Scandagra vs Promatecha (80:62)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 vasario 15 d., Ketvirtadienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

I. Mikulio trigubas dublis leido „Scandagra“ penketukui įveikti „Promatecha“ ekipą

2024 vasario 15 d., Ketvirtadienis, 22:10 val., peržiūros: 124

Vasario 15 d., ketvirtadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos Įmonių lygos rungtynės tarp „Scandagra“ (7-3) ir „Promatecha“ (5-7) ekipų.

Rungtynes puikiai pradėjo „Scandagra“, kuri iškart spurtavo 10:0. Nors „Promatecha“ iškart kirpo deficitą iki šešių taškų, tačiau E. Lunecko du tolimi metimai vėl tolino svečius. Pasibaigus pirmajam kėliniui 22:13.

Antrajame kėlinyje ir toliau dėka taiklių tolimų metimų „Scandagra“ dar labiau tolo ir tik dėl trijų D. Prieskienio tritaškių „Promatecha“ laikėsi rungtynėse. Įpusėjus susitikimui 42:28.

Trečiajame kėlinuke pagaliau krepšys atsirišo vienam iš „Promatecha“ ekipos lyderių B. Navikui, kurio metimai leido svečiams artėti iki 50:44. Visgi, kiek geriau sužaista kėlinuko pabaiga vėl leido šeimininkams atstatyti dviženklį pranašumą 57:46.

Lemiamame kėlinyje po I. Mikulio dėjimo „Scandagra“ tolo iki 66:50, o rungtynes užbaigė išlaikydami savo susikrautą persvarą. Galutinis susitikimo rezultatas 80:62 (22:13, 20:15, 15:18, 23:16).

9 taškai

„Scandagra“ nesunkiai įveikė „Kelių priežiūra“ ekipą (2024 sausio 24 d., trečiadienis, 19:44 val.)Visas rungtynes pirmavę „Festo“ įveikė „Promatechą“ (2023 lapkričio 19 d., sekmadienis, 21:39 val.)„Hidraulinės sistemos“ strigo puolime ir nusileido „Promatecha“ ekipai (2024 sausio 14 d., sekmadienis, 18:53 val.)„Scandagra“ tritaškiai atnešė pergalę prieš „Vilmista“ ekipą (2024 sausio 21 d., sekmadienis, 18:43 val.)„Lemora & Minaltra“ lengvai nugalėjo „Promatechą“ (2024 vasario 25 d., sekmadienis, 20:53 val.)Visas rungtynes pirmavę „Promatecha“ įveikė „Vilmistą“ (2024 vasario 18 d., sekmadienis, 21:09 val.)„Scandagra“ antrą kartą įveikė „Festo“ ekipą ir žengia į Įmonių lygos Mažosios taurės finalą (2024 balandžio 24 d., trečiadienis, 21:53 val.)„Remza“ taškų lenktynėse nugalėjo „Promatechą“. (2023 gruodžio 17 d., sekmadienis, 21:04 val.)„Scandagra“ tapo įmonių lygos „Mažosios“ taurės čempionais (2024 gegužės 15 d., trečiadienis, 22:58 val.)„Scandagra“ nugalėjo „Remza @ Irmco“ (2024 kovo 05 d., antradienis, 22:26 val.)