Laipsniai vs SK „Mattas“ ‒ 2 (73:72)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 balandžio 10 d., Penktadienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Atkakliose rungtynėse „Laipsniai“ palaužė „Mattą“ ‒ 2

2015 balandžio 10 d., Penktadienis, 22:51 val., peržiūros: 999

Balandžio 10 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturo“ taurės rungtynės, kuriose formalūs aikštės šeimininkai „Laipsniai“ priemė svečius SK „Mattą“ – 2. Abi komandos taurėje buvo iškovoję po dvi pergales ir nepralaimėję nei karto.

Rungtynių pradžioje komandos apsikeitė taikliais tolimais metimais (3:3). Sužaidus dvi minutes „Mattas“ – 2 pirmavo rezultatu 8:7. Įpusėjus ketvirčiui rezultatas buvo lygus (11:11). Prasidėjus antrai kėlinio pusei 10 taškų be atsako pelnė „Mattas“ – 2 (11:21). Paskutines tris ketvirčio miutes komandos žaidė lygiai. Sužaidus pirmas 10 minučių „Mattas“ – 2 pirmavo rezultatu 19:29.

Sužaidus pirmas dvi antro kėlinio minutes komandas skyrė 11 taškų (21:32). Vėliau komandos žaidė lygiai. Sužaidus šešias minutes komandas vis dar skyrė 11 taškų (26:37). Septintą minutę „Matto“ – 2 puolimas užstrigo, o tuo pasinaudoję „Laipsniai“ pelnė septynis taškus be atsako (33:37).

Pirmas dvi trečio kėlinio minutes „Mattas“ – 2 gynėsi be klaidų, o patys taškus rinko baudų metimais (33:41). Vėliau komandos žaidė apylygiai. Įpusėjus kėliniui komandas skyrė aštuoni taškai (36:44). Prasidėjus antrai kėlinio pusei šešis taškus be atsako pelnė „Laipsniai“ (42:44). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė apylygiai. Sužaidus tris kėlinius komandas skyrė keturi taškai (48:52).

Ketvirto kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais (51:54). Vėliau šešis taškus be atsako pelnė „Laipsniai“ (57:54). Sužaidus keturias minutes komandas skyrė vienas taškas (59:58). Penktą minutę spurtą pradėjo „Laipsniai“, kurie pelnė septynis taškus be atsako (66:58). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė penki taškai (69:64). Devintą minutę spurtą pradėjo „Mattas“ – 2. Svečiai geros gynybos ir taiklių metimų dėka pelnė aštuonis taškus be atsako (69:72). Paskutinę kėlinio minutę taikliu baudos metimu „Laipsniai“ sumažino varžovų persvarą iki dviejų taškų (70:72). Visgi likus 10 sekundžių tritaškį pataikė S.Banaitis (73:72). Paskutinė „Matto“ – 2 ataka baigėsi klaida (73:72).

“Laipsniai“ iškovojo trečią pergalę, o „Mattas“ – 2 pralaimėjo pirmą kartą.

„Laipsnių“ treneris Saulius Banaitis : „Rungtynės buvo dėl pirmos vietos grupėje. Iškovojome pergalę ir užsitikrinome vietą didžiojoje taurėje, ko ir siekėme sezono pradžioje.“ Paklaustas, kas pasikeitė antroje rungtynių pusėje kai komanda panaikino varžovų pranašumą, treneris atsakė: „Turėjome ilgoką pertrauką tarp rungtynių, gal poros savaičių maždaug. Dėl to žaidimas išsiderino kažkiek. Antroje pusėje radome savo žaidimo stilių, labai stengėmės apsiginti. Dar pataikėme tolimus metimus ir pavyko pasiekti pergalę.“

„Mattas“ – 2 komandos treneris Aurimas Dervinskas: „Liaudiškai tariant esame grybai. Žaidėme bet kaip. Nėra labai ką komentuoti. Nebuvo prieš ką labai žaisti, bet patys nežaidėme.“ Paklaustas, kodėl varžovai pasivijo antroje pusėje, treneris atsakė: „Gali parašyti vieną žodį – lavonai. Prieš tokius varžovus turėjo būti 20 plius taškų, bet yra kaip yra.“

Laipsniai: Martynas Šiukščius – 20 tšk. (13 atk. kam., 5 išpr. praž.), Saulius Banaitis – 20 tšk., Artūras Jankevičius – 11 tšk.

SK „Mattas“ ‒ 2: Žydrūnas Kaminskas – 21 tšk. (9 išpr. praž.), Aurimas Dervinskas – 15 tšk., Vilmantas Vainauskas – 13 tšk. (7 rezult. perd.), Mindaugas Drėzas – 11 tšk., Ignas Urbonas – 10 tšk. (11 atk. kam.)

„Parabelis“ po nervingos kovos palaužė SK „Mattas“ ‒ 2 ekipą. (2015 balandžio 22 d., trečiadienis, 22:51 val.)Rungtynių pabaigoje iniciatyvą perėmę „Laipsniai“ nugalėjo „Naujokus“ (2015 kovo 29 d., sekmadienis, 19:54 val.)„Sportija“ po atkaklios kovos nusileido „Laipsniams“ (2015 balandžio 01 d., trečiadienis, 23:40 val.)„Laipsniai“ gana nelengvai prasibrovė į ketvirtfinalį (2015 balandžio 16 d., ketvirtadienis, 23:21 val.)„Laipsniai“ ketvirtame kėlinyje įrodė pranašumą prieš Kauno „NTI – PN“ (2015 balandžio 12 d., sekmadienis, 15:53 val.)„ICE“ tritaškių lietuje paskandino „Laipsnius“ (2015 balandžio 23 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)SK „Mattas“ ‒ 2 be didesnio vargo įveikė „Naujokų“ ekipą. (2015 balandžio 12 d., sekmadienis, 20:40 val.)„SK-Mattas-2“ iškovojo lengvą pergalę. (2015 balandžio 01 d., trečiadienis, 01:07 val.) BC „Straight“ ‒ 2 garbingai priešinosi SK „Mattas“ ‒ 2 krepšininkams (2015 balandžio 14 d., antradienis, 22:09 val.)SK „Mattas ‒ 2“ užtikrintai įveikė „Sportiją“ (2015 kovo 25 d., trečiadienis, 22:21 val.)