Limobus vs Clutch (65:72)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2024 kovo 03 d., Sekmadienis, 18:15 val. @ Žaliakalnio progimnazija, Širvintų g. 15, Kaunas, LT-44145

Fortūna nusišypsojo „Clutch“ komandai

2024 kovo 03 d., Sekmadienis, 20:37 val., peržiūros: 110

Kovo 3 dieną, Sekmadienį, Žaliakalnio progimnazijos salėje įvyko II lygos rungtynės tarp Limobus (9-6) ir Clutch (5-10) ekipų.

Pirmąjį kėlinį tvirčiau startavusi Clutch komanda gan sparčiai ėmė tolti nuo priešininkų. Limobus metimai nebuvo tokie taiklūs, tačiau gan agresyvus jų žaidimas vertė svečius prasižengti ir sušvelninti žaidimą. Po pirmojo kėlinio rezultatas tapo (11:24)

Antrojo kėlinio metu Clutch komanda gana greitai susirinko komandines pražangas. Tuo pasinaudoję Limobus žaidėjai nedideliais žingsniai ėmė artėti varžovų link. Po dviejų kėlinių rezultatas tapo (31:39)

Po ilgosios pertraukos žaidimas tapo intensyvesnis, įpusėjus kėliniui buvo pasiektos lygiosios. Limobus pavyko prasibrauti, tačiau neilgam. Rezultatyvus P. Juozapavičiaus žaidimas per pora minučių vėl išvedė Clutch ekipą į pirmaujančių gretas. (50:56)

Nors ketvirtojo kėlinio metu komandas skyrė gan nedidelis taškų skirtumas, Limobus taip ir nepavyko palaužti Clutch ekipos.

Rezultatu 72:65 šį vakarą Clutch komanda švenčia pergalę.

12 atk. kam.

„Gemavila“ nesunkiai įveikė „Clutch“ komandą (2023 gruodžio 12 d., antradienis, 21:54 val.)„ICE“ neturėjo vargo su „Clutch“ krepšininkais (2024 vasario 18 d., sekmadienis, 19:20 val.)Po atkaklios kovos pergalę šventė „Clutch“ ekipa (2024 sausio 11 d., ketvirtadienis, 12:08 val.)„Lankstukas“ po pratęsimo susitvarkė su „Clutch“ ekipa (2024 sausio 23 d., antradienis, 20:37 val.)„Kautech ‒ 2“ išrašė pirmą pralaimėjimą „Clutch“ ekipai (2023 lapkričio 12 d., sekmadienis, 21:44 val.)„Sparta“ įrodė savo pranašumą prieš „Clutch“ krepšininkus (2023 lapkričio 23 d., ketvirtadienis, 22:25 val.)Paskutinėmis minutėmis pergalę iškovojo „VU Kauno fakultetas“. (2024 vasario 18 d., sekmadienis, 19:40 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Lankstukas“ pasiekė pergalę prieš „Clutch“ (2023 gruodžio 06 d., trečiadienis, 22:00 val.)Puikią antrą pusę sužaidę „Clutch“ krepšininkai nugalėjo „Rajono“ ekipą (2024 vasario 06 d., antradienis, 22:25 val.)„Limobus“ ketvirtajame kėlinyje sutriuškino „Teltoniką“ (2024 sausio 07 d., sekmadienis, 19:47 val.)