„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Dienos rungtynės: „Sabonio KC“ ‒ „DNC“ (2017-10-05)2017 spalio 05 d., Ketvirtadienis, 08:45 val.; peržiūros: 1033

NaujienaKomentarai
SAB-DNC

Naujas „Saboniukų“ ešelonas kol kas nė iš tolo neprimena, tos kartos, kuri pernai sėkmingai grūmėsi „A“ lygoje. Abu susitikimai pralaimėti dviženkliais skirtumais, taip pat nieko gero nežada ir prieš „DNC“ ekipą, kuri paskutiniame mače parodė savo jėgą ir nušlavė iki tol sėkmingai žygiavusią „Ice“ ekipą. Kaip ir po pirmojo susitikimo, taip ir dabar vieninteliai šviesuliai ekipoje R.Kerevičius ir R.Brazinskas, kuris rungtynes su „Omega“ baigė su dvigubu dubliu (14 tšk., 10 atk.kam.).

„DNC“ ekipa iškovojusi pergalę, taptų grupės nugalėtoja, o pralaimėjimas juos paliktų už stipriausiųjų aštuoneto borto. Visgi Ročkos, Gedmino ir Jevstignejevo „add-on“ prie penketuko besigrūmusio su „Omega“, padarė didžiulį pokytį, leidusi susitvarkyti su „Ice“ dar trečiajame kėlinyje. „DNC“ trečiąjį kelinį laimėjo net 43:18, ir jei „Ice“ susikrapštė padorų taškų skaičių puolime, visiškai subyrėjo gynyboje, gavusi net 7 tritaškius iš 14 bandymų į savąjį krepšį. Būtent toliašaudė artilerija, o ypač Gedminas kėlė daugiausiai rūpesčių „Ice“ komandai.

Daug vilties „Sabonio KC“ neturi, juolab tai rodo prieš tai buvę rezultatai. Visgi „DNC“ jau pralaimėjo sykį kai nesusirinko pajėgiausieji, todėl niekas nėra apsaugotas, jog taip tikrai nenutiks dar kartą.

© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu