„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Lapkričio mėnesio nominacijos ir KKL rėmėjų prizai2006 gruodžio 07 d., Ketvirtadienis, 11:30 val.; peržiūros: 207320

2006-2007 metų KKL pirmenybės kaip niekad pasižymi didele rėmėjų gausa. Firmos savo produkcija ir paslaugomis sutiko paremti geriausius lygos praėjusio lapkričio mėnesio žaidėjus bei komandas ir įsteigė ne vieną vertingą prizą. Kai kurios iš jų nurodė konkrečiai pagal kurį statistinį duomenį skris apdovanojimus, kitos pasikliovė lygos valdybos sprendimais, kuri pati savo nuožiūra išrinko atsitiktinumo tvarka atskirų statistinių duomenų lyderius. Nominantai buvo išrinkti pagal gruodžio 1-osios dienos statistinius duomenis. Taip pat šioje naujienoje trumpai apžvelgsime kiekvieno iš rėmėjų veiklą bei pareklamuosime jų produkciją ir paslaugas.

"Sporto baras", įsikūręs Jonavos g.260, Kaune. Internetinis puslapis: www.sportobaras.lt

Jau turbūt ne vienas iš KKL krepšininkų yra apsilankęs šiame puikiame bare kuriame vyrauja sportinė nuotaika.

„Sporto Baras“ – tai specifinio tipo baras Kaune, įsikūręs Jonavos g. 260 . Sporto baras skirtas sportu besidominčiai publikai. Pagrindiniai sporto baro tikslai – formuoti teigiamą įvaizdį, aiškiai pabrėžiant pavadinimą, išskirtinumą kitų barų atžvilgiu, siūlant neįprastas pramogas, suburti įvairiomis sporto šakomis besidominčius žmones į vieną vietą, kurioje vyrautų jauki, laisva, sportiška aplinka ir įvairių sporto šakų įvairovė.

Sporto baras dirba visą savaitę be išeiginių nuo pirmadienio iki penktadienio 11val iki 24val , šeštadienį ir sekmadienį nuo 12h iki 24h ir orientuotas į vidutines ir didesnes pajamas turinčius sportininkus ir kitus Kauno miesto gyventojus bei Kauno svečius. Visą savaitę rodome įvairių sporto šakų (krepšinio, futbolo, formulės1, teniso, bokso, ralio ir kitų) tiesiogines transliacijas ir jų kartojimus, suteikdami puikias galimybes aistruoliams sirgti už savo mylimas komandas ir sportininkus.

Bare įrengta 120 sėdimų vietų, vienas didelis ekranas, 11 plazminių televizorių, pulo stalas, rankų lenkimo stalas, bendras talpumas iki 300 lankytojų. Nepamiršome ir mažųjų lankytojų, kuriems įrengtas erdvus vaikų žaidimų kambarys su įvairiomis pramogomis ir atskiras plazminis televizorius, kuriame visada rodomi animaciniai filmukai neleis mažiesiems liūdėti. Bare sumontuota puiki vėdinimo sistema, tad gaivaus oro jame tikrai nestinga.

Baro virtuvė patenkins kiekvieno gurmano poreikius, kadangi bare yra dvi virtuvės. Tai europietiška ir lietuviška virtuvė. Be viso to, pas mus Jūs galite paragauti ir tikros itališkos picos. Kasdien Jums pasiūlysime kompleksinius pietus už prieinamą kainą.

Norintiems išskirtinumo ir privatumo galime pasiūlyti 12 vietų VIP salę, kuri atskirta nuo pagrindinės baro salės. Čia Jūs galėsite romantiškai pavakarieniauti ir aptarti verslo reikalus. Šioje VIP salėje įrengtas atskiras plazminis televizorius, kuriame taip pat galite stebėti įvairias Jus dominančias sporto varžybas.

Neabejojame, kad atvyksite pas mus ne tik smagiai praleisti laisvalaikį, bet ir dalykiniams pietums. Tik paskambinkite iš anksto, ir mes rezervuosime Jums patogiausias vietas +370 37 765 000. Mūsų adresas: Jonavos g. 260, Kaunas (0,3 km nuo automagistralės Klaipėda – Vilnius, ties Nerimi).

"Sporto baro" kuponų nominantai:
Marius Zdanauskas – "Puskarininkių mokykla" (KĮKL rezultatyviausias žaidėjas);
Jonas Davidonis – "E United" (KĮKL daugiausiai perėmęs kamuolių);
Mindaugas Sandonavičius – "Tophouse" (Aukso lyga daugiausiai atkovojęs kamuolių).

Boulingo ir biliardo klubas "Straikas", įsikūręs Draugystės g. 6a, Kaune, internetinis puslapis
www.straikas.lt

"Straikas" – modernus ir populiarus boulingo klubas, turintis naujausią, boulingo žaidimui skirtą įrangą bei profesionaliai derinantis pramogą, sportą, poilsį ir azartą.

Boulingo klube "Straikas", Jūsų malonumui – 8 "Brunswick" boulingo takeliai, iš kurių du specialūs skirti vaikams nes turi pakeliamus bortus bei automatinė taškų skaičiavimo sistema "Qubica". Vakarais čia Jūsų laukia pašėlę reginiai įspūdingoje "Cosmo Bowling" aplinkoje. Pasmus taip pat rasite 4 devynių pėdų amerikietiško pulo stalus. Mūsų restorane – bare esančių gėrimų ir patiekalų gausumas patenkins net ir išrankiausio gurmano skonį.

Boulingas – viena prestižiškiausių, ilgą ir turtingą istoriją turinčių sporto šakų. Jos šaknys siekia dar senovės Egiptą, viduramžiais jį žaisti buvo tik karalių privilegija, šiuo metu boulingą žaidžia apie 100 mln. žmonių daugiau nei 90 pasaulio valstybių. Lietuvoje ši sportiška pramoga dar tik įgyja pagreitį. Ypatingai mėgiama tarp jaunimo ir vidutinio amžiaus žmonių, mėgstančių aktyvų gyvenimo būdą ir aktyvų poilsį. Boulingas nereikalauja ypatingų jėgų ar sportinių sugebėjimų.
Išankstiniai užsakymai priimami tel: (boulingui)+370-37-409000 ir (pului, barui) +370-37-409002

"Straiko" kuponų nominantai:
"BMS & Policija" (geriausia "Aukso+" komanda) 4 valandos boulingo;
"Vaidotėnas" (geriausia KĮKL komanda) 4 valandos biliardo;

Pirtis "Pirties gaiva", įsikūrusi Jonavos g. 40, Kaune (Undinės pastate), internetinis puslapis www.pirtiesgaiva.lt

Jau mūsų protėviai pirtimi gydėsi nuo daugelio negalių, karšta pirtis visada buvo puiki peršalimo, kraujotakos, sąnarių susirgimo profilaktinė priemonė, be to ji labai atpalaiduoja žmogų, suteikia jam kelias laimės valandas. Panašiai žmogų veikia stiprus laimės jausmas. Gera psichinė būsena taip pat taiso mūsų sveikatą. Karštis yra pagrindinis faktorius, veikiantis mus bet kurio tipo pirties garinėje. Žmogų gali veikti karštas oras, karštas garas, karštas vanduo ir infraraudonieji spinduliai. Bet kuriuo atveju pirtyje esančio žmogaus kūno temperatūra pakyla iki +38-40 C laipsnių ir tokioje temperatūroje žūsta daugelio ligų sukėlėjai bakterijos ir virusai.

Po darbo dienos įtemptos ir sunkios,
užsuk į pirtelę išlenkti bokalą,
lai kūnas pailsta ir protas imlus,
palik dienos rupesčius, ryt jų nebus.

Užsakymų tel: +370-37-202670

"Pirties gaiva" kupono nominantas:
"Kauno autobusai" (KĮKL naudingiausia komanda) nemokamas apsilankymas 20 vietų VIP klasės pirtyje.

Maisto papildai ir vitaminai "Dymatize", internetinis puslapis www.dymatize.lt

Tiek jaunam tiek senam sportuojančiam organizmui reikalinga vartoti tinkamus vitaminus ir maisto papildus, tam tikslui pristatome dar vieno lygos rėmėjo produkciją, kuri jums visiems padės siekti dar geresnių rezultatų krepšinio aikštėje, jaustis žvalesniais ir pamiršti apie negalias bei nuovargį, o taip pat laisvalaikiu skirti daugiau dėmesio savo antrąjai pusei...

"Dymatize" buvo įkurta 1994m. siekiant aprūpinti auksčiausios kokybės maisto papildais koledžo, olimpinius ar profesionalius atletus visame pasaulyje, nuo futbolo, krepšinio, ledo ritulio ir beisbolo klubų iki JAV vyriausybinių programų, tokių kaip JAV karinio Jūrų Laivyno Akademijos. Mes dabar aprūpiname maisto papildais daugiau kaip 300 skirtingų programų.

Vienas pranašumas,aprūpinant koledžo atletinę programą maisto papildais tas, kad dauguma jų turi savo tyrimų laboratorijas ir patys gali įsitikinti mūsų progdukcijos aukrša kokybe. Dėl šios priežasties mes manome, kad "Dymatize" yra vienas labiausiai išbandytų nepriklausomų maisto papildų tiekėjų. Šiuo metu "Dymatize" pradėjo siūlyti tuos pačius produktus, kuriuos vartoja pasaulinės klasės atletai, plačiąjai publikai. Kadangi daugumai įvairaus lygio atletų patiko rezultatai, kuriuos pasiekė vartodami "Dymatize" produkciją, mes pasišventę kurti naujus kokybiškus produktus ir siūlome produktus pagamintus pagal pačią naujausią gamybos technologiją, pasitvirtinusią mūsų produktų gamybos linijoje.

Mes ir toliau esame tapatinami su aukščiausios kokybės produkcija, pageidaujama geriausių pasaulio atletų. "Dymatize" produktai yra gaminami dviejose atskirose gamyklose, užimančiose daugiau kaip 45000 kvadratinių pėdų, šitos gamyklos tarnaus "Dymatize" gerai ir ateityje.

Dėl didelių kainų dauguma maisto papildų kompanijų pačios neturi savo gamyklų, visgi mes pajutome, kad gamyklos yra būtina investicija. norint pasiekti aukščiausiai kokybei iki smulkiausių datelių lygmens.

Tiesiog kontroliuojant užpirkimus, auginimą, gaminimą ir pakavimą, mes ne tik palaikome žemiausias kainas, bet ir aukščiausią kokybę, kiekvienoje gamybos grandyje. Mes tikime, kad mūsų nuosavos produkcijos gaminimas mūsų gamyklose yra viena svarbiausių priežasčių, lemiančių tokį aukštą "Dymatize" produkcijos įvertinimą.

"Dymatize" produkcijos su 10-30 proc. nuolaida specialiai KKL krepšininkams galima įsigyti paskambinus tel.+370-686-77576. Būtinai prisistatykite kuriai komandai atstovaujate!

"Dymatize" amino rugščių pakuočių nominantai:
Nerijus Paulauskas – "Korio grupė" (KĮKL daugiausiai rezultatyvių perdavimų);
Skirmantas Staniulis – "AIG Life" (Aukso lyga daugiausiai rezultatyvių perdavimų);
Artūras Pelšs – "Forto siena" (Aukso+ lyga daugiausiai rezultatyvių perdavimų).

Gyvybės draudimo kompanija "AIG Life", įsikūrusi Savanorių pr. 363a., Kaune, internetinis puslapis www.aiglife.lt


„American International Group, Inc.“ (AIG), pirmaujanti pasaulyje tarptautinė draudimo ir finansinių paslaugų organizacija, veikia daugiau kaip 130 šalių. Per didžiausią turto ir gyvybės draudikų tinklą pasaulyje AIG bendrovės teikia paslaugas komerciniams, instituciniams ir individualiems klientams. AIG bendrovės visame pasaulyje taip pat teikia pensijų programų, turto valdymo ir finansines paslaugas.

“American Life Insurance Company” (ALICO)
– viena didžiausių pasaulyje tarptautinių gyvybės draudimo bendrovių (įkurta JAV, Delavaro valstijoje), kurios gyvybės draudimo sutarčių vertė didesnė nei 258 mlrd. JAV dolerių (2005 m. gruodžio 31 d. duomenimis).

ALICO filialai ir jai pavaldžios bendrovės per 33 000 tarpininkų tinklą teikia platų draudimo produktų spektrą: gyvybės, sveikatos draudimo, draudimo nuo nelaimingų atsitikimų, grupinio, neįgalumo ir senatvės pensijų draudimo. ALICO vykdo veiklą daugiau kaip 50 šalių, tarp jų – Japonijoje, Europoje, Artimuosiuose Rytuose, Pietų Azijoje, Lotynų Amerikoje, Karibuose.

2006 m. ALICO švenčia 85 metų sukaktį, kai bendrovė teikia paslaugas ir rūpinasi polisų turėtojų finansiniu saugumu visame pasaulyje. ALICO – tarptautinė ekspertė teikiant išskirtinai platų paslaugų spektrą. Remdamasi šia patirtimi, ALICO išsiugdė gebėjimą greitai reaguoti į besikeičiančius klientų poreikius ir rinkos sąlygas. Ji iki šiol laikosi strategijos, kad kiekvienoje šalyje, kur veikia ALICO, individualiai parinktais platinimo kanalais būtų siūlomi individualiai pritaikyti produktai ir taip patenkinami konkretūs, nuolat besikeičiantys klientų poreikiai. Vietinės rinkos žinios ir supratimas ALICO veiklai būdingi jau 85 metus, taip yra ir šiandien. Ir šiuo metu, XXI amžiuje, bendrovei aptarnaujant savo klientus, vykdoma ALICO pasaulinė plėtra, strategiškai stebimos atsirandančios rinkos ir išlaikomas finansinis tvirtumas.
AIG grupei Lietuvoje atstovauja ir gyvybės draudimo paslaugas teikia Amplico Life S.A. filialas.
Informacija dėl draudimo paslaugų teikiama tel: +370-37-214116, +370-619-92515

"AIG Life" pusės metų gyvybės ir sveikatos nemokamo draudimo nominantai:
Tadas Ališauskas – "ARV Auto" (Aukso lyga naudingiausias žaidėjas);
Arvydas Žėkas – "Šilduva" (KĮKL naudingiausias žaidėjas).


"BMS" internetinis puslapis www.bms.lt


1993 m. balandžio 29 d. įkurta UAB "BMS" šiuo metu yra viena didžiausių kompiuterių gamybos ir prekybos bendrovių Lietuvoje.
Pagrindinės kompanijos veiklos yra dvi: 1) stacionariųjų bei nešiojamųjų kompiuterių "BMS expert" ir "BMS express" gamyba; 2) mažmeninė prekyba kompiuterine ir biuro įranga.
Remiantis 2004/2005 m. "Verslo žinių" išleistu "Verslo lyderių katalogu", pagal 2003 m. pardavimus ir paslaugas UAB "BMS" užėmė 5 vietą tarp visų Lietuvos IT mažmeninės prekybos įmonių (į šį katalogą įtrauktos ir valstybinio sektoriaus tiekimo, telekomunikacijų, apsaugos bei kitų gretutinių veiklos sričių įmonės). UAB "BMS" yra viena pirmaujančių IT įrangos pardavėjų namų vartotojų ir smulkių biurų segmentams.

Kompanijai priklauso devynios didžiausios Lietuvoje kompiuterinės įrangos parduotuvės "BMS Megapolis", įsikūrusios Vilniuje, Laisvės pr. 2, Ukmergės g. 283, Lukšio g. 23, Kaune, Savanorių pr. 301, Baltų pr. 49B, Klaipėdoje Taikos g. 66A, Šiauliuose Tilžės g. 122, Panevėžyje Klaipėdos g. 73, Tauragėje Gedimino g. 44. Remiantis 2004 metais atliktų Lietuvos gyventojų apklausų duomenimis, "BMS Megapolis" yra populiariausia šalyje specializuota kompiuterių parduotuvė, pagal vardo žinomumą gerokai lenkianti artimiausius konkurentus.

Be kompiuterių gamybos ir mažmeninės prekybos, UAB "BMS" užsiima ir kita susijusia veikla: kompiuterių bei periferinės įrangos importu ir didmenine prekyba; kompiuterinės ir biuro įrangos ilgalaikės bei trumpalaikės nuomos paslaugų teikimu.

Visuose didžiausiuose Lietuvos miestuose įsteigti atskiri BMS prekių sandėliai, todėl klientams iš karto po apmokėjimo galime pateikti daugumą
kainoraštyje išvardytų prekių. Sandėliuose yra itin platus kompiuterių komponentų bei biuro įrangos asortimentas, kurį sudaro per 6 tūkst. prekių. Be to, operatyviai įvykdome ir "egzotinių", retų prekių pristatymus pagal specialius užsakymus. Nuolatiniams, patikimiems klientams siūlome sudaryti sutartis dėl palankesnių mokėjimo sąlygų (nuolaidų, mokėjimo atidėjimų).

"BMS" nešiojamą mp3 grotuvo nominantas:
Karolis Meiliūnas – "Energijos sistemų servisas" (KĮKL rezultatyvių perdavimų rekordininkas)

Naktinis klubas "Siena", įsikūręs Laisvęs al. 93, Kaune, internetinis puslapis
www.siena.lt

Puikus naktinis baras kuriame galima linksmai pašėlti po sunkios dienos draugų būryje.Jus lydės puiku muzika ir nuotaikinga atmosfera. Kviečiame apsilankyti!

Nemokamų kvietimų nominantai:
"Spiečius" (Aukso lyga "A" pogrupio 1 vieta);
"AIG Life" (Aukso lyga "B" pogrupio 1 vieta);
"Kauno technikos kolegija" (Aukso lyga "C" pogrupio 1 vieta).

Autodetalių parduotuvė "Oltransa", įsikūrusi Studentų g.34b, internetinis adresas www.oltransa.lt


UAB Oltransos veikla – mažmeninė ir didmeninė prekyba naujomis Volkswagen, Audi, Seat, Škoda, BMW ir Mercedes automobilių dalimis.

Automobilių dalys: amortizatoriai, guoliai, stabdžių kaladėlės, dirželiai, tarpikliai, pusašio bei įtempimo guoliai, filtrai, vandens pompos, trosai, pakabos dalys, variklio ir greičių dėžės pagalvės, sailenblokai, hidrocilindrai, termostatai, vožtuvai, žiedai, hidrosistemos manžetai, stabdžių diskai, laidai, indėklai, sankabos dalys, kaitinimo žvakės, variklio galvutės varžtai, benzino pompos, aukšto slėgio kuro siurbliai, termomovos, valytuvų šluotelės, kryžmės, granatų gumos, vožtuvų įvorės, uždegimo žvakės, karbiuratoriaus padai, grandinės įtempėjai, kardano gumos bei guoliai, dirželiai ir kt.

UAB Oltransa prekiauja daugiau kaip 60 gamintojų variklio, važiuoklės ir kitomis dalimis. Gamintojai: Sachs, Ruville, Lemforder, Febi bilstein, Hans pries, Bosch, Schottle, GKN, Boge, NGK, Cofap, ARG, Contitech, Victor Reinz, Cifom, GSP, Spidan, Mann filter, SCT Germany, Delphi, Hepu, Walko, Mekka, TRW, LPR, Wahler, Freccia, Schottle, Osvat, Autofren, Bremi, Glyco, Federal mogul, Super diesel, BCD, Vemo, PJ, Champion, Metelli, EGT, fth, Remsa ir kt.

Vežame detales pagal užsakymus. Priimami užsakymai visoms detalėms, Atvežame per 3-15 dienų nuo užsakymo datos. Pastoviems klientams taikomos nuolaidos.
KKL dalyviams nuolaidos net iki 20-ties procentų. Tel. +370-687-18880

"Oltransos" prizo nominantas:
Linas Drulia – "Kauno autobusai" (KĮKL taikliausias žaidėjas).

Oficialus "Spalding" atstovas Lietuvoje, "Lietbelcorp", Odiniai kamuoliai, sportinės aprangos ir kt.
Užsakymai tel. +370-699-27242, Marius e-mail:
marius.and1@hotmail.com , KKL dalyviams nuolaidos iki 30-ties procentų

Krepšinio kamuolio "Spalding" nominantas:
Darius Surginas – "LVA" (Aukso lyga rezultatyviausias žaidėjas)

Kiti žaidėjai ir komandos, negavę prizių siūlome nenusiminti, nes apdovanojimai vyks kiekvieną mėnesį visų pirmenybių metu. Viskas priklausys nuo Jūsų pasiektų rezultatų.

Lygos rėmėjai linki visiems gero krepšinio!

Nominantai dėl prizų atsiėmimo prašome kreiptis į lygos valdybą.

Paskutiniai komentarai (3 iš 21)spieciukas2006 gruodžio 08 d., 16:52 val.
ka cia ant spieciaus stumet ? :D :D koks skirtumas kas laimejo,taigi keisis kas menesi ot problema...saniokolas tipinis lietuvis jam blogai kad kitas kazka gawo...LOL...o spiecius tai manau apsilankys sienoje kastilis o2z :D aciu uz priza :*
objektyvus_2006 gruodžio 07 d., 18:40 val.
na logikos tai nera tikrai....:)) bet ka jau padarysi..gi krepsini atejom zaist, o ne i siena alaus gert:D
saniokolas2006 gruodžio 06 d., 22:29 val.
kazkokia nesamone:( aukso lygoje era+ be pralaimejimu o spiecius geriausia? nesamoningas reitingo skaiciavimas. jei losi 7 ir gauni 7 reiskia tasku 7,o jei sulosei 3 ir jas visas islosei reiskiasi su 6 reitingo taskais antras?:D na nieko manau era+ ie era+eternit gruodi pasirodys geriau ir sulos daugiau:Dsveicaram ir sekmes!
© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu