Kauno švara vs Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai (79:72)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 28 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Atkakliai varžovams priešinesi „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ turėjo pripažinti „Kauno švaros“ pranašumą

2017 vasario 28 d., Antradienis, 22:29 val., peržiūros: 1287

Vasario 28 dieną „Kauno švaros“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių Mažosios taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Kauno švara“ priemė svečius „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ komandą. „Kauno švara“ buvo iškovoję septynias pergales ir aštuonis kartus buvo pralaimėję. „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ komandos sąskaitoje buvo aštuonios pergalės ir septyni pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje pirmą tašką pelnė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ (0:1). Po jo svečių puolimas užstrigo, o „Kauno švara“ pelnė devynis taškus be atsako (1:9). Sužaidus keturias minutes „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ paprašė minutės pertraukėlės, bet po jos toliau taškus rinko „Kauno švara“ (1:15). Prasidėjus antrai kėlinio pusei taškus pavyko pelnyti svečiams (15:3). Kėlinio pabaigoje „Kauno švara“ išsaugojo persvarą (22:9).

Antrą kėlinį taikliu metimu pradėjo „Kauno švara“ (25:9). Vėliau keturis taškus iš eilės pelnė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ (25:13). Trečią minutę keturis taškus be atsako pelnė „Kauno švara“ (29:13). Vėliau komandos žaidė lygiai. Devintą minutę komandas skyrė 17 taškų (35:18). Baigiantis pirmai rungtynių pusei šeimininkų persvara sumažėjo iki 13 taškų (35:22).

Trečią kėlinį dviem taikliais tritaškiais pradėjo „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ (35:28). Antrą minutę „Kauno švara“ vėl kiek labiau atitolo (40:28). Trečią minutę spurtą pradėjo „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“, kurie pelnė 10 taškų be atsako (40:38). Vėliau komandos žaidė lygiai. Septintą minutę „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ buvo išsiveržę į priekį (45:46). Kėlinio pabaigoje geriau žaidė „Kauno švara“, kuriai pavyko susigrąžinti persvarą (55:48).

Ketvirto kėlinio pirmas dvi minutes komandos žaidė apylygiai (59:53)Vėliau aštuonis taškus be atsako pelnė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ir prasidėjus ketvirtai minutei pirmavo rezultatu (59:61). Netrukus persvarą susigrąžino „Kauno švara“ (62:61). Komandos žaidė lygiai, o geriau rungtynių pabaigą sužaidę „Kauno švara“ iškovojo pergalę rezultatu 79:72. „Kauno švara“ pasiekė aštuntą pergalę, o „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ pralaimėjo aštuntą kartą.

„Festo & IT-Taškas.lt kompiuterių“ treneris M.Kadakauskis: „Šiandien labai trūko taškų, įmestų iš po krepšio. Pirmus du kėlinius leidome sau visiškai laisviems iš po krepšio nepataikyti. Varžovai gan protingai žaidė, pataikė neblogu procentu. Trečiame kėlinyje mes šiek tiek atsigavome, pradėjo kristi tritaškiai. Varžovai nemažino tempo, neužteko šį kartą nei jėgų nei galimybių pasivyti.“

„Kauno švara“: Andrius Olberkis – 24 tšk. (5 rezult. perd.), Šarūnas Kryžius – 22 tšk. (6 perimt. kam.), Mykolas Brusokas – 18 tšk. (11 atk. kam.), Gediminas Simanavičius – 11 tšk. (5 išpr. praž.)

„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“: Egidijus Kumža – 19 tšk. (5 išpr. praž.), Tomas Vilimas – 15 tšk. (6 rezult. perd.), Tomas Tirlikas – 10 tšk.

„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Gėlių banko“ pranašumą (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 21:33 val.)Rungtynių pabaigoje „Acme“ turėjo pripažinti „Kauno švaros“ pranašumą (2017 balandžio 11 d., antradienis, 23:10 val.)Atkakliose rungtynėse „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ įveikė ASU & Co „AgroVIS“ komandą (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 21:33 val.)Dramatiškoje rungtynių pabaigoje „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ palaužė „Kauno švarą“ (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 21:09 val.)„Kesko Senukai“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „Kauno švaros“ pranašumą (2017 sausio 10 d., antradienis, 22:33 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ atsirevančavo „Kauno švarai“ ir išlygino aštunfinalio serijos rezultatą (2017 kovo 19 d., sekmadienis, 21:52 val.)Atkakliose ketvirtfinalio rungtynėse „Acme“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Kauno švaros“ pranašumą (2017 balandžio 03 d., pirmadienis, 22:47 val.)„Celsio“ penketukas neasilaikė prieš „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ krepšininkus (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 20:53 val.)„ASU & Co „AgroVIS“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti „Kauno švaros“ pranašumą (2017 sausio 17 d., antradienis, 22:37 val.)„Kesko Senukai“ neturėjo jokių šansų prieš „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ krepšininkus (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 21:58 val.)