ATLETAS - 2 vs ŠILDUVA (50:60)Laikinoji sostinė M » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 gegužės 11 d., Penktadienis, 21:00 val. @ V.Kudirkos vidurinė mokykla, Trakų g. 39, Kaunas LT-44327

"Šilduva" "Laikinosios Sostinės Mažąją Taurę" pradėjo pergale

2007 gegužės 11 d., Penktadienis, 22:16 val., peržiūros: 3856
Šį penktadienio vakarą "Laikinosios Sostinės Mažosios Taurės" F pogrupyje "Atletas-2" savoje aikštėje priėmė "Šilduvos" komandą. Svečiai nuo pat dvikovos pradžios buvo vienu žingsniu priekyje ir didžiąją susitikimo dalį turėję kelių taškų pranašumą šventė pergalę rezultatu 50:60.

Susitikimo pradžioje aikštėje vyravo gražus, rezultatyvus krepšinis. Pirmojo ketvirčio viduryje abi ekipos suaktyvino savo gynyba ir rezultatas nebeaugo taip greit. Kiek geriau sekėsi "Šilduvos" komandai, kuri vedina Arvydo Žėko pamažu krovėsi pranašumą. Paskutinę kėlinio sekundę taiklus šeimininkų ekipos žaidėjo Tomo Liaucevičiaus tritaškis šiek tiek sumažino skirtumą ir po pirmųjų dešimties minučių svečiai turėjo penkių taškų persvarą – 13:18.

Antrajame ketvirtyje aikštėje vyko lygi, atkakli kova. Abiejų komandų žaidėjams sunkiai sekėsi rasti kelių priešininkų krepšio link. "Šilduvai" antrajame kėlinuke taškus rinko tik Arvydas Žėkas, iš viso per pirmus du kėlinius pataikęs visus 8 mestus dvitaškius ir atkovojęs 11 kamuolių. Svečiai visą šį ketvirtį išlaikė šiokią tokią persvarą ir po pirmos dvikovos pusės pirmavo rezultatu 23:27.

Trečiasis kėlinukas prasidėjo "Atleto-2" spurtu 7:2, pirmą kartą išvedusiu šeimininkus į priekį. "Šilduva" suskubo prašyti minutės pertraukėlės, po kurios žaidimas išsilygino ir užvirė kova taškas į tašką. Prieš lemiamą ketvirtį svečiai turėjo dviejų taškų pranašumą – 40:42.

Ir ketvirtajame kėlinuke vaizdas aikštėje nesikeitė – visiškai lygi, bekompromisinė kova. Kad ir kaip šeimininkai besistengė, jiems niekaip nesisekė pakreipti rungtynių sau naudinga linkme. Kėlinio viduryje "Šilduvos" snaiperiai pasiuntė du taiklius tritaškius metimus į varžovų krepšį ir taip svečiai įgijo šioms rungtynėms pakankamai solidžią aštuonių taškų persvarą. "Atleto-2" krepšininkai susitikimo gale dar bandė gelbėti rungtynes stabdydami priešininkus pražangos, bet kaip ir dažniausiai, tai nieko gero neatnešė ir "Šilduva" išlaikiusi pranašumą iki dvikovos pabaigos iškovojo pergalę rezultatu 50:60.

Po rungtynių nugalėtojų treneris V. Juška kalbėjo: ""Žalgiris" laimėjo, tai ir mes turėjom laimėt. Padarėm dovaną vakar gimtadienį šventusiam Arvydui Žėkui ir rytoj švesiančiam Ichtiandrui Šeštokui".

"Atletas-2" gretose 16 taškų surinko Jonas Padegimas, 12 – Martynas Tarvydas (10 atk. k.), 11 – Martynas Kudakas.

Neabejotinas "Šilduvos" lyderis buvo Arvydas Žėkas, atlikęs dvigubą dublį – 24 taškai (11/11 dvitaškių), 22 atkovoti kamuoliai. 19 taškų surinko Aidas Putnaitis (8 atk. k.).

Šeimininkai susitikimo teisėjams skyrė po 7, svečiai po 9 balus.
"BMS & KK Policija" iškopė į "Laikinosios sostinės" mažosios taurės pusfinalį (2007 birželio 10 d., sekmadienis, 22:19 val.)"Šilduva" pateko tarp 8 stipriausiųjų (2007 birželio 09 d., šeštadienis, 12:22 val.)Atkaklioje kovoje ,,Šilduva" visgi palaužė ,,Saturno" ekipą (2007 gegužės 17 d., ketvirtadienis, 23:17 val.)Permainingose rungtynėse ,,Atletas-2" palaužė ,,Saturno" ekipą (2007 gegužės 09 d., trečiadienis, 23:05 val.)Triuškinanti ,,Atleto-2" pergalė prieš ,,Kauno undinę" (2007 gegužės 14 d., pirmadienis, 23:04 val.)Krepšinio trileryje pergalę paskutinę sekundę išplėšė "Kauno Energija" (2007 gegužės 25 d., penktadienis, 22:55 val.)