Advokatų kontora „Konsus“ vs MRU VSF (126:62)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 13 d., Penktadienis, 19:30 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

Advokatų kontora „Konsus“ jau rungtynių pradžioje panaikino intrigą rungtynėse su „MRU VSF“

2015 lapkričio 14 d., Šeštadienis, 01:54 val., peržiūros: 1399

Penktadienį (11.14), VDU sporto centre įvyko „C“ lygos rungtynės, kuriose susitiko „Konsus“ (šeimininkai) ir „MRU VSF“. Jau pirmajame kėlinyje išryškėjo akivaizdus šeimininkų ekipos pranašumas ir „Konsus“ sutriuškino varžovus – 126:62 (35:6, 37:15, 23:20, 31:21).

Jau nuo pat rungtynių pradžios „Konsus“ stvėrė varžovus už gerklių ir galingai spurtavę pirmavo – 22:2. „MRU VSF“ niekaip nesugebėjo pralaužti varžovų gynybos, o „Konsus“ tik tolo ir po pirmojo kėlinio jau pirmavo – 35:6.

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštelėje nesikeitė ir „Konsus“ neilgai trukus jau pirmavo – 50:6. Visgi antroje kėlinio pusėje svečiai pagaliau pralaužė varžovų gynybą ir po truputi pradėjo rinkti taškus. Visgi bendras vaizdas ir toliau atrodė skurdus, o „Konsus“ padidino skirtumą iki 51 taško – 72:21.

Po ilgosios pertraukos jautėsi šeimininkų ekipos atsipalaidavimas ir skirtumas neaugo taip sparčiai, kaip pirmojoje rungtynių pusėje. Visgi po trijų kėlinių skirtumas dar šiek tiek padidėjo ir „Konsus“ pirmavo – 95:41.

Ketvirtajame kėlinyje teliko išspręsti formalumus, „Konsus“ dar sykį driokstelėjo, tačiau rungtynių pabaigoje vėl sumažino apsukas. Visdėlto pergalė iškovota dvigubai didesniu rezultatu – 126:62.

Advokatų kontora „Konsus“: Lukas Jasevičius – 31 tšk. (25 atk. kam.), Vilius Valentinas – 28 tšk. (5 rezult. perd.), Mantas Sadauskas – 19 tšk. (10 atk. kam., 10 rezult. perd., 8 perimt. kam.), Edgaras Bučinskas – 16 tšk. (5 rezult. perd.), Gediminas Kemzūra – 14 tšk. (10 atk. kam.), Mantas Karpavičius – 10 tšk.

MRU VSF: Žilvinas Kiveris – 19 tšk., Domantas Večerskis – 14 tšk. (6 rezult. perd.), Rolandas Krasauskas – 12 tšk. (12 atk. kam.)

Advokatų kontora „Konsus“ krepšininkai tik rungtynių pabaigoje įveikė „Grizlius“ (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 21:24 val.)Advokatų kontora „Konsus“ nesunkiai įveikė „Dumblą“ (2016 sausio 15 d., penktadienis, 21:47 val.)Advokatų kontora „Konsus“ džiaugėsi paskutinėmis rungtynių sekundėmis iškovota pergale prieš „Grizlius“ (2015 spalio 29 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)„Advokatų kontora Konsus“ pasiekė revanšą prieš „VU KHF“ (2016 vasario 17 d., trečiadienis, 23:32 val.)Advokatų kontora „Konsus“ be didesnio vargo įveikė „Grizlių“ ekipą. (2016 vasario 18 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)Advokatų kontora „Konsus“ ramiai susitvarkė su Kauno Rami (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 22:42 val.)Advokatų kontora „Konsus“ po nervingos ir sunkios kovos privertė pasiduoti „ICE“ ekipą. (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 22:27 val.)Advokatų Kontora „Konsus“ iškovojo sunkią pergalę prieš BC „Straight“ (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 02:13 val.)„Grizliai“ vos išnėšė sveiką kailį rungtynėse su „MRU VSF“ (2015 spalio 23 d., penktadienis, 01:06 val.)Pogrupio lyderių dvikovoje „Advokatų kontora Konsus“ antrą kartą įveikė „ICE“ (2016 sausio 31 d., sekmadienis, 21:45 val.)