Teltonika vs BC „Rhino“ (66:77)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 lapkričio 13 d., Pirmadienis, 18:40 val. @ Dainavos progimnazija, Partizanų g. 118, Kaunas, LT-50342

BC „Rhino“ įtikinamai nugalėjo „Teltonika“

2023 lapkričio 13 d., Pirmadienis, 20:41 val., peržiūros: 419

Pirmadieni, lapkričio 13d. Dainavos progimnazijos sporto salėje įvyko II lygos A pogrupio rungtynės tarp šeimininkų: „Teltonika“ bei svečių- BC „Rhino“.

Pirmojoje rungtynių pusėje geriau sekėsi svečiams. Greitą puolimą demonstravę BC „Rhino“ mikliai įgijo dviženklį pranašumą: 24:38.

Antrojoje rungtynių pusėje „Teltonika“ pradėjo grįžti į rungtynes. Geras D. Vilkiaus bei G. Virbalio žaidimas puolime leido šeimininkams išlyginti skirtumą tarp komandų. Tačiau, BC „Rhino“ turėjo kitokių planų. Po minutės pertraukėlės grįžę svečiai, vėl pradėjo bėgti į priekį, tik šįsyk jau iki rungtynių galo.
Gerą gynybą bei komandinį žaidimą demonstravę BC „Rhino“ iškovojo užtikrintą pergalę, rezultatu: 66:77 (7:20, 17:18, 24:19, 18:20).

Kiril Abramtsov

BC „Game on“ neturėjo vargo su „Teltonika“ (2023 gruodžio 03 d., sekmadienis, 18:13 val.)„Kauno Rami“ neturėjo vargo su „Teltonika“ (2023 lapkričio 06 d., pirmadienis, 20:32 val.)„VU Kauno fakultetas“ nelengvai palaužė „Teltoniką“ (2024 vasario 12 d., pirmadienis, 21:16 val.)„Mens square barbers“ įveikė „Teltonika“ ekipą (2024 vasario 26 d., pirmadienis, 20:20 val.)BC „Rhino“ neturėjo vargo su tarp BC „Game On“ ekipa (2023 gruodžio 17 d., sekmadienis, 17:54 val.)BC „Rhino“ įveikė puolime strigusią BC „Game On“ ekipą (2024 vasario 27 d., antradienis, 20:27 val.)KM „Žalgiris“ nepasipriešino ir „Teltonika“ ekipai (2024 vasario 19 d., pirmadienis, 21:44 val.)„Limobus“ rungtynių pradžios spurtu įveikė „Teltonika“ ekipą (2023 lapkričio 26 d., sekmadienis, 19:52 val.)II lygoje: Užtikrinta BC „Rhino“ pergalė prieš „Mens Square Barbers“ (2023 gruodžio 03 d., sekmadienis, 19:07 val.)Po permainingos kovos BC „Rhino“ šventė pergalę prieš VšĮ „Gatvės vaikus“ (2023 lapkričio 28 d., antradienis, 22:10 val.)