„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Gruodžio mėnesio nominacijos ir KKL rėmėjų prizai2007 sausio 07 d., Sekmadienis, 14:00 val.; peržiūros: 19447

Palydėjome 2006-uosius metus, tačiau KKL pirmenybėse šiuo metu tik įpusėjo reguliarusis etapas. Kaip ir buvo anonsuota, gruodžio mėnesio paskutinę dieną vėl buvo išrinktas visas burys nominantų, kurie pasidalins platų asortimentą įsteigtų vertingų lygos rėmėjų prizų.
Renkant nominantus buvo atsižvelgta į tai, kad du mėnesius iš eilės nesikartotų tie patys žaidėjai ar komandos. Vėlgi kaip ir lapkričio mėnesį, k
ai kurie rėmėjai nurodė konkrečiai pagal kurį statistinį duomenį skiria apdovanojimus, o kiti nominacijų skyrimus paliko spręsti lygos valdybai.
Taigi, KKL valdyba pati savo nuožiūra išrinko atsitiktinumo tvarka atskirų statistinių duomenų lyderius.
Taip pat šioje naujienoje pakartotinai apžvelgsime kiekvieno iš rėmėjų veiklą bei pareklamuosime jų produkciją ir paslaugas.

"Sporto baras", įsikūręs Jonavos g.260, Kaune. Internetinis puslapis: www.sportobaras.lt

Jau turbūt ne vienas iš KKL krepšininkų yra apsilankęs šiame puikiame bare kuriame vyrauja sportinė nuotaika.

„Sporto Baras“ – tai specifinio tipo baras Kaune, įsikūręs Jonavos g. 260 . Sporto baras skirtas sportu besidominčiai publikai. Pagrindiniai sporto baro tikslai – formuoti teigiamą įvaizdį, aiškiai pabrėžiant pavadinimą, išskirtinumą kitų barų atžvilgiu, siūlant neįprastas pramogas, suburti įvairiomis sporto šakomis besidominčius žmones į vieną vietą, kurioje vyrautų jauki, laisva, sportiška aplinka ir įvairių sporto šakų įvairovė.

Sporto baras dirba visą savaitę be išeiginių nuo pirmadienio iki penktadienio 11val iki 24val , šeštadienį ir sekmadienį nuo 12h iki 24h ir orientuotas į vidutines ir didesnes pajamas turinčius sportininkus ir kitus Kauno miesto gyventojus bei Kauno svečius. Visą savaitę rodome įvairių sporto šakų (krepšinio, futbolo, formulės1, teniso, bokso, ralio ir kitų) tiesiogines transliacijas ir jų kartojimus, suteikdami puikias galimybes aistruoliams sirgti už savo mylimas komandas ir sportininkus.

Bare įrengta 120 sėdimų vietų, vienas didelis ekranas, 11 plazminių televizorių, pulo stalas, rankų lenkimo stalas, bendras talpumas iki 300 lankytojų. Nepamiršome ir mažųjų lankytojų, kuriems įrengtas erdvus vaikų žaidimų kambarys su įvairiomis pramogomis ir atskiras plazminis televizorius, kuriame visada rodomi animaciniai filmukai neleis mažiesiems liūdėti. Bare sumontuota puiki vėdinimo sistema, tad gaivaus oro jame tikrai nestinga.

Baro virtuvė patenkins kiekvieno gurmano poreikius, kadangi bare yra dvi virtuvės. Tai europietiška ir lietuviška virtuvė. Be viso to, pas mus Jūs galite paragauti ir tikros itališkos picos. Kasdien Jums pasiūlysime kompleksinius pietus už prieinamą kainą.

Norintiems išskirtinumo ir privatumo galime pasiūlyti 12 vietų VIP salę, kuri atskirta nuo pagrindinės baro salės. Čia Jūs galėsite romantiškai pavakarieniauti ir aptarti verslo reikalus. Šioje VIP salėje įrengtas atskiras plazminis televizorius, kuriame taip pat galite stebėti įvairias Jus dominančias sporto varžybas.

Neabejojame, kad atvyksite pas mus ne tik smagiai praleisti laisvalaikį, bet ir dalykiniams pietums. Tik paskambinkite iš anksto, ir mes rezervuosime Jums patogiausias vietas +370 37 765 000. Mūsų adresas: Jonavos g. 260, Kaunas (0,3 km nuo automagistralės Klaipėda – Vilnius, ties Nerimi).

"Sporto baro" kuponų nominantai:
Tadas Beržinskas - "Kauno autobusai" ("Aukso+" ir visos KKL lygos taikliausias tritaškininkas vid.63,64 proc. ir 4 dvigubi dubliai per 6 rungtynes);
Gediminas Vasiliauskas - "Alšėnai" (KKL atkovotų kamuolių rekordas 26);
Vytautas Vaškevičius - "Elektrobalt" ("Aukso" lyga 8 dvigubi dubliai per 10 rungtynių).

Boulingo ir biliardo klubas "Straikas", įsikūręs Draugystės g. 6a, Kaune, internetinis puslapis
www.straikas.lt

"Straikas" – modernus ir populiarus boulingo klubas, turintis naujausią, boulingo žaidimui skirtą įrangą bei profesionaliai derinantis pramogą, sportą, poilsį ir azartą.

Boulingo klube "Straikas", Jūsų malonumui – 8 "Brunswick" boulingo takeliai, iš kurių du specialūs skirti vaikams nes turi pakeliamus bortus bei automatinė taškų skaičiavimo sistema "Qubica". Vakarais čia Jūsų laukia pašėlę reginiai įspūdingoje "Cosmo Bowling" aplinkoje. Pasmus taip pat rasite 4 devynių pėdų amerikietiško pulo stalus. Mūsų restorane – bare esančių gėrimų ir patiekalų gausumas patenkins net ir išrankiausio gurmano skonį.

Boulingas – viena prestižiškiausių, ilgą ir turtingą istoriją turinčių sporto šakų. Jos šaknys siekia dar senovės Egiptą, viduramžiais jį žaisti buvo tik karalių privilegija, šiuo metu boulingą žaidžia apie 100 mln. žmonių daugiau nei 90 pasaulio valstybių. Lietuvoje ši sportiška pramoga dar tik įgyja pagreitį. Ypatingai mėgiama tarp jaunimo ir vidutinio amžiaus žmonių, mėgstančių aktyvų gyvenimo būdą ir aktyvų poilsį. Boulingas nereikalauja ypatingų jėgų ar sportinių sugebėjimų.
Išankstiniai užsakymai priimami tel: (boulingui)+370-37-409000 ir (pului, barui) +370-37-409002

"Straiko" kuponų nominantai:
"Bangos energetika & Diremta" (blokuotų metimų komandinis rekordas 14; "Aukso" lygos atkovotų, perimtų ir blokuotų kamuolių 1 vietos) 4 valandos boulingo;
"Virusas" (geriausiai besiginanti ne tik "Aukso" bet ir visos KKL lygos komanda, tik vid.54,56 taško per rungtynes) 4 valandos biliardo;

Pirtis "Pirties gaiva", įsikūrusi Jonavos g. 40, Kaune (Undinės pastate), internetinis puslapis www.pirtiesgaiva.lt

Jau mūsų protėviai pirtimi gydėsi nuo daugelio negalių, karšta pirtis visada buvo puiki peršalimo, kraujotakos, sąnarių susirgimo profilaktinė priemonė, be to ji labai atpalaiduoja žmogų, suteikia jam kelias laimės valandas. Panašiai žmogų veikia stiprus laimės jausmas. Gera psichinė būsena taip pat taiso mūsų sveikatą. Karštis yra pagrindinis faktorius, veikiantis mus bet kurio tipo pirties garinėje. Žmogų gali veikti karštas oras, karštas garas, karštas vanduo ir infraraudonieji spinduliai. Bet kuriuo atveju pirtyje esančio žmogaus kūno temperatūra pakyla iki +38-40 C laipsnių ir tokioje temperatūroje žūsta daugelio ligų sukėlėjai bakterijos ir virusai.

Po darbo dienos įtemptos ir sunkios,
užsuk į pirtelę išlenkti bokalą,
lai kūnas pailsta ir protas imlus,
palik dienos rupesčius, ryt jų nebus.

Užsakymų tel: +370-37-202670

"Pirties gaiva" kupono nominantas:
"Kauno energetikos remontas" (pasiekti net 3 KKL rekordai: komandinis naudingumas 33 proc.; perimti kamuoliai 29; rezultatyvūs perdavimai 27; taip pat KĮKL naudingiausia ir rezultatyviausia komanda) nemokamas apsilankymas 20 vietų VIP klasės pirtyje.

Maisto papildai ir vitaminai "Dymatize", internetinis puslapis www.dymatize.lt

Tiek jaunam tiek senam sportuojančiam organizmui reikalinga vartoti tinkamus vitaminus ir maisto papildus, tam tikslui pristatome dar vieno lygos rėmėjo produkciją, kuri jums visiems padės siekti dar geresnių rezultatų krepšinio aikštėje, jaustis žvalesniais ir pamiršti apie negalias bei nuovargį, o taip pat laisvalaikiu skirti daugiau dėmesio savo antrąjai pusei...

"Dymatize" buvo įkurta 1994m. siekiant aprūpinti auksčiausios kokybės maisto papildais koledžo, olimpinius ar profesionalius atletus visame pasaulyje, nuo futbolo, krepšinio, ledo ritulio ir beisbolo klubų iki JAV vyriausybinių programų, tokių kaip JAV karinio Jūrų Laivyno Akademijos. Mes dabar aprūpiname maisto papildais daugiau kaip 300 skirtingų programų.

Vienas pranašumas,aprūpinant koledžo atletinę programą maisto papildais tas, kad dauguma jų turi savo tyrimų laboratorijas ir patys gali įsitikinti mūsų progdukcijos aukrša kokybe. Dėl šios priežasties mes manome, kad "Dymatize" yra vienas labiausiai išbandytų nepriklausomų maisto papildų tiekėjų. Šiuo metu "Dymatize" pradėjo siūlyti tuos pačius produktus, kuriuos vartoja pasaulinės klasės atletai, plačiąjai publikai. Kadangi daugumai įvairaus lygio atletų patiko rezultatai, kuriuos pasiekė vartodami "Dymatize" produkciją, mes pasišventę kurti naujus kokybiškus produktus ir siūlome produktus pagamintus pagal pačią naujausią gamybos technologiją, pasitvirtinusią mūsų produktų gamybos linijoje.

Mes ir toliau esame tapatinami su aukščiausios kokybės produkcija, pageidaujama geriausių pasaulio atletų. "Dymatize" produktai yra gaminami dviejose atskirose gamyklose, užimančiose daugiau kaip 45000 kvadratinių pėdų, šitos gamyklos tarnaus "Dymatize" gerai ir ateityje.

Dėl didelių kainų dauguma maisto papildų kompanijų pačios neturi savo gamyklų, visgi mes pajutome, kad gamyklos yra būtina investicija. norint pasiekti aukščiausiai kokybei iki smulkiausių datelių lygmens.

Tiesiog kontroliuojant užpirkimus, auginimą, gaminimą ir pakavimą, mes ne tik palaikome žemiausias kainas, bet ir aukščiausią kokybę, kiekvienoje gamybos grandyje. Mes tikime, kad mūsų nuosavos produkcijos gaminimas mūsų gamyklose yra viena svarbiausių priežasčių, lemiančių tokį aukštą "Dymatize" produkcijos įvertinimą.

"Dymatize" produkcijos su 10-30 proc. nuolaida specialiai KKL krepšininkams galima įsigyti paskambinus tel.+370-686-77576. Būtinai prisistatykite kuriai komandai atstovaujate!

"Dymatize" amino rugščių pakuočių nominantai:
Jonas Paužuolis - "Kauno energetikos remontas" (KKL perimtų kamuolių rekordas 11);
Paulius Kleiza - "Era+Eternit" ("Aukso+" lygos naudingiausias EFF koef. 27 ir rezultatyviausias 33,33 taško);
Tomas Gudaitis- "Spiečius" ("Aukso" lygos taikliausias tritaškininkas 66,67 proc.);

Gyvybės draudimo kompanija "AIG Life", įsikūrusi Savanorių pr. 363a., Kaune, internetinis puslapis www.aiglife.lt


„American International Group, Inc.“ (AIG), pirmaujanti pasaulyje tarptautinė draudimo ir finansinių paslaugų organizacija, veikia daugiau kaip 130 šalių. Per didžiausią turto ir gyvybės draudikų tinklą pasaulyje AIG bendrovės teikia paslaugas komerciniams, instituciniams ir individualiems klientams. AIG bendrovės visame pasaulyje taip pat teikia pensijų programų, turto valdymo ir finansines paslaugas.

“American Life Insurance Company” (ALICO)
– viena didžiausių pasaulyje tarptautinių gyvybės draudimo bendrovių (įkurta JAV, Delavaro valstijoje), kurios gyvybės draudimo sutarčių vertė didesnė nei 258 mlrd. JAV dolerių (2005 m. gruodžio 31 d. duomenimis).

ALICO filialai ir jai pavaldžios bendrovės per 33 000 tarpininkų tinklą teikia platų draudimo produktų spektrą: gyvybės, sveikatos draudimo, draudimo nuo nelaimingų atsitikimų, grupinio, neįgalumo ir senatvės pensijų draudimo. ALICO vykdo veiklą daugiau kaip 50 šalių, tarp jų – Japonijoje, Europoje, Artimuosiuose Rytuose, Pietų Azijoje, Lotynų Amerikoje, Karibuose.

2006 m. ALICO švenčia 85 metų sukaktį, kai bendrovė teikia paslaugas ir rūpinasi polisų turėtojų finansiniu saugumu visame pasaulyje. ALICO – tarptautinė ekspertė teikiant išskirtinai platų paslaugų spektrą. Remdamasi šia patirtimi, ALICO išsiugdė gebėjimą greitai reaguoti į besikeičiančius klientų poreikius ir rinkos sąlygas. Ji iki šiol laikosi strategijos, kad kiekvienoje šalyje, kur veikia ALICO, individualiai parinktais platinimo kanalais būtų siūlomi individualiai pritaikyti produktai ir taip patenkinami konkretūs, nuolat besikeičiantys klientų poreikiai. Vietinės rinkos žinios ir supratimas ALICO veiklai būdingi jau 85 metus, taip yra ir šiandien. Ir šiuo metu, XXI amžiuje, bendrovei aptarnaujant savo klientus, vykdoma ALICO pasaulinė plėtra, strategiškai stebimos atsirandančios rinkos ir išlaikomas finansinis tvirtumas.
AIG grupei Lietuvoje atstovauja ir gyvybės draudimo paslaugas teikia Amplico Life S.A. filialas.
Informacija dėl draudimo paslaugų teikiama tel: +370-37-214116, +370-619-92515

"AIG Life" pusės metų gyvybės ir sveikatos nemokamo draudimo nominantai:
Ramūnas Lenkus - "TEO LT" (KĮKL taikliausias tritaškininkas 66,67 proc.);
Aismantas Zasas - "KK Snaiperiai" ("Aukso+" lyga, daugiausiai išprovokuojantis pražangų 6,33).


"BMS" internetinis puslapis www.bms.lt

Pradžia. Viena skaitmeninės elektronikos rinkos lyderių Lietuvoje UAB BMS įkurta 1993 m. balandžio 29 d. Kaune. Pradžioje pagrindinės bendrovės veiklos kryptys buvo:
Stacionariųjų kompiuterių gamyba;
Mažmeninė prekyba kompiuterine įranga.

Pripažinimas. Nuosekliai plėtodama savo veiklą, BMS ėmė kurti kompiuterių parduotuvių tinklą Lietuvoje. Ši veikla ypač suaktyvėjo 2001 metais Kaune atidarius pirmąją specializuotą kompiuterinės įrangos parduotuvę „BMS Megapolis“. Po dvejų metų Vilniuje atidarytas „BMS Megapolis“ tapo didžiausiu kompiuterinės įrangos prekybos centru Lietuvoje. Aktyvi „BMS Megapolio“ parduotuvių plėtra bei nuolatinėmis investicijomis pagrįstas noras pirmauti bendrovę atvedė į pripažinimą:
2005-2006 m. „TNS Gallup“ įmonių apklausų duomenimis, BMS yra geriausią reputaciją turinti ITT sektoriaus gamybos ir mažmeninės prekybos bendrovė Lietuvoje;
2004-2006 m. „TNS Gallup“ Lietuvos gyventojų apklausos duomenimis, „BMS Megapolis“ – populiariausia specializuota kompiuterinės įrangos parduotuve šalyje;
„BMS Expert“ ir „BMS Express“ – vieni žinomiausių nešiojamųjų ir stacionariųjų kompiuterių bei MP3 grotuvų prekių ženklų Lietuvoje.

Dabartis. Sėkminga veikla bendrovei atvėrė naujas plėtros perspektyvas:
Nuo 2006 metų „BMS Megapolio“ parduotuvių asortimentą papildė skaitmeninė vaizdo ir garso įranga – BMS tapo universalia skaitmeninės elektronikos prekybos bendrove;
BMS įžengė į Latvijos rinką, pradėdama „BMS Megapolio“ parduotuvių plėtrą ir kaimyninėje šalyje.
2006 m. „TNS Gallup“ ir „Fastleader.com“ atlikto darbuotojų lūkesčių tyrimo duomenimis, BMS patenka į patraukliausių darbdavių Lietuvoje dešimtuką.

"BMS" nešiojamą mp3 grotuvo nominantas:
Egidijus Vaitkevičius - "AKS & Nekturtas" (KKL pataikytų tritaškių rekordininkas – 13);

Naktinis klubas "Siena", įsikūręs Laisvęs al. 93, Kaune, internetinis puslapis
www.siena.lt

Puikus naktinis baras kuriame galima linksmai pašėlti po sunkios dienos draugų būryje.Jus lydės puiku muzika ir nuotaikinga atmosfera. Kviečiame apsilankyti!

Nemokamų kvietimų nominantai:
"Krepšinis.net" (KKL atkovotų kamuolių rekordas 60);
"Era+" (KKL tritaškių rekordas 20); Šį prizą "Era+" komandos vadovybė perleidžia "Triobet.com" komandai.
"Forto siena" ("Aukso+" lyga 1-mos vietos pagal rezultatyvius perdavimus vid.15,50, perimtus kamuolius vid.10,83, ir blokuotus metimus vid.4).

Autodetalių parduotuvė "Oltransa", įsikūrusi Studentų g.34b, internetinis adresas www.oltransa.lt


UAB Oltransos veikla – mažmeninė ir didmeninė prekyba naujomis Volkswagen, Audi, Seat, Škoda, BMW ir Mercedes automobilių dalimis.

Automobilių dalys: amortizatoriai, guoliai, stabdžių kaladėlės, dirželiai, tarpikliai, pusašio bei įtempimo guoliai, filtrai, vandens pompos, trosai, pakabos dalys, variklio ir greičių dėžės pagalvės, sailenblokai, hidrocilindrai, termostatai, vožtuvai, žiedai, hidrosistemos manžetai, stabdžių diskai, laidai, indėklai, sankabos dalys, kaitinimo žvakės, variklio galvutės varžtai, benzino pompos, aukšto slėgio kuro siurbliai, termomovos, valytuvų šluotelės, kryžmės, granatų gumos, vožtuvų įvorės, uždegimo žvakės, karbiuratoriaus padai, grandinės įtempėjai, kardano gumos bei guoliai, dirželiai ir kt.

UAB Oltransa prekiauja daugiau kaip 60 gamintojų variklio, važiuoklės ir kitomis dalimis. Gamintojai: Sachs, Ruville, Lemforder, Febi bilstein, Hans pries, Bosch, Schottle, GKN, Boge, NGK, Cofap, ARG, Contitech, Victor Reinz, Cifom, GSP, Spidan, Mann filter, SCT Germany, Delphi, Hepu, Walko, Mekka, TRW, LPR, Wahler, Freccia, Schottle, Osvat, Autofren, Bremi, Glyco, Federal mogul, Super diesel, BCD, Vemo, PJ, Champion, Metelli, EGT, fth, Remsa ir kt.

Vežame detales pagal užsakymus. Priimami užsakymai visoms detalėms, Atvežame per 3-15 dienų nuo užsakymo datos. Pastoviems klientams taikomos nuolaidos.
KKL dalyviams nuolaidos net iki 20-ties procentų. Tel. +370-687-18880

"Oltransos" prizo nominantas:
Nerijus Gaidmanavičius - "Vaišvydava" ("Aukso" lygos taikliausias žaidėjas vid. 84,82 proc.).

Oficialus "Spalding" atstovas Lietuvoje, "Lietbelcorp", Odiniai kamuoliai, sportinės aprangos ir kt.
Užsakymai tel. +370-699-27242, Marius e-mail:
marius.and1@hotmail.com , KKL dalyviams nuolaidos iki 30-ties procentų

Krepšinio kamuolio "Spalding" nominantas:
Tadas Vasiliauskas - "Internetas Visiems" (KĮKL taikliausias žaidėjas vid. 68,63 proc.).

Kiti žaidėjai ir komandos, negavę prizių siūlome nenusiminti, nes apdovanojimai vyks kiekvieną mėnesį visų pirmenybių metu. Viskas priklausys nuo Jūsų pasiektų rezultatų.

Lygos rėmėjai linki visiems gero krepšinio!

Nominantai dėl prizų atsiėmimo prašome kreiptis į lygos valdybą.

Paskutiniai komentarai (3 iš 37)plotkė2007 sausio 05 d., 20:10 val.
Dukit priza povandeninius akinius eseriui uz chrenoviausius komentarus Tik nepamirskit kad jis isverstaakis
MonsTras2007 sausio 04 d., 11:41 val.

Esmi, techniniai pralaimejimai i tokia statistika neturetu buti traukiami - iskreipia bendra vaizda:)

 

spieciukas2007 sausio 03 d., 18:28 val.
Priza Azuolui !!!!!!
© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu