Limobus vs Kauno Rami (62:73)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 gruodžio 10 d., Sekmadienis, 18:15 val. @ Žaliakalnio progimnazija, Širvintų g. 15, Kaunas, LT-44145

„Kauno Rami“ po įtemptos kovos įveikė „Limobus“

2023 gruodžio 10 d., Sekmadienis, 19:44 val., peržiūros: 227

2023 gruodžio 10 d., Sekmadienį, 18:15 val. Žaliakalnio progimnazijos sporto salėje įvyko II lygos 1 turo sezoninės rungtynės kur susitiko šeimininkai "Limobus" ir svečiai "Kauno Rami".

Rungtynes prasidėjo kiek klampiai, abi komandos sunkiai rinko taškus ir buvo nerezultatyvu, tačiau kiek geriau užbaigtas pirmasis kėlinys leido svečiams turėti trijų taškų pranašumą (13:16). Antrąjame kėlinyje kova ir toliau vyko taškas į tašką, tačiau „Kauno Rami“ krepšininkams pavyko visgi pagauti ritmą ir penki tolimi metimai per ketvirtį leido susikrautį solidų pranašumą prieš ilgąją pertrauką (22:40).

Trečiąjame kėlinyje „Kauno Rami“ ir toliau laikė iniciatyvą savo rankose, „Limobus“ krepšininkai vis bandydavo spurtuoti, tačiau į visus bandymus svečiai vis rasdavo atsaką. Visgi ketvirtį spurtu 7:0 užbaigę Limobus“ dar nebuvo pasiruošę pasiduoti prieš lemiamą ketvirtį (46:57). Šeimininkai jau buvo sumažinę atsiikimą iki vienženklio, tačiau „Kauno Rami“ krepšininkai spurtavo 8:1 ir taip uždėjo tašką šiose rungtynėse kurias laimėjo rezultatu 62:73 (13:16, 9:24, 24:17, 16:16).

13 taškų

„Kauno Rami“ po atkaklios kovos susitvarkė su „Klausučių alaus darykla“ (2024 vasario 04 d., sekmadienis, 21:57 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Limobus“ (2024 sausio 28 d., sekmadienis, 20:21 val.)„Kauno Rami“ neturėjo vargo su „Teltonika“ (2023 lapkričio 06 d., pirmadienis, 20:32 val.)„Kauno rami“ užtikrintai įveikė „Sparta“ ir žengia toliau (2024 balandžio 14 d., sekmadienis, 17:13 val.)Po atkaklios kovos VšĮ „Gatvės vaikai“ palaužė „Limobus“ (2023 gruodžio 17 d., sekmadienis, 19:54 val.)„Romegas“ neturėjo problemų prieš „Limobus“ (2023 gruodžio 03 d., sekmadienis, 20:04 val.)„Kauno Rami“ ketvirtame kėlinyje grįžo į rungtynes, bet pergalę šventė „Romegas“ (2023 gruodžio 19 d., antradienis, 22:03 val.)„Kauno Rami“ užtikrintai įveikė „Mens Square Barbers“ ir užbaigė pastarųjų sezoną (2024 kovo 24 d., sekmadienis, 17:14 val.)„Limobus“ užtikrintai įveikė „Rajono“ ekipą (2024 sausio 16 d., antradienis, 21:34 val.)Antroje rungtynių pusėje „Kauno Rami“ įveikė „Mens Square Barbers“ komandą (2023 gruodžio 17 d., sekmadienis, 18:31 val.)