Acme vs ASS & Endress + Hauser (68:77)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2017 kovo 19 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Užtikrintai startavę „ASS & Endress + Hauser“ įveikė „Acme“ bei išlygino serijos rezultatą

2017 kovo 20 d., Pirmadienis, 00:04 val., peržiūros: 972

Sekmadienį, kovo 19 dieną, A. Sabonio KC įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių aštuntfinalio antrosios rungtynės, tarp vietos „Acme“ ir svečių „ASS & Endress + Hauser“ ekipų. Jau pačioje susitikimo pradžioje geriau pasirodę svečiai atitrūko, tačiau po ilgosios pertraukos intriga dar buvo sugrįžusi. Vis tik, pabaigoje geriau sužaidę „ASS & Endress + Hauser“ pasiekė pergalę bei išlygino tarpusavio serijos rezultatą. 68:77 (8:20, 17:18, 24:17, 19:22).

Susitikimą žymiai geriau bei užtikrinčiau pradėję svečių krepšininkai iškart spurtavo bei ėmė tolti nuo varžovų, ko pasekoje po pirmojo kėlinuko komanda skyrė jau dvylika taškų. Antrojo ketvirčio pradžioje nežymiai geriau pasirodę „Acme“ krepšininkai sumažino deficitą iki vienženklio, tačiau ir vėl spurtavę „ASS & Endress + Hauser“ ekipos žaidėjai susigrąžino turėtą pranašumą, kuri išlaikė iki ilgosios pertraukos pradžios. 25:38.

Po ilgosios pertraukos pastebimai puolimą pagerinę aikštės šeimininkai ėmė sparčiai vytis varžovus, ko pasekoje įpusėjus kėlinukui komandas skyrė vos vienas taškas. Kiek vėliau „Acme“ buvo persvėrusi rezultatą savo naudai, tačiau per likusį laiką iki kėlinio pabaigos geriau pasirodę svečiai susigrąžino šešių taškų pranašumą. Paskutinės ir lemiamos rungtynių dalies eigą kontroliavę „ASS & Endress + Hauser“ ekipos žaidėjai išlaikė iniciatyvą, ko pasekoje pasiekė pergalę rezultatu 68:77.

„Acme“: Darius Arlauskas – 17 tšk., Gintas Brazaitis – 14 tšk. (11 atk. kam.), Viktoras Žukauskas – 10 tšk. (7 rezult. perd.), Ignas Plečkaitis – 10 tšk.

„ASS & Endress + Hauser“: Artūras Nausėda – 19 tšk. (7 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Almantas Sutkus – 17 tšk., Marijus Dimša – 10 tšk., Liudas Kurtinaitis – 10 tšk.

Atkakliose ir permainingose rungtynėse „ASS & Endress + Hauser“ įveikė „Enersteną“ (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 19:52 val.)Ketvirtajame kėlinyje „ASS & Endress + Hauser“ komanda palaužė „Rapala“ ekipą (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:41 val.)L. Kurtinaičio vedama „ASS & Endress + Hauser“ po permainingos kovos palaužė „Omegą“ (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 22:22 val.)Sėkmingo trečiojo kėlinio dėka „ASS & Endress + Hauser“ įveikė „Lietuvos geležinkelius“ (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 22:38 val.)Amerikietiškus kalnelius priminusiose rungtynėse ‒ „ASS & Endress + Hauser“ komandos pergalė (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 18:38 val.)„ASS & Endress + Hauser“ iškovojo pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 21:02 val.)Nervingose rungtynėse ASS & Endress + Hauser namų aikštėje pripažino Acme pranašumą (2017 kovo 27 d., pirmadienis, 21:59 val.)„Enerstena“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „ASS & Endress + Hauser“ komandos pranašumą (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 21:07 val.)„ASS & Endress + Hauser“ po permainingos kovos privertė pasiduoti „Rimo & Patikima linija“ ekipą. (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 23:08 val.)„SD Ranga“ „Baltik Sport“ įmonių lygos startą pažymėjo pergale prieš „ASS & Endress + Hauser“ ekipą (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 21:03 val.)