„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Dienos rungtynės: „MRU VSF“ ‒ Birštono „Olimpas“2018 balandžio 17 d., Antradienis, 15:01 val.; peržiūros: 546

NaujienaKomentarai

Šiandien, KKL padangėje vyksta net du susitikimai, kuriuose prireikė trečiojo susitikimo – „C“ lygos, I-ojo diviziono dvikova tarp „MRU“ ir „Olimpo“, bei „Įmonių“ lygos I-ojo diviziono ketvirtfinalis, tarp „Hidraulinių sistemų“ ir „Šlepikas Motorsport“. „C“ lygos kova tarp „MRU“ ir „Olimpo“ vėl keliasi į VRM tvirtovę, kur „MRU“ pirmąsias rungtynes laimėjo (80:60). „Olimpas“ antrajame serijos mače pademonstravo žymiai geresnę gynybą (63:56), tačiau išlaikė panašius rodiklius puolant. Vos 6 tritaškiai, lyginant su pirmajame serijos mače pataikytais 12, akivaizdus neigiamas pokytis „MRU“ stovykloje. Jau seniau apžvalgose, esu minėjęs, jog „MRU“ ekipa žaidžia prasčiau, kai eliminuojamas jų vienas pagrindinių ginklų – tolimi metimai. „MRU“ vidutiniškai meta po (27,7 tolimo metimo) ir vidutiniškai pataiko po (9 tolimus metimus). Visi keturi pralaimėjimai šiame sezone buvo patirti, kai „MRU“ pataikė 7 ir mažiau tritaškių. Išskyrus kelias išimtis, kai „MRU“ įmetė dar mažiau tritaškių, būtent toliašaudė artilerija yra didžiulis postūmis kovojant dėl pergalės kiekviename mače.
Būtent antrasis serijos mačas leido „Olimpui“ pristabdyti „MRU“ snaiperius ir leido išlyginti serijos rezultatą. Abi komandos ir vėl dažnai klydo, tačiau klampus žaidimas atrodo labiau parankesnis „Olimpo“ ekipai, turinčiai didesnę atkrintamųjų varžybų patirtį. Ar namų sienos padės „MRU“ iškopti į finalą sužinosime jau šįvakarą.

© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu