"Elektros darbai" palaužė "Stokker"2007 vasario 09 d., Penktadienis, 22:36 val.; peržiūros: 16057

NaujienaKomentarai
Martynas Petravičius atkovojo 11 kamuolių

Penktadienio vakarą VRM sporto salėje susitiko "Elektros darbų" ir "Stokker" komandos. "Darbininkai" po pirmų dviejų kėlinių pirmavo 17 taškų persvara, tačiau po trečiojo iš jau buvo likę vos trys taškai. Vis tik "Stokker" nepavyko išplėšti pergalės ir pergalę rezultatu 59:54 šventė "Elektros darbai".

Šeimininkus į priekį vedė R.Gabševičius, per pirmąjį kėlinį surinkęs daugiau kaip pusę komandos taškų (13 iš 23). Po didžiosios pertraukos į aikštę sugrįžę „Stokker“ vyrai sukruto kaip reikiant: į savo krepšį praleido tik 8 taškus, o patys įmetė net 22. Daugiausia prie šio svečių spurto prisidėjo L.Baibokas, kėlinio pradžioje pataikęs du baudos metimus ir tritaškį bei M.Levickas, per šį ketvirtį pelnęs septynis taškus.

Tačiau esminio lūžio rungtynėse pasiekti jiems nepavyko ir, paskutinį kėlinį laimėję dviejų taškų persvara, pergalę šventė salės šeimininkai. Įdomu, kad iš abiejų komandų aikštėje pasirodė tik po šešis žaidėjus.

„Elektros darbų“ treneris D.Levickis po rungtynių teigė, kad jo komanda neįvertino varžovų ir todėl pergalė buvo iškovota tik po atkaklios kovos. Teisėjų darbą jis įvertino tik penkiais balais.

„Stokker“ treneris L. Baibokas teigė, kad jo komanda per vėlai susigriebė ir pergalei iškovoti pritrūko laiko. „Iš pradžių mums buvo sunku įveikti varžovų zoninę gynybą, prastai pataikėme. O kai ėmėme žaisti geriau, buvo jau per vėlu. Stengėmės, kovojom, bet nepavyko išplėšti pergalės“, – apgailestavo L.Baibokas.

„Stokker“ treneris, pritariant komandos draugams, atsisakė įvertinti teisėjų darbą, linkėdamas jiems patiems tai padaryti.

Nesulaikomas nugalėtojų gretose buvo 31 tašką pelnęs (11/19 dvitaškių) ir 7 kamuolius atkovojęs ir 8 varžovų pražangas išprovokavęs R.Gabševičius. 13 taškų surinko A.Burneika, M.Petravičius (11 atkovotų kamuolių) ir V.Vaškevičius (10 atkovotų kamuolių) – po 6.

Pralaimėjusiems 15 taškų pelnė ir 5 kamuolius atkovojo M.Levickas. M.Jakutis surinko 13 taškų, L.Baibokas (5 atkovoti kamuoliai) ir T.Raudeliūnas – po 11.

Kovą dėl atšokusių kamuolių „Stokker“ pralaimėjo net 20:37.