Šilainiai vs „Tornado“ KM – „Bonum signum“ (86:67)B lyga, „Baltik sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 20 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Šilainiai“ pasiekė nesunkią pergalę

2014 lapkričio 20 d., Ketvirtadienis, 22:38 val., peržiūros: 995

Lapkričio 20 dieną. 20:45 val., Kauno Energijos sporto salėje, susitiko "B" lygos komandos "Šilainiai" (šeimininkai) ir „Tornado“ KM – „Bonum signum“ (svečiai). Puikiai pataikydami dvitaškius metimus "Šilainiai" greitai nutolo ir jau antrojo kėlinuko metu jų pranašumas siekė net 20 taškų. Vėliau komandų žaidimas išsilygino ir svečiai netgi priartėjo, vistik šeimininkai sugebėjo užtikrintai pabaigti rungtynes ir pasiekė gana lengvą pergalę, rezultatu 86:67.

Jau pačioje rungtynių pradžioje į priekį pabėgo šeimininkai, kurie išnaudodami savo ūgio pranašumą nesunkiai rinko taškus iš po krepšio ir didino savo persvarą. Skirtumas augo tiesiog žaibiškai, jau pirmojo kėlinuko metu komandas skyrė 13 taškų riba. "Šilainiai" ir rungtynėms įsibėgėjus išlaikė panašų tempą puolant, pataikymas iš dvitaškio zonos siekė bene 80% ir jokia varžovų gynyba to negalėjo pakeisti. Vistik minusų šeimininkų žaidime buvo, jie dažnai nespėdavo persirikiuoti ginant savo krepšį, o prieš greitas „Tornado“ KM – „Bonum signum“ ekipos atakas taip pat nerado priešnuodžių. Tačiau jau prasidedant ilgajai pertraukai jų pranašumas nekėlė abejonių 50:36.

Antroje rungtynių pusėje žaidimas buvo daug lygesnis, "Šilainiai" vis dar išlaikė puikų pataikymą, bet dabar komandą ėmė kamuoti klaidos, o jų šeimininkų žaidime buvo kaip niekad daug. Tuo, aišku, puikiai pasinaudojo svečiai, kurie ne kartą greitu puolimu pelnė taškus. Bet skirtumas niekaip nemažėjo, o rungtynėms artėjant į pabaigą "Šilainiai" netgi dar labiau nutolo. Abi komandas suprato, kad šiandien nugalėtojas jau aiškus, tad paskutinės minutės tebuvo formalumas. Susitikimas baigėsi rezultatu 86:67.

Šilainiai: Justas Ališauskas – 31 tšk. (5 išpr. praž.), Henrikas Paulauskas – 28 tšk., Artūras Masiulis – 11 tšk. (6 rezult. perd.)

„Tornado“ KM – „Bonum signum“: Paulius Gabrilavičius – 20 tšk., Enrikas Kudrevičius – 19 tšk. (10 atk. kam., 6 išpr. praž.), Paulius Dovydas – 9 tšk. (5 perimt. kam.)

„Šilainiai“ rungtynių pabaigoje palaužė „Voluktę“ (2015 vasario 09 d., pirmadienis, 22:52 val.)„Voluktė“ iškovojo ketvirtąją pergalę (2014 lapkričio 25 d., antradienis, 23:13 val.)„Šilainiai“ paskendo „Voluktės“ tritaškių lietuje (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 00:52 val.)„Šilainiai“ be didesnio vargo sutriuškino Kauno „SRC“ (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 23:40 val.)BC „Sporto fėja“ ‒ Detagama pergalę pasiekė tik po pratęsimo (2015 kovo 19 d., ketvirtadienis, 23:38 val.)„Tornado“ KM – „Bonum signum“ iškovojo pirmąją pergalę (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 18:55 val.)„Tornado ‒ Bonum Signum“ pralaimėjo septintą kartą iš eilės (2015 sausio 06 d., antradienis, 19:55 val.)„Banga“ įveikė negausiai susirinkusius jaunuosius „Tornado KM ‒ Bonum Signum“ (2015 sausio 29 d., ketvirtadienis, 23:08 val.)Greitis ir tritaškiai metimai nulėmė „Banga“ pergalę (2014 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 23:31 val.)„BC „Sporto fėja“ – Detagama“ užtikrintai prasibrovė į pusfinalį (2015 kovo 25 d., trečiadienis, 23:51 val.)