Plungės „Saulės“ gimnazija vs Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazija (96:90)Basketnews.lt Lietuva 2017 taurė 10-12 klasės » Atkrintamosios rungtynės, Mažasis finalas
2017 gegužės 23 d., Antradienis, 12:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Basketnews.lt 2017 taurės 10-12 klasės bronzos medaliai Plungės „Saulės“ gimnazistų rankose

2017 gegužės 24 d., Trečiadienis, 18:48 val., peržiūros: 999

Basketnews.lt 2017 taurės 10-12 klasės bronzos medalių likimas sprendėsi apmaudžiai pusfinalius pralaimėjusių komandų susitikime, kuriame Plungės „Saulės“ gimnazija iškart po pralaimėto pusfinalio metė iššūkį Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijai. Negailestingas tvarkaraštis po ką tik pralaimėto trijų pratęsimų trilerio ir pareikalautų milžiniškų pastangų lėmė, kad rungtynės prasidėjo vos po maždaug pusvalandžio poilsio. Nors Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazija susitikimą pradėjo sėkmingiau, tačiau jų varžovai neatrodė „sulaužyti“ ar išsekinti prieš tai buvusios kovos ir kovojo kaip lygus su lygiais. Vis gi kėliniui artėjant į vidurį ėmė ryškėti Panėvėžio vaikinų pranašumas. Komandinis žaidimas buvo jų koziris ir po pirmo kėlinio jie pirmavo 28:18. Antrojo kėlinio Plungės „Saulės“ gimnazijos pradžia 9-0 viską vėl sustatė į savas vietas. Skirtumas ištirpo iki minimumo ir aikštėje toliau virė bekompromisė kova. Nors emocijų lygmeniu komandos atrodė šiek tiek nusėdusios matėsi, kad nei vieni, nei kiti nenori važiuoti namo tuščiomis. Besikeičiant pirmaujančiom komandom ir svarstyklėm nusvyrant tai į vieną, tai į kitą pusę paskutines beveik 2 minutes sėkmingiau vėlgi sužaidė Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazija, kurie ir laiminėjo pasibaigus antram kėliniui 47:39.

Trečiasis ketvirtis vėl vyko permainingai. Po Ž.Kubilius taiklių baudos metimų skirtumas vėl tirpo iki dviejų. Tačiau tuomet Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazija laimėjo atkarpą net 21-2 ir po D.Strikulys tritaškio įgijo net 21 taško pranašumą. Nepaisant įspūdingos atkarpos kėlinio pabaigoje Plungės „Saulės“ gimnazija šiek tiek atsitiesė ir po trijų ketvirčių komandas skyrė jau tik 13 taškų. Ketvirtojo kėlinio pradžia susiklostė išties dramatiškai. Vedini L.Vičius Plungės „Saulės“ gimnazija laimi kėlinio pradžią 13-0, taip padidindami jau savo beveik 7 minučių atkarpą iki 21-0 ir išlygindami rezultatą 70:70. Dar viena 9-0 atkarpa atsakė Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazija taip vėl nutoldama 70:79. Plungė artėjant rungtynių galui parodė užsispyrimą ir tvirtą charakterį ir po E.Žilius baudos metimų vėl išsiveržė 86:85. Rungtynių galas virto tikra kova iki paskutinės sekundės. Likus apie minutę prie baudų linijos stojo Ž.Kubilius. Jis sumetė abi baudas taip padidindamas skirtumą iki 3 savo komandos naudai. Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazija nesugebėjo užpulti, o tas pats Ž.Kubilius įmesdamas dar vieną baudą beveik užtikrino pergalę. Dar vieną ataką apsigynę Plungės „Saulės“ gimnazija galėjo švęsti pergalę, kurią įtvirtino E.Žilius dvitaškis.

Po gražios kovos į finalą keliauja Kauno „Saulės“ gimnazija (2017 gegužės 24 d., trečiadienis, 02:11 val.)Po atkaklios kovos Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazija pasiekė nelengvą pergalę (2017 kovo 31 d., penktadienis, 17:27 val.)Krepšinio trilerį po trijų (!) pratęsimų laimėję J. Daugėlos vedini Kauno Jono Jablonskio gimnazija keliauja į finalą (2017 gegužės 24 d., trečiadienis, 01:36 val.)