"BMS ir KK Policija" išplėšė pergalę prieš "Žalvarį"2007 vasario 09 d., Penktadienis, 22:43 val.; peržiūros: 13085

Daugiausiai Tado Ališausko pastangomis "BMS-Policija" pasiekė sunkią pergalę

Antrose penktadienio vakarą VRM sporto salėje vykusiose KKL rungtynėse "BMS ir KK Policija" tik pačioje mačo pabaigoje rezultatu 83:80 išplėšė pergalę prieš ilgą laiką solidžiai pirmavusius jaunuosius "Žalavario" krepšininkus.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „BMS“ komanda, kurios gretose sėkmingai žaidė įspūdingais prasiveržimais prie varžovų krepšio taškus rinkęs T.Adomaitis, kuris po pirmojo kėlinio jų savo sąskaitoje turėjo jau 14. Tačiau antrajame kėlinyje buvusio žalgiriečio V.Masalskio treniruojami „žalvariniai“, demonstruodami gražų komandinį žaidimą, panaikino po pirmojo ketvirčio turėtą septynių taškų deficitą ir išsiveržė į priekį. Trečiajame kėlinyje „Žalvaris“ pranašumą dar labiau padidino – vienu metu jis siekė net 13 taškų.

Tačiau ketvirtajame kėlinyje „BMS“ pakilo į lemiamą šturmą, o jaunieji V.Masalskio auklėtiniai ėmė pernelyg dažnai klysti. Per antrąją varžybų dalį jie padarė net 16 klaidų, o jų varžovai – tik šešias. Ketvirtąjį kėlinį „Žalvario“ krepšininkai pralaimėjo 30:17 ir turėjo pripažinti „BMS ir KK Policijos“ pranašumą. Tiesa, intriga išliko iki pat paskutinių rungtynių sekundžių, tačiau „Žalvaris“ nesulaikė „BMS“ įžaidėjo T.Ališausko, pelniusio 9 iš 11 paskutinių savo komandos taškų.

„BMS ir KK Policijos“ treneris R.Miladauskas teigė, kad nemažas taškų deficitas buvo susidaręs, nes didžiąją šio mačo dalį jo komanda žaidė nesusikaupusi. „Pirmajame varžybų rate „Žalvarį“ įveikė nesunkiai, todėl dabar, galima sakyti, neįvertinome varžovų. Gerai, kad laiku susiėmėme ir iškovojome pergalę“, – sakė R.Miladauskas.

Šių rungtynių teisėjui E.Bukinui jis skyrė 6, o P.Čižauskui – 7 balus.

„Žalvario“ strategas V.Masalskis sakė, kad jo auklėtiniai patys išleido iš rankų pergalę, tačiau didelių priekaištų jiems neturėjo. „Tikriausiai pritrūko psichologinių jėgų ir didesnio kai kurių žaidėjų indėlio. Tačiau iš esmės komanda žaidė gerai“, – sakė V.Masalskis.

Teisėjų darbo treneris vertinti nenorėjo, teigdamas, kad jie patys prisipažino darę klaidų. „Nenorėčiau vertinti, nes teisėjų meistriškumas iš esmės atitinka čia žaidžiančių krepšininkų meistriškumą. Tiek mes, tiek jie stengiamės kuo geriau atlikti savo darbą“, – sakė treneris.

„BMS ir KK Policijos“ komandoje rezultatyviausiai žaidė T.Ališauskas, pelnęs 33 taškus (11/18 dvitaškių), atkovojęs 6, perėmęs 5 kamuolius ir atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus. 26 taškus surinko T.Adomaitis, 11 – T.Simutis.

„Žalvario“ gretose rezultatyvumu išsiskyrė R.Seikauskas (14 atkovotų kamuolių) ir M.Sapiega (7 rezultatyvūs perdavimai, 7 išprovokuotos pražangos, 6 klaidos) pelnė po 21 tašką, M.Mackevičius – 20.

„Žalvaris“ atliko 18 rezultatyvių perdavimų, o jų varžovai – tik aštuonis.

Paskutiniai komentarai (3 iš 13)

Raimis2007 vasario 12 d., 01:41 val.

Nepyk žuvie, rimtam žmogui atsakyčiau į klausimą, bet tau tai tikrai nesirengiu vardinti tų 4-5 žmonių, jie patys apie save žino. Džiaugiuosi neturintis fano - plotkės, paties didžiausio šio sezono KKL saito nepraustaburnio.

plotkė2007 vasario 12 d., 00:42 val.
Raimi kurioms komandoms apmaudu kad BMSpolicija sugeba kovoti? Manau apmaudu kai suvalgai kaip luzerius ir jokio malonumo is reginio. Nu jus ten laimit stabiliai,bet prasimusa  pasikelimo daigai stebint ivairius tavo comentarus. Turiu itarima,kad jus net medalininkais nebusite. Netgi statau uz tai. Ir statau uz tai kad sekme jums atsuks.......... Nepyk,bet neesu tavo fanas.
legionas2007 vasario 11 d., 22:33 val.