Rapala vs Omega (80:85)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2017 kovo 27 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Dienos rungtynėse „Omega“ po itin permainingos kovos palaužė „Rapalą“ ir keliauja į ketvirtfinalį

2017 kovo 27 d., Pirmadienis, 22:21 val., peržiūros: 1102

Pirmadienį, kovo 27 – ąją, įvyko Įmonių lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, Mažosios taurės, lemiamos aštuntfinalio varžybos tarp aikštelės šeimininkų teisėmis žaidusių „Rapalos“ bei svečių statusą turėjusių „Omegos“ komandų.

Rungtynes geriau pradėjo „Omega“, kuri po taiklaus J. Puluikio tritaškio pirmavo 5:12. Bet į tai „Rapala“ atsakė dviem G. Mickevičiaus tolimais šūviais bei šešiais L. Kalėdos taškais, po kurių šeimininkai įsiveržė į priekį 18:17. Minimalų pranašumą „Omega“ išlaikė iki kėlinuko pabaigos, kurį laimėjo 23:22.

Antrajame kėlinuke įsižaidė „Rapalos“ žaidėjas M.Pažėra, po kurio tritaškio kėlinuko viduryje, aikštelės šeimininkai nutolo 35:30. Ir toliau kėlinuke puikiai mėtę tritaškius „Rapalos“ krepšininkai įgijo dviženklią persvarą, o pasibaigus antrajam ketvirčiui pirmavo 49:41.

Trečiajame kėlinuke visiškai užstrigo abiejų komandų puolimas. Įpusėjus kėlinukui rezultatu 54:45 priekyje buvo aikštelės šeimininkai. Tada dvejomis techninėmis pražangomis buvo nubaustas „Omegos“ krepšininkas J.Keršys, o tai pažadino žvėrį „Omegoje“. Svečiai labai greitai prisivijo varžovus, o kėlinuką įspūdingu tritaškiu beveik nuo vidurio linijos pataikė J.Puluikis, taip sumažindamas varžovų pranašumą iki 61:59.

Ketvirtajame kėlinuke M.Pažėra dar bandė palaikyti „Rapalos“ ekipą priekyje, tačiau puikią bangą pagavę svečiai nurūko ir po dviejų paeiliui K. Valiulio prasiveržimų jau pirmavo 67:77. Įgytą pranašumą „Omega“ išlaikė iki pat kėlinuko pabaigos ir šventė pergalę, kuri jiems nutiesė kelią į Mažosios taurės ketvirtfinalį. Galutinis rungtynių rezultatas 80:85 (23:22, 26:19, 12:18, 19:26).

Rapala: Mindaugas Pažėra – 26 tšk. (7 rezult. perd., 11 išpr. praž.), Laurynas Kalėda – 22 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Gediminas Mickevičius – 19 tšk.

Omega: Jonas Puluikis – 22 tšk., Mantas Zubavičius – 19 tšk. (9 išpr. praž.), Emilis Kuzabavičius – 14 tšk. (6 išpr. praž.)

„Baubilas & Verslo pasaulis“ po permainingos kovos palaužė „Omegos“ ekipą. (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 20:29 val.)L. Kurtinaičio vedama „ASS & Endress + Hauser“ po permainingos kovos palaužė „Omegą“ (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 22:22 val.)Ketvirtajame kėlinyje „ASS & Endress + Hauser“ komanda palaužė „Rapala“ ekipą (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:41 val.)„Omega“ tik po pratęsimo palaužė „Alaina & Limobus“ krepšininkus (2017 sausio 02 d., pirmadienis, 23:43 val.)„Kauno tiltai“ po atkaklios kovos palaužė „Omega“ (2016 lapkričio 09 d., trečiadienis, 23:26 val.)Atkakliose rungtynėse „Rapala“ įveikė „Kauno švarą“ (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 22:13 val.)Trečiose ketvirtfinalio rungtynėse „Omega“ turėjo pripažinti „Hidraulinių sistemų“ pranašumą (2017 balandžio 09 d., sekmadienis, 23:02 val.)Po labai atkaklios ir permainingos kovos „Omega“ palaužė „Hidraulines sistemas“ (2017 balandžio 05 d., trečiadienis, 20:57 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Omega“ iškovojo pirmąją sezono pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 21:19 val.)Antroje rungtynių pusėje įsižaidę „Omegos“ krepšininkai išlygino serijos rezultatą su „Rapala“ (2017 kovo 17 d., penktadienis, 22:20 val.)