ICE vs VILNIAUS UNIVERSITETAS KHF (67:61)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 sausio 08 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ V.Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas LT-50403

"Ice" krepšininkams teko pavargti prieš "Vilniaus Universitetą KHF"

2012 sausio 08 d., Sekmadienis, 21:31 val., peržiūros: 3046

Sekmadienį, sausio 8 dieną Viktoro Kuprevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Ice" ir svečių "Vilniaus Universitetas KHF" ekipų. Pirmame kėlinuke daug pranašesni atrodė šeimininkai ir įgijo dešimties taškų pranašumą, tačiau antrojo kėlinuko eigoje svečiai pasivijo varžovus ir persvėrė rezultatą. Trečiąjame ketvirtyje šeimininkų žaidėjai spurtavo ir vėl pabėgo į priekį. Paskutinėje rungtynių dalyje žaidimas klostėsi apylygiai ir pergalę šventė "Ice" rezultatu 67:61 (16:6, 9:21, 24:9, 18:25).

Pirmieji taškus pelnė svečiai, tačiau iškart po to šeimininkai pelnė penkis taškus iš eilės ir įgijo trijų taškų pranašumą. "Vilniaus Universitetas KHF" ekipai pataikius dvitaškį "Ice" krepšininkai surengė spurtą 11:0 bei įgijo dvylikos taškų persvarą. Iki kėlinuko pabaigos skirtumas tarp komandų sumažėjo iki dešimties taškų. Antrojo kėlinuko pradžioje daug aktyviau pradėję žaisti svečiai sugebėjo persverti rezultatą ir įgyti dviejų taškų pranašumą. Kiek vėliau D.Valatkevičius pataikė vieną iš dviejų baudos metimų ir sumažino savo komandos atsilikimą iki minimumo, tačiau puikaus L.Jakšto žaidimo dėka skirtumas tarp ekipų padidėjo iki trijų taškų. Vėliau "Ice" krepšininkai sugebėjo persverti rezultatą ir įgyti minimalų pranašumą, tačiau L.Jakštui pelnius tris taškus iš eilės kėlinuko pabaigoje, svečiai prieš ilgąją pertrauką galėjo džiaugtis dviejų taškų persvara. 25:27.

Trečiojo kėlinuko pradžioje sėkmingai sužaidę šeimininkai persvėrė rezultatą savo naudai ir įgijo dviejų taškų pranašumą, tačiau netrukus, sėkmingo L.Jakšto žaidimo dėka, svečiai vėl įgijo vieno taško pranašumą. Kiek vėliau abi komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis ir pirmaujančia komanda toliau išliko "Vilniaus Universitetas KHF". Po šiokio tokio abiejų komandų taškų bado su griausmu prabilę šeimininkai surengė spurtą 13:0 ir įgijo jau dvylikos taškų pranašumą, kuris, iki trečiojo ketvirčio pabaigos išsaugo iki trylikos taškų. Paskutiniame kėlinuke abi komandos žaidė apylygiai. Svečių krepšininkai žaidmą rėmė tolimais metimais ir įpusėjus kėlinukui buvo sumažinę deficitą iki keturių taškų, tačiau šeimininkai nesiruošė atsipalaiduoti ir išlaikė persvarą iki rungtynių pabaigos bei iškovojo pergalę rezultatu 67:61.

Nugalėtojų trenerio komentaras : " Antroje rungtynių pusėje šiek tiek suaktyvinom gynybą ir pradėjome labiau saugoti kamuolį greitose atakose, tai tas pagrinde ir lėmė pergalę, bet pats žaidimas, iš tikrųjų, buvo tragiškas ir kolkas nekelia daug optimistinių prognozių. Norisi, kad po naujų metų geriau žaistume, bet daug kartų klystame, nors kartais ir sužaidžiame keletą gerų atkarpų. Reikėtų išvengti klaidų ir tas žaidimas, koks buvo anksčiau, turėtų atsistatyti. O šiaip varžovai antrame etape yra stipresni, tai dabar reikia žymiai aktyviau gintis ir puolime tiksliau žaisti, tai tokios prognozės kolkas. Dabar reikia ruoštis sekančioms varžyboms su "Remzos" komanda, kuri bus daug stipresnė už šitą priešininkų komandą ".

Pralaimėtojų treneris nuo komentarų susilaikė.

"Ice" : D.Valatkevičius 17 (5 per.kam.), T.Lakickas 16 (10 atk.kam.), K.Petrauskas 14 taškų.

"Vilniaus Universitetas KHF" : L.Jakštas 25 (13 atk.kam.), M.Lukauskas 15 (28 naud., 15 atk.kam., 7 išprov.praž.), D.Ladyga 10 taškų.

SK "Neveronys" be didesnių problemų įveikė "Vilniaus Universitetą KHF" (2012 vasario 10 d., penktadienis, 00:03 val.)"Forto Amicus - 2" be vargo susidorojo su "Vilniaus Universitetu KHF" (2012 kovo 11 d., sekmadienis, 23:07 val.)Antroje rungtynių dalyje "SK Neveronys" įrodė savo pranašumą prieš "Vilniaus universitetą KHF" (2012 vasario 23 d., ketvirtadienis, 22:42 val.)Po pratęsimo pergalę šventė Vilniaus universitetas KHF (2011 lapkričio 15 d., antradienis, 01:48 val.)Tik po pratęsimo "Vilniaus universiteto KHF" ekipa palaužė "Bc Ambi" (2011 gruodžio 13 d., antradienis, 01:34 val.)"Nanas" iškovojo dramatišką pergalę prieš "ICE" (2011 spalio 24 d., pirmadienis, 23:28 val.)"ICE" nepasipriešino "Forto Amicus - 2" (2012 kovo 22 d., ketvirtadienis, 16:13 val.)"Ice" ekipa iškovoja svarbią pergalę (2012 kovo 16 d., penktadienis, 00:11 val.)"ICE" ekipa iškovojo dar vieną pergalę (2011 lapkričio 27 d., sekmadienis, 21:58 val.)"Vilniaus universiteto KHF" penketukas neatsilaikė prieš "Remza & Irmco" ekipą (2012 kovo 02 d., penktadienis, 00:24 val.)