Trečiame kėlinyje komandos labiau akcentavo puolimą negu gynybą ir po dar dešimties minučių komandas skyrė tie patys 11 taškų – (68:79). Ketvirtame kėlinyje "Detas Hoptrans logistics & BRGroup" komandai buvo pavykę išlyginti rezultatą, bet pabaigą geriau sužaidę svečiai iškovojo sunkią pergalę rezultatu – (96:100).

Rungtynes geriau pradėjo "Baubilas & Granex" komanda, kuri pataikė du tritaškius metimus, "Detas Hoptrans logistics & BRGroup" komanda atsakė dviem taikliais dvitaškiais ir sužaidus vienai minutei svečiai pirmavo (4:6). Sužaidus dar porai minučių šeimininkų ekipai pavyko išlyginti rezultatą – (11:11). Antrą kėlinio pusę svečiai ėmė po truputi tolti nuo varžovų ir po pirmų dešimties minučių "Baubilas & Granex" komandai pavyko įgyti 11 taškų pranašumą – (19:30).

Antro kėlinio pradžia geriau pavyko sužaisti svečių komandai kurie padidino skirtumą iki 20 taškų – (21:41). Vėliau pradėjo gerėti šeimininkų žaidimas, kuris leido po truputi sumažinti skirtumą iki 15 taškų – (30:45). Per likusį laiką dar 4 taškais "Detas Hoptrans logistics & BRGroup" komandai pavyko sumažinti skirtumą ir po dviejų kėlinių komandas skyrė 11 taškų – (39:50).

Trečio kėlinio pradžioje "Detas Hoptrans logistics & BRGroup" komandos žaidėjo M.Karpičiaus dėka rezultatą pavyko sumažinti iki 1 taško – (54:55). Tada svečių ekipai pavyko surengti spurtą (2:17) kuris leido vėl atitrūkti 16 taškų skirtumu – (56:72). Kėliniui baiginėjantis šeimininkams pavyko sumažinti skirtumą 5 taškais ir po trijų kėliniu komandas skyrė tie patys 11 taškų – (68:79).

Ketvirto kėlinio pradžioje abi komandos apsikeitė keliomis rezultatyviomis atakomis, vėliau M. Karpičiaus 4 pataikyti tritaškiai iš eilės leido vėl išlyginti rezultatą – (88:88). Kėliniui įpusėjus užvirė atkakli kova. Komandos po pora kartų apsikeitė rezultatyviomis atakomis ir likus žaisti apie 3 minutes rezultatas buvo vėl lygus- (92:92). Visgi lemiamu momentu svečių ekipai pavyko sužaisti užtikrinčiau, "Baubilas & Granex" komanda pelnė 5 taškus iš eilės ir pabėgo 5 taškų skirtumu – (92:97). Per likusį laiką šeimininkai bandė rengti greitas atakas ir lyginti rezultatą, bet rungtynių gale suklydus, svečiai neleido šeimininkams išlyginti rezultato. Rungtynės baigėsi rezultatu – (96:100).

Po laimėtų rungtynių "Baubilas & Granex" komandos žaidėjas kalbėjo: "Patraukėm pradžią, turėjome 20 taškų vienu metu, paskui truputi atsileidom, varžovai prisivijo. Aišku Martynas gerus tolimus metimus sumetė ir nemažai, pas mus Stribinskis vedė komandą. O šiaip rungtynių gale mes turėjome persvarą ir mums reikėjo ją tik išlaikyti."

Detas Hoptrans logistics & BRGroup: Martynas Karpičius – 29 tšk. (9 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Ramunas Buinevičius – 17 tšk. (10 atk. kam.), Povilas Žukaitis – 17 tšk., Rytis Kybartas – 14 tšk.

Baubilas & Granex: Deividas Stirbinskis – 27 tšk., Ruslanas Babilevas – 25 tšk. (16 atk. kam., 8 išpr. praž.), Giedrius Purauskas – 23 tšk. (7 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Rokas Kabašinskas – 12 tšk.

„Detas Hoptrans Logistics & BRGroup“ paskendo „Baubilo & Granex“ tritaškių lietuje (2014 kovo 12 d., trečiadienis, 23:00 val.)„Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ nesunkiai įveikė „Omegos“ krepšininkus. (2014 sausio 16 d., ketvirtadienis, 00:25 val.)„Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ susitvarkė su „Stumbru“ (2013 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 01:19 val.)„Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ įveikė „Agava & Automatinių sistemų serviso“ šešetuką (2013 gruodžio 04 d., trečiadienis, 23:14 val.)„Chemcentras“ antroje rungtynių pusėje nusileido „Baubilas & Granex“ komandai (2013 lapkričio 20 d., trečiadienis, 21:56 val.)Tik po atkaklios kovos „Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ ekipa nugalėjo „Topo centrą“ (2014 vasario 19 d., trečiadienis, 23:47 val.)„Kauno grūdai“ nesunkiai įveikė „Baubilas & Granex“ komandą. (2014 kovo 17 d., pirmadienis, 23:53 val.)„Omega“ sutriuškino „Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ ekipą (2014 kovo 14 d., penktadienis, 22:24 val.)„Sanitex“ paskutinėmis rungtynių minutėmis pralaimėjo „Baubilas & Granex“ ekipai (2013 gruodžio 01 d., sekmadienis, 18:56 val.)Tik 6-iese rungtyniavę „Kauno tiltai“ nusileido „Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ ekipai (2013 gruodžio 11 d., trečiadienis, 23:30 val.)