ASU vs Nebajeris (81:92)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 17 d., Ketvirtadienis, 18:45 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

„Nebajeris“ užtikrintai įveikė „ASU“ krepšininkus

2015 gruodžio 17 d., Ketvirtadienis, 22:48 val., peržiūros: 1563

Gruodžio 17 dieną, 18:45 val., A.Stulginskio universiteto sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „ASU“ (šeimininkai) ir „Nebajeris“ (svečiai). Nors rungtynių pradžioje labai galingai startavo šeimininkai ir jų pranašumas šoktelėjo iki 10 taškų, tačiau jau antrojo kėlinuko metu „Nebajeris“ padarė reikiamas išvadas ir perlaužė rungtynių eigą. Vėliau skirtumas jau augo svečių naudai, o vienu metu jų persvara siekė net 20 taškų. Tiesa, „ASU“ dar surado jėgų priartėti, bet sugražinti intrigos taip ir nepavyko. Puikias rungtynes sužaidęs „Nebajeris“ laimėjo rezultatu 81:92.

Rungtynes labai galingai pradėjo šeimininkai, kurių puolimas veikė tiesiog be priekaištų ir komanda sparčiai tolo nuo varžovų. Nors prastu pataikymu negalėjo skųstis ir „Nebajeris“, bet komandos gynyba buvo tiesiog tragiška ir jau pirmojo kėlinuko metu „ASU“ ekipa sugebėjo nutolti 10 taškų skirtumu. Tačiau svečiams užteko laiko tarp kėlinukų, kad būtų padarytos teisingos išvados ir netrukus komandos tarsi apsikeitė vaidmenimis. Dabar „Nebajeris“ tiesiog dominavo abiejose aikštelės pusėse ir sėkmingai kovodami po krepšiais ne tik išlygino, bet netrukus ir persvėrė rezultatą savo naudai. Antrąjį kėlinuką „Nebajeris“ laimėjo net 10:27 ir tai leido prasidedant pertraukai pirmauti rezultatu 37:47.

Po ilgosios pertraukos „Nebajeris“ toliau tęsė savo sėkmingą pasirodymą. Didžiausias svečių pranašumas buvo puikus komandos susižaidimas, krepšininkai puikiai žinojo savo užduotis puolime, kamuolys tarp krepšininkų judėjo greitai ir jų persvara pasiekė rekordinę, net 20 taškų ribą. Nors skirtumas ir buvo didžiulis, bet „ASU“ komanda nepasidavė ir vis dažniau bandė žaisti skubotai tarsi pasikliaudami vien sėkme. Toks žaidimas padėjo kelis kartus pataikyti iš toli ir užklupti varžovus nepasiruošusius, o skirtumas sumažėjo iki 6 taškelių. Tačiau tai buvo viskas, šis spurtas pareikalavo per daug jėgų, o drausmingai sužaidę „Nebajerio“ krepšininkai iškovojo pergalę rezultatu 81:92.

Artūras Zadorožnyj („Nebajeris“):

„komanda sužaidė puikiai puolime, nors gynyboje ir nepersistengėme. Dabar jau atsiranda susižaidimas, komanda pagaliau renkasi gausiau, nebe 5 krepšininkai ir tai leidžia rotuoti sudėtimi, išbandyti įvairius variantus. Taip pat darbas treniruotėse padėjo pagerinti žaidimą, atsirado vienas kito supratimas“.

ASU: Vaidotas Levanauskas – 28 tšk. (6 išpr. praž.), Evaldas Vaitkus – 16 tšk., Giedrius Šreiberis – 15 tšk. (7 išpr. praž.)

Nebajeris (S): Robertas Petrolis – 28 tšk. (24 atk. kam., 6 išpr. praž.), Tadas Čiuplys – 21 tšk. (5 rezult. perd.), Mindaugas Krūvelis – 12 tšk. (6 išpr. praž.), Rytis Sadauskas – 11 tšk. (14 atk. kam.)

„KMAIK“ užtikrintai įveikė „ASU“ (2016 balandžio 07 d., ketvirtadienis, 21:34 val.)„Nebajeris“ ketvirtame kėlinuke užtikrintai įveikė „ASU“ (2016 vasario 11 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)Atkaklioje kovoje „Nebajeris“ įveikė „MRU VSF“ krepšininkus (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 22:48 val.)„A. S. K. „Persvara“ nesunkiai nugalėjo „ASU“ krepšininkus (2016 vasario 09 d., antradienis, 22:27 val.)„Nebajeris“ minimaliu skirtumu įveikė „Akademija“ (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 13:29 val.)„Nebajeris“ gan nesunkiai įveikė A. S. K. „Persvarą“ (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 22:51 val.)„NeBajeris“ palaužė „Randerio“ ekipą (2015 gruodžio 04 d., penktadienis, 02:29 val.)„Nebajeris“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Randerį“ (2016 vasario 12 d., penktadienis, 21:45 val.)United ‒ „Alta transportas“ be gailesčio sutriuškino „ASU“ krepšininkus (2015 lapkričio 12 d., ketvirtadienis, 22:48 val.)„Elektrėnai“ įveikė „ASU“ ekipą, bet į kitą etapą pateko „ASU“ krepšininkai. (2016 kovo 06 d., sekmadienis, 16:41 val.)