ONE nuotykių parkas vs SPORTO FĖJA& INTERNETAS VISIEMS (73:93)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 kovo 20 d., Antradienis, 19:00 val. @ Stulginskio vidurinės mokyklos sporto salė, Partizanų g.152, Kaunas

"Sporto Fėja & Internetas Visiems" nesunkiai laimėjo susitikimą

2012 kovo 20 d., Antradienis, 20:45 val., peržiūros: 2631

Antradienį (03.20) Stulginskio vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių rungtynės tarp vietos "One Nuotykių Parko" (šeimininkai) ir "Sporto Fėja & Internetas Visiems" (svečiai). Pirmasis kėlinys buvo sėkmingas abejoms ekipoms. Nors žaidimas bangavo, tačiau po šių 10 minučių ekipas skyrė vos 1 taškas. Antrajame kėlinyje svečių žaidėjai demonstravo geresnį žaidimą ir laimėję kėlinuką įsiveržė į priekį. Trečiajame kėlinyje šeimininkai žaidė nerezultatyviai. Tuo tarpu "Sporto Fėja & Internetas Visiems" tuo puikiai pasinaudojo ir skirtumą padidino iki 20 taškų. Paskutiniajame kėlinyje ekipos rungtyniavo rimčiau ir kėlinys baigėsi lygiosiomis. Taigi svečiai šventė pergalę rezultatu (73:93).

Susitikimą pradėjo tritaškių seriją, tiek iš vienos komandos, tiek iš kitos. Vėliau svečiai sugebėjo truputį pabėgti nuo varžovų. Spurtą taip pat surengė ir "One Nuotykių Parko" ekipa, bei persvėrė rezultatą. Pabaigoje rezultatą svečiai beveik išlygino, kadangi ekipas skyrė tik minimalus skirtumas (20:21).

Antrąjį kėlinį puikiai pradėjo šeimininkai persverdami rezultatą savo naudai. Vis tik didžiąją kėlinio dalį dominavo "Sporto Fėja & Internetas Visiems" ekipos žaidėjai, bei laimėję šį kėlinuką sukaupė 9 taškų pranašumą (39:48).

Trečiajame kėlinyje į gilią duobę įkrito šeimininkai, šiems krepšis buvo tarsi užrištas. Taigi pastarieji sugebėjo sėkmingai užbaigti vos 5 atakas. "Sporto Fėja & Internetas Visiems" puikiai žaidė ir šiame kėlinyje sukaupė solidžią persvarą (49:69).

Paskutiniajame ketvirtyje ekipos žaidė gan panašiai, šį kartą šeimininkai neatsiliko, o momentais šiems pavykdavo ir priartėti. Taigi šis reziume kėlinys buvo visiškai identiškas ir liko tie patys 20 taškų (73:93).

"Sporto Fėja & Internetas Visiems" ekipoje išsiskyrė Matas Narbutas (27 tšk. 6 atk.kam) Paulius Grigaitis (15 tšk. 10 atk.kam. dvigubas dublis) Vaidas Babrauskas (11 tšk. 10 atk.kam. dvigubas dublis).

"One Nuotykių Parko" komandos gretose pasižymėjo Tadas Lukoševičius (27 tšk. 10 atk.kam. dvigubas dublis) Laurynas Valuckas (21 tšk. 3 rez.perd) Mindaugas Dilys (10 tšk. 6 atk.kam)

Pralaimėjusiųjų žaidėjas Martynas Sležys teigė: "Šios varžybos mums nieko nelėmė. Šiandien bandėme naujų taktikų, kaip užpulti, kaip apsiginti. Ačiū varžovams už treniruotę, na ir tikimės toliau išeiti".

"Sporto fėja & Internetas visiems" nesunkiai įveikė "Persvarą" (2012 kovo 15 d., ketvirtadienis, 22:05 val.)"Sporto fėja & Internetas visiems" nesunkiai įveikė "ISM" (2012 vasario 25 d., šeštadienis, 19:24 val.)"Sporto fėja & Internetas visiems" nugalėjo "ONE nuotykių parką" (2012 sausio 21 d., šeštadienis, 19:44 val.)"Sporto Fėja & Internetas Visiems" sutrypė savo varžovus (2011 gruodžio 03 d., šeštadienis, 16:13 val.)Antroje rungtynių pusėje "Sporto Fėja & Internetas Visiems" nesunkiai palaužė savo varžovus (2012 kovo 17 d., šeštadienis, 18:06 val.)"Sporto Fėja & Internetas Visiems" ketvirtame kėlinuke palaužė "Dice" (2011 spalio 20 d., ketvirtadienis, 12:41 val.)"Sporto Fėja & Internetas Visiems" trečiąjame kėlinuke sutriuškino BC "Ambi" (2011 lapkričio 14 d., pirmadienis, 23:15 val.)"Sporto fėja & Internetas visiems" pasityčiojo iš "ALD" komandos (2011 gruodžio 10 d., šeštadienis, 22:27 val.)BC "Rykliai" palaužė "Sporto Fėja & Internetą Visiems" (2011 lapkričio 21 d., pirmadienis, 22:54 val.)Nervingose rungtynėse pergalę šventė "Sporto fėja & internetas visiems" (2012 vasario 23 d., ketvirtadienis, 23:19 val.)