Savi vs Aleksotas (73:58)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 18 d., Antradienis, 19:40 val. @ Kauno paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centras, Karaliaus Mindaugo pr. 11, Kaunas, LT-44287

Apylygių varžovų dvikovoje pergalę šventė „Savi“ ekipa

2014 lapkričio 19 d., Trečiadienis, 00:51 val., peržiūros: 816

Lapkričio 18 dieną Kauno paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centre įvyko "C" lygos "ALT reklamos" pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Savi" priėmė svečius "Aleksotas" komandą. "Savi" buvo iškovoję 3 pergales iš 5 galimų, o "Aleksotas" savo sąskaitoje turėjo 1 pergalę ir 2 pralaimėjimus.

Pirmasis rungtynių ketvirtis prasidėjo atkakliai bei kovingai, nei viena, nei kita komandos neleido varžovams susikrauti didesnės persvaros. Po sužaistų 6 minučių rezultatas tapo lygus 12:12. Niekas nepasikeitė ir po pirmojo kėlinio, kuomet rezultatas buvo 19:19.

Antrasis kėlinys, palyginti su pirmuoju buvo ne toks rezultatyvus, bet šiame ketvirtyje savo komandas į priekį tempė atitinkamai Ignas Vanagas ir Liudas Kurtinaitis sėkmingai užbaigdami viena po kitos atakas. Verta pabrėžti, kad ir šis ketvirtis buvo atkaklus, tad sužaidus 20 rungtynių minučių rezultatas bylojo, jog šeimininkai turi trapią dviejų taškų persvarą 33:31.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai į aikštę sugrįžo užsivedę, o tai bylojo ir trečiojo kėlinio rezultatas, kurį jie laimėjo 22:12. Daugiausiai žalos priešininkams ketvirtyje pridarė Dainius Povilauskas, pataikęs pirmus 4 mestus dvitaškius. Po trečiojo kėlinio rezultatas tapo 55:43.

Ketvirtajame kėlinyje svečiai dar bandė kabintis į rungtynes, bet po kėlių nesėkmingų epizodų nuleido rankas, o šeimininkams tai buvo tik formalumas. Daug pramestų metimų ketvirtajame kėlinyje neleido "Aleksotui" sužaisti, kaip jie būtų noreję. Rungtynes rezultatu 73:58 laimėjo šeimininkų komanda "Savi".

Savi: Dainius Povilauskas – 20 tšk. (13 atk. kam., 7 išpr. praž.), Liudas Kurtinaitis – 16 tšk., Karolis Bankauskas – 15 tšk.

Aleksotas: Ignas Vanagas – 22 tšk. (9 išpr. praž.), Jonas Andreikenas – 10 tšk., Ernestas Andriuškevičius – 9 tšk.

„Aurelinus“ nušlavė nuo kelio „Savi“ ekipą (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 00:17 val.)„Kaunas“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Savi“ ekipa. (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 01:30 val.)„VU KHF“ nesunkiai nugalėjo „Savi“ ekipą (2015 sausio 27 d., antradienis, 23:52 val.)„Aleksotas“ išplėšė pergalę iš „Ryterna Group“ komandos rankų (2015 sausio 08 d., ketvirtadienis, 20:05 val.)„Straight“ be vargo įveikė „Savus“ (2015 sausio 13 d., antradienis, 23:24 val.)„Aleksotas“ po atkaklios kovos palaužė „Košmarą“ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 00:26 val.)„Aleksotas“ po sunkios kovos įveikė „Rind“ (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 00:57 val.)„A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“ nesunkiai įveikė „Savi“ ekipą (2015 sausio 26 d., pirmadienis, 00:06 val.)„A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“ įsirašė lengvą pergalę dvikovoje su „Savi“. (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 00:57 val.)Visas rungtynes pirmavę „Savi“ įveikė „Komandą X“ (2014 lapkričio 04 d., antradienis, 22:11 val.)