Baubilas vs BC „BOOM“ (56:70)Kauno mero Mažoji taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 rugsėjo 30 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Ketvirto kėlinio pradžioje atsiplėšę BC „BOOM“ krepšininkai pasiekė trečią pergalę iš eilės

2015 rugsėjo 30 d., Trečiadienis, 22:33 val., peržiūros: 905

Trečiadienį, rugsėjo 30 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, „Kauno Mero Mažosios taurės 2015“ D pogrupio rungtynės, tarp vietos „Baubilo“ ir svečių BC „BOOM“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios tarp komandų užvirė atkakli kova, tačiau geriau pirmą kėlinuką sužaidę šeimininkai įgijo nedidelį pranašumą. Vėliau aktyviau puolime žaidę BC „BOOM“ ekipos krepšininkai perėmė iniciatyvą, kol, galiausiai, ketvirto kėlinuko pradžioje surengė lemiamą spurtą ir pasiekė trečią pergalę rezultatu 56:70 (18:15, 11:16, 13:17, 14:22).

Susitikimo pradžioje dominavo BC „BOOM“ krepšininkas A. Lencevičius, kuris surinko aštuonis tašku iš eilės. Aikštės šeimininkų gretose nuo varžovo neatsilikęs P.Balčiūnas pelnė dešimt taškų ir išvedė savo komandą į priekį. Nepaisant to, sėkmingai baudos metimus realizavęs A. Lencevičius rezultatą išlygino, tačiau pirmojo kėlinuko laikui einant į pabaigą trumpą, tačiau rezulatyvią atkarpą sužaidęs „Baubilas“ įgijo šešių taškų pranašumą. Vis tik, laiku prabilęs svečių ekipos snaiperis D. Baranauskas smeigė tolimą metimą ir sumažino savo ekipos atsilikimą iki trijų taškų. 18:15.

Antrojo ketvirčio pradžia buvo kiek vangoka, ekipos taškus rinko tik baudų metimais. Kiek vėliau abiejų ekipos puolimas atsigavo ir jos abi keitėsi rezultatyviais išpuoliais, po kurių keturių taškų pranašumą vis dar turėjo aikštės šeimininkai. Čia pat ir vėl prabilęs BC „BOOM“ ekipos kapitonas bei lyderis A. Lencevičius surengė kelis rezultatyvius išpuolius ir persvėrė rezultatą savo komandos naudai. Kiek vėliau svečiai dar buvo šiek tiek atitrūkę, tačiau ketvirtį baudos metimais užbaigęs „Baubilas“ sumažino savo deficitą iki dviejų taškų. 29:31.

Po ilgosios pertraukos ir toliau darbo ėmėsi A. Lencevičius, po kurio penkių iš eilės pelnytų taškų skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki septynių taškų. Pačiu laiku susiėmę aikštės šeimininkai taip pat atsakė spurtu, po kurio jų atsilikimas ištirpo iki minimumo. Toliau, kelias minutes abi ekipos žaidė labai panašiai, todėl skirtumas tarp jų taip ir nepasikeitė, iki sekančios A. Lencevičiaus puolimo virtinės, kurios metu jis surinko šešis taškus iš eilės ir padidino savo ekipos atotrūkį iki septynių taškų. Vis tik, kėlinuko pabaigoje sėkmingiau sužaidęs R. Talevčius sumažino „Baubilo“ deficitą iki šešių taškų. 42:48.

Paskutinės ir lemiamos rungtynių dalies pradžioje abi ekipos apsikeitė keliais rezultatyviais išpuoliais, po kurių, vedini M. Pranckūno, BC „BOOM“ krepšininkai surengė įspūdingą spurtą 0:10 ir atitrūko nuo priešininkų šešiolikos taškų skirtumu. Kiek vėliau „Baubilo“ žaidėjai desperatiškais metimais bandė vytis priešininkus ir mažinti deficitą, tačiau tvirtai laikęsi svečiai neleido priešininkams pernelyg priartėti. Rungtynes sėkmingu žaidimu užbaigę A. Lencevičius ir D. Baranauskas įtvirtino savo ekipos pergalę rezultatu 56:70.

Po pergalės nugalėtojų treneris Laisvydas Gudaitis, paklaustas kas padėjo ketvirto kėlinuko pradžioje atitrūkti, kalbėjo: „Iš tikrųjų geriau sužaidėme gynyboje, kaip sakoma, tuomet iškart ir prasideda geresnis žaidimas. Tuomet atsirado galimybių ir greitoms atakoms. Tai vat, tą spurtą ir nulėmė greitas žaidimas bei geresnė gynyba, atitrūkome nuo varžovų ir pasiekėme pergalę“.

„Baubilas“: Povilas Balčiūnas – 17 tšk., Vytautas Mačys – 10 tšk., Tomas Vaišvila – 9 tšk.

BC „BOOM“: Artūras Lencevičius – 32 tšk. (5 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Mantas Pranckūnas – 10 tšk., Dovydas Baranauskas – 10 tšk.

Po lengvo nokdauno atsitiesę BC „BOOM“ krepšininkai patiesė „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ (2015 rugsėjo 28 d., pirmadienis, 22:57 val.)„Sporto manija ‒ 2“ nugalėjo BC „BOOM“ ir keliauja į pusfinalį (2015 spalio 13 d., antradienis, 22:38 val.)BC „Boom“ sezono startą vainikavo įspūdingu laimėjimu (2015 rugsėjo 20 d., sekmadienis, 19:08 val.)„Baubilas“ po atostogų sugrįžo pergalingai (2015 rugsėjo 21 d., pirmadienis, 22:47 val.)BC „Sporto fėja“ & Detagama lengvai peršoko ketvirtfinalio barjerą (2015 spalio 14 d., trečiadienis, 22:09 val.)„Baubilo“ septintukas nesunkiai įveikė „BK Centre“ (2015 rugsėjo 26 d., šeštadienis, 15:44 val.)