„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

KKL II lygos reitingas (VI)2023 gruodžio 05 d., Antradienis, 13:43 val.; peržiūros: 1190

NaujienaKomentarai

KKL POWER RANKINGS: Skroblai vienintelė nepralaimėjusi II lygos komanda.

Skroblai išlieka karšti, kol Lympo, pakeičia GameOn dešimtuke. Iki Kalėdinės pertraukos lieka visai nedaug, vos dvi savaitės krepšinio ir 23 lemtingos rungtynės. 10 komandų jau kvalifikavosi į “Elite18” pogrupius, tačiau dar vyksta įtemptos kovos dėl aukštesnių pozicijų.

PLIUS-MINUS SAVAITĖS ŽAIDĖJAI
M.STANKEVIČIUS +59 (GZP) per vienerias rungtynes
D. GRIGALIUS -46 (ICE) per dvejas rungtynes


1. SKROBLŲ ALĖJA (6-0)
Stigo komandos veteranų, tačiau jaunimas – – Genys (23,6 PPG) ir Užpalis (13 PPG) išvedė į sunkią pergalę prieš Kauno Rami. 55 procentų tritaškių taiklumas ženkliai prisidėjo prie pergalės, tiesa gynyboje visiškai nesusitvarkyta su Rami vienaragiu – M.Žukausku (36 PTS, 13 REB). Geriausias puolimo reitingas lygoje (106,97) nepalieka abejingų ir tai viena iš komandų, kurios puolimą norisi stebėti.

2. ARKO (6-1)
Kaip ir pernai, pasitaiko, jog Arko sunkiai surenka platesnę rotaciją. Šįkart septyniese Arko vyrai, be Pilkio, Gadliausko ir Urbono nusileido Klausučiams, o paskutiniajame ture kausis su VU KHF, kurie pastaruoju metu demonstruoja neblogą formą.

3. SPARTA (5-2)
Nors ketvirtadienį nesugebėjo sulaikyti Lympo ir Ryčio Dambrausko, tačiau sekmadienį pasinaudojo Kautech-2 problemomis ir teškė jiems niuksą (67:74). Prieš Lympo geriausiai atrodė Pakalniškis (20 PTS), o Kautechą į neviltį varė Tomas Šorius (33 PTS, 15 REB).

4. KAUTECH-2 (4-1)
Be Gailiūno ir Ivanovo, įsirašė pirmąjį pralaimėjimą sezone. E.Maleckas nors ir surinko 18 taškų, tačiau atakavo tik 35,3 procento taiklumu iš žaidimo. Apskritai Kautech-2, taiklumas buvo prastas, kas ir sąlygojo vos 67 pelnytus taškus.

5. ROMEGAS (5-2)
Nei Romegas nei GameOn neturėjo labai ilgų suolelių, vos po du atsarginius, tačiau Linas Jonaitis, dominavo po krepšiu (23 PTS, 17 REB) ir pats vienas susitvarkė su GameOn priekine linija. GameOn neturėjo A.Sakalausko (18 PTS, 7 REB), tačiau lygiai taip pat Romegas žaidė be kelių svarbių žaidėjų ir pergalė – 93:57, daugiau nei įtikinanti.

6. BC RHINO (5-2)
Praėjusią savaitę nežaidė.

7. GEMAVILA (4-2)
Praėjusią savaitę nežaidė.

8. LYMPO (4-2)
Tris pergales iš eilės pasiekusią Lympo, iš duobelės už ausų ištraukė broliai Dambrauskai. Be išimties geriausią priekinę liniją turinti Lympo, vėl kliovėsi Ryčio Dambrausko (18 PTS, 23 REB, 8 AST) meistriškumu, kuris padėjo nugalėti gerą krepšinį šiemet žaidžiančią Spartą.

9. MB TR PROJECT (4-2)
Sugrįžę po tuščios savaitės, atrodė labai tušti. Rimtą traumą gavo Bagurskas, kojos skausmus pajuto M. Namikas, kuris baigė mačą su -7 naudingumo balais ir varė komandą į totalų minusą (plius/minus – 24). Po antro pralaimėjimo paeiliui, kitą savaitę laukia pavojingas KM Žalgiris-2 (3-2) jaunimas, todėl bus ne ką lengviau.

10. KAUNO RAMI (4-2)
Marijonas Žukauskas (36 PTS, 13 REB) pats vienas surinko 55 naudingumo balus ir nors Petraitis (21 PTS) stipriai padėjo, tačiau pritrūko solidesnio Valaičio (11 PTS) indėlio. Apskritai, Rami pataikė tik 21,8 proc. tritaškių ir atrodė klaikiai lyginant su Skroblų fantastišku 55 proc. pataikymu. Tačiau net ir tokie taiklumų skirtumai sukūrė vos 5 taškų deficitą. Sekmadienį Rami atsitiesė prieš Limobus ir čia jau lyderystės ėmėsi Petraitis (23 PTS). Rami „Calathesas“, dar padarė 8 rezultatyvius perdavimus ir buvo naudingiausias komandoje.

© 2013 VšĮ „Įmonių sporto lyga“. Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu