KORIO GRUPĖ vs LYTAGRA (100:57)KĮKL » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2006 lapkričio 19 d., Sekmadienis, 11:00 val. @ A.Sabonio KM sporto salė, Pašilės g. 39a, Kaunas LT-51358

"Korio grupė" nepasigailėjo "Lytagros" krepšininkų

2006 lapkričio 19 d., Sekmadienis, 13:10 val., peržiūros: 4512

Šiandien rytą A.Sabonio krepšinio mokykloje "Korio grupės" ekipa priėmė "Lytagros" krepšininkus. Šeimininkai nepasigailėjo varžovų ir sutriuškino juos rezultatu 100:57. Viskas buvos išspręsta jau pirmajame kėlinuke, kurį "Korio grupė" laimėjo net 19 taškų persvara.

Savo pranašumą “Korio grupės” krepšininkai įrodė jau pirmosiomis rungtynių minutėmis. Išsiveržę į priekį 13:0 jie pasiuntė į gilų nokdauną “Lytagros” žaidėjus, kurie nesugebėjo rimčiau pasipriešinti. Pademonstravę puikų pataikymą iš dviejų taškų zonos, šeimininkai po pirmojo kėlinuko turėjo 19 taškų persvarą.
Antroje rungtynių atkarpoje svečiai atsigavo ir pradėjo žaisti kaip lygus su lygiu. Abi ekipos keitėsi taikliais metimais tiek iš vidutinio nuotolio, tiek ir tolimų distancijų. Kad ir kaip besistengtų “Lytagros” žaidėjai, tačiau ir šį ketvirtį jie pralaimėjo 1 tašku ir išėjo ilsėtis turėdami 20-ies taškų deficitą.
Po pertraukos šeimininkai galutinai palaužė savo priešininkus. Jų persvara pradėjo augti dideliu greičiu – 65:36, 77:41. “Korio grupės” krepšininkai ne kartą atkovojo kamuolį po varžovų krepšiu ir taip susikūrė ne vieną papildomą galimybę pelnyti taškus. Po trijų ketvirčių komandas skyrė 35 taškai.
Paskutinysis kėlinys tebuvo formalumas. Nors ir pradėję jį spurtu 7:2, “Lytagros” žaidėjai vis tiek turėjo pripažinti varžovų pranašumą. Iki rungtynių pabaigos likus keliom sekundėm 100-ąjį tašką dėjimu iš viršaus pelnė Laimonas Zvegas, taip įtvirtindamas savo komandos pergalę rezultatu 100:57.
Rezulatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Laimonas Zvegas, pelnęs 24 taškus ir pademonstravęs 100% taiklumą ( 3/3 baudos, 9/9 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai). Jo naudingumo koeficientas – 35. 21 tašką prie pergalės pridėjo Saulius Skruodis.
Svečių ekipoje išsiskyrė Dainius Revas, įmetęs 16 taškų. Andrius Karčiauskas ir Gintatuas Venckus atitinkamai surinko 11 ir 10 taškų.
"Korio grupė" nepasigailėjo ir "Kauno vandenų" ekipos (2007 kovo 01 d., ketvirtadienis, 21:50 val.)"Korio grupė" nušlavė "Antakorą" (2006 gruodžio 10 d., sekmadienis, 13:01 val.)"Elektros darbai" nesunkiai įveikė "Lytagros" ekipą (2006 lapkričio 10 d., penktadienis, 22:36 val.)"Agava" be vargo įveikė "Lytagrą" (2007 sausio 12 d., penktadienis, 22:37 val.)"Antakora" antrąkart įveikė "Lytagrą" (2006 gruodžio 17 d., sekmadienis, 21:25 val.)"Korio grupė" atsirevanšavo su kaupu (2006 gruodžio 17 d., sekmadienis, 13:58 val.)"Korio grupė" tvirtai kyla aukštyn (2007 sausio 14 d., sekmadienis, 13:23 val.)"Korio grupė" išplėšė pergalę (2007 kovo 12 d., pirmadienis, 23:07 val.)BBG po pratęsimo palaužė "Korio grupė" krepšininkus (2006 spalio 27 d., penktadienis, 22:01 val.)"Korio Grupė" vis sunkiau sustabdoma (2006 lapkričio 26 d., sekmadienis, 12:48 val.)