PIENO ŽVAIGŽDĖS - MIAU vs KAUNO ENERGIJA (62:64)Pavasario "Sportturas" taurė 2012 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 balandžio 18 d., Trečiadienis, 19:45 val. @ Dainavos vidurinė mokykla, Partizanų g. 118, Kaunas, LT-50342

Įtemptose ir dramatiškose rungtynėse pergalę šventė „Kauno energija“

2012 balandžio 18 d., Trečiadienis, 22:10 val., peržiūros: 2795

Trečiadienį (04.18), Dainavos vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos Pavasario „Sportturas“ taurė 2012 rungtynės. kuriose susitiko „Pieno žvaigždės – Miau“ (šeiminkai) ir „Kauno energija“ (svečiai). Nuo pat pradžių vyko inirtinga kova, kurios metu netrūko emocijų, užfiksuotos techninės ir nesportinės pražangos ir nors prieš lemiamą ketvirtį 7 taškų pranašumą (52:45) turėjo „Pieno žvaigždės – Miau“, rungtynes po atkaklios ir permainingos kovos, su dramatiška pabaiga, laimėjo svečiai, „Kauno energijos“ krepšininkai, galutinis rungtynių rezultatas 64:62 (16:14, 15:18, 14:20, 19:10).

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Kauno energijos“ krepšininikai ir sužaidus dvi minutes pirmajame kėlinyje išsiveržė į priekį 6:0. Į šį svečių komandos spurtą „Pieno žvaigždės – Miau“ ekipa taip pat atsakė spurtu 6:0 ir išlygino rezultatą (6:6). Kova buvo atkakli abejose aikštelės pusėse ir komandos kovojo negailėdamos nei savęs, nei varžovų. Kiek sėkmingiau pirmojo ketvirčio pabaigą sužaidę „Kauno energijos“ krepšininkai laimėjo pirmajį kėlinį rezultatu 16:14.

Antrajame kėlinyje taip pat netrūko emocijų bei kovos, rezultatas lyg ant svarstyklių svyravo tai į vieną, tai į kitą ir nei vienai komandai nepavyko įgyti didesnio pranašumo, o įpusėjus rungtynėms rezultatas buvo 32:21, priekyje šeimininkai, „Pieno žvaigždės – Miau“ komandos krepšininkai.

Trečiąjį ketvirtį kiek sėkmingiau suažaidę „Kauno energijos“ krepšininkai po taiklaus Karolio Zolubos metimo įgijo 6 taškų persvarą (40:34). Vis dėlto „Pieno žvaigždės – Miau“ neketino pasiduoti ir surengę spurtą 18:0 pirmą kartą šiose rungtynėse įgijo dviženklį pranašumą (52:42). Kėlinio pabaigoje svečiams, „Kauno energijos“ komandos krepšininkams, po taiklių Jauniaus Sarapo ir Karolio Zolubos metimų, pavyko sumažinti skirtumą iki 7 taškų (45:52).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo „Kauno energijos“ surengtu spurtu 12:0 ir įpusėjus kėliniui svečiai jau priekyje 57:54. Likus žaisti vieną minutę, po taiklaus Airono Šepučio dvitaškio metimo rezultatas tapo lygus, 60:60. Svečiams nesėkmingai surengus ataką „Pieno žvaigždės – Miau“ įgijo šansą išsiveržti į priekį likus mažiau nei minutei iki ketvirtojo kėlinio pabaigos, kai po krepšiu besiveržiantis Tadas Žutautas buvo neleistinai sustabdytas bei stojo prie baudų metimo linijos. Tadui Žutautui („Pieno žvaigždės – Miau“) pavyko pataikyti vieną naudą iš dviejų, kuri leido išsiveržti į priekį 61:60. Pranašumu ilgai džiaugtis „Pieno žvaigždžių – Miau“ komandai bei jos gerbėjams neteko, nes netrukus, po taiklaus Jauniaus Sarapo („Kauno energija“) dvitaškio priekyje vėl „Kauno energija“ (62:61). Vis dėlto tai dar nebuvo pabaiga, sekančioje atakoje prie baudų matimo linijos vėl stojo Tadas Žutautas ir kaip ir prieš tai, pataikė vieną baudą iš dviejų ir išlygino rezultatą (62:62). Po netaiklaus savo antrojo baudos metimo jis įgavo teisę mesti iš po krepšinio, kai buvo atkovotas kamuolys puolime, tačiau pirmasis jo metimas buvo netaiklus, o antrąjį blokavo varžovas. Sėkmingai apsigynę svečiai nuskubėjo į greitą ataką ir tą sėkmingai užbaigęs Regimantas Kelmelis („Kauno energija“) išvedė savo komandą į priekį 64:62 likus vos vienai sekundei. „Pieno žvaigždės – Miau“ per minutės pertraukėlę mėgino rasti būdą, kaip išsigelbėti rungtynėse per vieną sekundę, tačiau per likusį laiką rezultatyvios atakos suregzti nepeavyko ir pergalę šventė „Kauno energija“ – 64:62.

Verta pažymėti, jog šiose rungtynėse „Kauno energijos“ komandos žaidėjas Rimantas Kišonas sugebėjo užsidirbti tiek techninę, tiek nesportinę pražangas.

Po pralaimėtų rungtynių „Pieno žvaigždės – Miau“ komandos treneris apgailestavo, jog buvo iššvaistyta persvara ir apmaudžiai pralaimėjo rungtynės, tuo tarpu laimėjusios „Kauno energija“ komandos treneris teigė, jog nepaisant pergalės rungtynės buvo gana prastos, nes buvo įsivelta į varžovų pasiūlytą greitą ir chaotišką žaidimą, taip pat pridūrė, jog jam nepatiko ir teisėjavimas, kuris irgi buvo kiek chaotiškas ir skirtingai traktuojami tam tikrti momentai bei apgailestavo dėl skirtų techninės ir nesportinės pražangų.

„Pieno žvaigždės – Miau“: Tada Žutautas (21 tšk., 8 atk. kam., 13 išpr. praž.), Martynas Stonkus (17 tšk.), Aironas Šeputis (8 tšk., 7 atk. kam.).

„Kauno energija“: Jaunius Sarapas (15 tšk.), Karolis Zoluba (15 tšk., 12 atk. kam.), Regimantas Kelmelis (11 tšk.).

"Kauno Energija" pergalę išplėšė tik paskutiniosiomis sekundėmis (2012 balandžio 22 d., sekmadienis, 23:56 val.)Taiklus Tomo Jančausko tritaškis metimas paskutinę sekundę atnešė KK "Snaiperiams" pergalę po dviejų pratęsimų (2012 balandžio 22 d., sekmadienis, 22:50 val.)Snaiperiškai krepšį iš trijų taškų zonos atakavusi "Kauno Energija" palaužė KK "Snaiperius" (2012 balandžio 21 d., šeštadienis, 00:09 val.)"KTU Galera-2" palaužė "Kauno Energiją" ir žengė į "Sportturas" - Pavasario taurės 2012 turnyro ketvirtfinalį (2012 balandžio 29 d., sekmadienis, 22:03 val.)Permainingoje kovoje "Agava" sutriuškino "Pieno žvaigždžių -Miau" ekipą (2012 balandžio 16 d., pirmadienis, 00:03 val.)"Energijos Sistemų Servisas" įveikė varžovus ir pateko i pusfinalį (2012 gegužės 02 d., trečiadienis, 22:42 val.)