„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Kauno krepšinio lygos svetainė pasitinka naująjį sezoną!2006 spalio 20 d., Penktadienis, 22:20 val.; peržiūros: 8717

Atnaujintas KKL logotipas

Taigi, įpusėjo ruduo, ateina naujas Kauno Krepšinio Lygos sezonas, kurį lyga pasitinka su visiškai atsinaujinusia interneto svetaine. Skirtingai nuo praėjusio sezono, puslapyje atsirado šiokių tokių naujovių, o taip pat atsisakyta kai kurių "neteisingų" rubrikų.

Pagrindinė svetainės naujovė – visiškai naujas svetainės branduolys, kurio dėka, skirtumą turėtų pajausti dauguma lankytojų. Turėtų būti ženkliai juntamas kur kas greitesnis svetainės užkrovimas naršyklėje, nes nauji moduliai yra kur kas labiau pritaikyti didesniam lankytojų srautui bei darbui su gana nemažų duomenų bazių apdorojimu.

Kalbant apie dizaino pokyčius, įgyvendinta "draugiškesnė" aplinka – neperkrauta grafikos subtilybėmis, tikimės, kad taip pat ir visiems suprantama navigacija, kuri taip pat pakito toli gražu ne minimaliai, nors struktūros pasikeitimus labiau įtakojo pasikeitimai duomenų sandaroje. Kaip minėta pradžioje, buvo atsisakyta keletos gana nedidelį pripažinimą susilaukusių rubrikų. Taipogi, akylesni pastebės, jog pagrindiniame meniu nebeliko punkto "Komandos". Racionalizuojant svetainę, neatrodė logiška eksploatuoti panašios tematikos punktus, t.y. "Komandos" ir "Turnyrinė lentelė", todėl buvo nutarta palikti pastarąjį, kur kas informatyvesnį ir naudingesnį variantą.

Tikslios informacijos ieškotojus turėtų pradžiuginti kur kas minimalistiškesnė aplinka. Ji nebus perkrauta reklamomis bei nuolatos matoma besikartojančia informacija. Šiuo aspektu, racionalumo prieita kai kurias rubrikas paliekant tik pradiniame puslapyje, kitas – perkeliant šiek tiek giliau.

Komandų žaidėjai, jų treneriai bei palaikymo komandos taip pat neturėtų nusivilti – gana gausiai praplėstas statistikos ratas bei pateikimas. Tikėsimės, jog jis bus visokeriopai naudingas norint ne tik pasimėgauti savo pasiekimais, tačiau ir išgauti šiek tiek platesnės informacijos apie būsimus varžovus.

Be abejo, jei jau skaitote šią žinutę, tai jau turbūt spėjote pastebėti, jog Jus pasitinka visai kitas forumas, "šiek tiek" besiskiriantis ir išvaizda, ir struktūra. Gaila, dėl per didelių informacijos tipų skirtumų nepavyko perkelti visos seno forumo medžiagos, tačiau kompiuterinėms laikmenoms tobulėjant įspūdingais šuoliais, garantuojame, kad senasis forumas bus saugus, na o geroji forumo žinia – vartotojams nereikės iš naujo registruotis. Negana to, nuo šiol bus prisijungimo vardas galės būti ne tik nick'as, bet ir elektroninio pašto adresas.

Kai tiek daug naujovių, sunku viską atsiminti ir paaiškinti, tačiau manome, jog lūkesčiai išsipildys ir naujoji interneto svetainė sulauks daugiau pagyrimų nei kritikos, nors sveika kritika yra labai pageidautinas dalykas. Taigi, reziumuojant, norisi palinkėti visiems žaidėjams gero sezono, kai kurioms komandoms gražių pergalių (negali juk visi laimėti), treneriams – sukalbamų auklėtinių, teisėjams – šaltų nervų ir ištvermės, na o visiems kitiems... ai... visi žino geriau ko jiems reikia. To galima ir palinkėti. Be abejo, neužmirškite išsakyti savo nuomonę, nes nors ir balsas į dangų neina, bet visgi krepšinis yra žemiškas dalykas.

Paskutiniai komentarai (3 iš 16)esmis2006 spalio 25 d., 13:30 val.
Mariau uz tai yra naujos o sena pls galima rasti adresu kkl.studija.info
mmariuss2006 spalio 24 d., 14:57 val.
na, nesnori tik minusu vardinti, nes puslapis tikrai vertas 10 balu ir netgi daugiau, taciau dar vienas dalykas, kuris nepatiko - tai kad neliko senu privaciu zinuciu:-/
SPEEDAS2006 spalio 23 d., 18:33 val.
Tikrai saunu ! pritariu visom savo keturuiom :)
© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu