Kauno liberalai vs Advokatų kontora „Konsus“ (59:79)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gruodžio 01 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Advokatų kontora „Konsus“ iškovojo eilinę pergalę, nugalėdami „Kauno liberalus“

2016 gruodžio 01 d., Ketvirtadienis, 22:03 val., peržiūros: 1576

Ketvirtadienį, gruodžio 1 d., Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko C lygos „Top Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko skirtingose turnyrinės lentelės pusėse esančios ekipos – šeimininkų statusą turėję „Kauno liberalai“ (0-3) ir Advokatų kontora „Konsus“ (6-0).

Rungtynių pradžioje „Kauno liberalų“ krepšininkas E.Plenta, taikliais metimais iš po krepšio, vedė savo ekipą į priekį ir įpusėjus šeimininkai pirmavo 14:8. Tada Advokatų kontora „Konsus“ paprašė minutės pertraukėlės, po kurios laimėjo atkarpą 0:12, kas leido po pirmo ketvirčio pirmauti 14:20.

Antrajame ketvirtyje A. Šiaulio ir D. Stankevičiaus tritaškiai bei P. Mickūno metimai iš dviejų taškų zonos, leido Advokatų kontorai „Konsus“ įgyti dviženklį pranašumą 23:34. Dviženklią persvarą svečiams pavyko išsaugoti iki pat kėlinuko pabaigos, o įpusėjus rungtynėms rezultatas buvo 29:43.

Trečio ketvirčio pradžioje L.Jasevičius ir D.Stankevičius padidino svečių persvarą iki 29:50, visgi K.Dovliaš metimai iš po krepšio bei du R. Miladausko tolimi šūviai labai greitai sumažino svečių pranašumą iki 39:51. Kėlinuko pabaiga priklausė Advokatų kontorai „Konsus“, kurios spurtas 2:9 leido po trijų kėlinukų pirmauti 41:60.

Paskutiniajame ketvirtyje vaizdas aikštelėje nesikeitė – ir toliau iniciatyva buvo Advokatų kontoros „Konsus“ rankose, tačiau „Kauno liberalams“ tai buvo pats rezultatyviausias kėlinukas. Galutinis rungtynių rezultatas 59:79, o Advokatų kontora „Konsus“ iškovoja septintąją pergalę paeiliui, tuo tarpu „Kauno liberalams“ pergalės skonio dar teks palaukti.

Advokatų kontoros „Konsus“ žaidėjas A.Šiaulys taip įvertino C lygos „Top Sport“ pirmenybių pirmąjį etapą: „buvo ir stiprių, ir silpnų komandų, tačiau su visais teko kovoti. Gan į lengvą grupę patekome, o antrame etape stengsimės išlaikyti tą tempą“.

Kauno liberalai: Egidijus Plenta – 24 tšk. (6 rezult. perd.), Artūras Bundulas – 9 tšk. (5 rezult. perd.), Karolis Dovliaš – 8 tšk. (13 atk. kam.)

Advokatų kontora „Konsus“: Povilas Mickūnas – 22 tšk. (6 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Lukas Jasevičius – 20 tšk. (13 atk. kam., 6 perimt. kam.), Deividas Stankevičius – 19 tšk., Adomas Gendvilas – 12 tšk.

Advokatų kontora „Konsus“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 19:41 val.)Advokatų kontoros „Konsus“ tritaškiai pradžudė „Kėdainius“ (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 23:06 val.)Advokatų kontora „Konsus“ ir vėl tritaškių pagalba įveikė „Kėdainius“ (2017 kovo 05 d., sekmadienis, 18:20 val.)Advokatų kontora „Konsus“ tik po atkaklios kovos palaužė „Kauno NTI-PN“ (2016 spalio 25 d., antradienis, 00:02 val.)Advokatų kontoros „Konsus“ komanda išvargo pergalę prieš „Dumblą“ (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 17:02 val.)Advokatų kontora „Konsus“ aštunfinalį pradėjo pergale prieš „Elektromontuotoją“ (2017 kovo 15 d., trečiadienis, 20:30 val.)Advokatų kontora „Konsus“ iššvaistė net 20 taškų pranašumą, bet palaužė „Laipsnius“ (2017 vasario 08 d., trečiadienis, 22:35 val.)Advokatų kontora „Konsus“ pasiekė svarbią pergalę kovoje dėl pirmosios vietos grupėje (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 23:17 val.)Rungtynių pradžioje snaudusi Advokatų kontora „Konsus“ po ilgosios pertraukos lengvai susitvarkė su „Randeriu“ (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 21:53 val.)G. Kurtinaičio tritaškiai atvedė Advokatų kontorą „Konsus“ į sunkią pergalę prieš „Laipsnius“ (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 16:33 val.)