Rapala vs Kauno švara (73:81)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 13 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Beveik visas rungtynes pirmavusi „Kauno švara“ įveikė „Rapalą“

2017 vasario 13 d., Pirmadienis, 22:29 val., peržiūros: 1059

Vasario 13 dieną „Kauno švaros“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių Mažosios taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Rapala“ priemė svečius „Kauno švarą“. „Rapala“ buvo iškovoję septynias pergales ir šešis kartus buvo pralaimėję. „Kauno švaros“ sąskaitoje buvo septynios pergalės ir šeši pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje tritaškį pataikė „Rapala“, bet netrukus „Kauno švara“ pataikė du taiklius metimus (3:4). Vėliau komandos žaidė lygiai. Ketvirtą minutę dviem taškais pirmavo „Rapala“ (8:6), o netrukus „Kauno švara“ pasivijo varžovus (8:8). Vėliau du iš eilės dvitaškius pataikė svečiai (8:12). Kėlinio pabaigoje komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (10:14).

Antro kėlinio pradžioje dar vieną tritaškį pataikė „Rapala“ (13:14). Vėliau tris iš eilės dvitaškius pataikė „Kauno švara“ (13:20). Prasidėjus antrai kėlinio pusei komandas skyrė septyni taškai (17:24). Po dviejų iš eilės taiklių “Rapalos“ tritaškių komandas skyrė tik vienas taškas (23:24). Netrukus „Kauno švara“ vėl nutolo (23:29). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė apylygiai, o „Kauno švara“ turėjo aštuonių taškų persvarą (29:37).

Trečio kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (31:39). Vėliau persvara pamažu augo „Kauino švaros“ naudai. Baigiantis pirmai kėlinio pusei komandas skyrė 14 taškų (34:48). Vėliau penkis taškus be atsako pelnė „Rapala“ (39:48). Devintą minutę komandas skyrė 10 taškų (44:54). Visgi kėlinio pabaigą geriau sužaidė „Kauno švara“, kurie padidino persvarą iki 14 taškų (46:60).

Ketvirto kėlinio pradžioje „Kauno švara“ padidino persvarą iki 16 taškų (46:62). Vėliau septynis taškus be atsako pelnė „Rapala“ (53:62). „Rapala“ pamažu vijosi varžovus. Septintą minutę komandas skyrė tik šeši taškai (63:69). Visgi „Kauno švara“ pataikė du metimus (63:73), o rungtynių pabaigoje neleido varžovams atkūrti intrigos. „Kauno švara“ pasiekė septintą pergalę, o „Rapala“ pralaimėjo septintą kartą.

„Rapalos“ treneris Gediminas Mickevičius: „Šiandien pritrūko mūsų lyderio, mūsų aukštesnio kovotojo, kuris galėjo kovoti dėl kamuolių, gal susikurti atakas kažkiek lengvesnes. Varžovai nelabai stengėsi, mes daugumą metimų išmetėme laisvi, todėl manau jei žaistume trečią kartą prieš juos būtų tikrai malonu.“ Paklaustas, ar labai pavargo, treneris atsakė: „Matosi, pavargome labai. Šiandien tolygaus labai keitimo neturėjome, bet yra kaip yra. Kitą kartą bus geriau.“

Rapala: Laurynas Kalėda – 26 tšk. (5 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Gediminas Mickevičius – 24 tšk., Dominykas Giraitis – 8 tšk.

Kauno švara: Andrius Olberkis – 25 tšk. (7 rezult. perd.), Gediminas Simanavičius – 13 tšk. (5 perimt. kam.), Paulius Vosgirdas – 12 tšk., Martynas Senkus – 11 tšk.

Atkakliose rungtynėse „Rapala“ įveikė „Kauno švarą“ (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 22:13 val.)Tik po atkaklios kovos „Rapala“ įveikė „SD Ranga“ (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 23:08 val.)„Celsis“ įveikė „Rapalą“ (2017 sausio 02 d., pirmadienis, 22:14 val.)„Kauno švara“ be didesnio vargo įveikė „Vilmista“ ekipą. (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 23:29 val.)Antroje rungtynių pusėje „Kauna švara“ įrodė pranašumą prieš „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 21:24 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Rapalą“ (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 22:16 val.)Pirmose pusfinalio rungtynėse „Celsis“ lengvai įveikė „Kauno švarą“ (2017 balandžio 18 d., antradienis, 22:12 val.)Rungtynių pabaigoje „Acme“ turėjo pripažinti „Kauno švaros“ pranašumą (2017 balandžio 11 d., antradienis, 23:10 val.)„Kesko Senukai“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „Kauno švaros“ pranašumą (2017 sausio 10 d., antradienis, 22:33 val.)Atkakliose ketvirtfinalio rungtynėse „Acme“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Kauno švaros“ pranašumą (2017 balandžio 03 d., pirmadienis, 22:47 val.)