SPORTO MANIJA & EKODORA & FSM vs SPORTO MANIJA & AMICI PIZZA (85:93)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2012 balandžio 13 d., Penktadienis, 19:15 val. @ Vydūno vidurinė mokykla, Šiaurės pr. 57, Kaunas, LT-49264

"Sporto Manijų" derbyje stipresni buvo "Amici Pizza" vaikinai

2012 balandžio 13 d., Penktadienis, 23:29 val., peržiūros: 3583

Penktadienio vakarą KKL "C" lygos "Top Sport" pirmenybėse į aštuntfinalio dvikovą stojo dvi "Sporto Manijos" – "Sporto Manija & Ekodora & FSM" bei "Sporto Manija & Amici Pizza". Viso susitikimo metu vyko bekompromisė kova ir ekipos įrodinėjo, jog abi vienodai nori patekti tarp aštuonių stipriausių "C" lygos komandų. Antrojo kėlinuko metu ėmė ryškėti "Amici Pizza" komandos pranašumas, o skirtumas tarp ekipų buvo pasiekęs dviženklį skirtumą. Vis tik, kiek labiau patyrę "Sporto Manijos & Ekodoros & FSM" vyrai keletą kartų priertėjo vos vieno metumo atstumu nuo savo varžovų. Susitikimo pabaigoje tiksliau rungtyniavo "Sporto Manijos & Amici Pizzos" jaunimas, kuris prieš atsakomąją dvikovą sukaupė 8-ių taškų persvarą (85:93).

Rungtynėse kiek sėkmingiau startavo aikštės formalūs šeimininkai "Sporto Manijos & Ekodoros & FSM" žaidėjai. Jie sugebėjo atitrūkti (9:4). Tačiau neilgai trukus svečių teisėmis rungtyniavę "Sporto Manijos & Amici Pizza" vaikinai savo deficitą sumažino iki minimumo (11:10). Nors Linas Akstinavičius pelnė du taškus su pražanga, tačiau čia pat iš toli pataikė Rokas Barkauskas, o du taškus pridėjo Rytis Adžgauskas ir pirmaujanti komanda pasikeitė (14:15). Dar po keletos atakų "Sporto Manija & Amici Pizza" savo pranašumą padidino iki penkių taškų (17:22). Vis tik, kėliniui baigiantis "Sporto Manija & Ekodora & FSM" savo atsilikimą sumažino iki minimumo (23:24).

Antrasis ketvirtis prasidėjo puikia svečių atkarpa 4:10, o skirtumas tarp ekipų šoktelėjo jau iki 7-ių taškų (27:34). Tomas Čerba dvitaškiu kiek sumažino savo komandos atsilikimą, tačiau neilgam. "Sporto Manija & Amici Pizza" laimėjo dar vieną atkarpą 0:6 ir komandas jau skyrė dviženklis taškų skaičius (29:40). Žaidimas aikštėje išsilygino, ekipos pradėjo keistis rezultatyviomis atakomis. Kėliniui baigiantis "Sporto Manija & Ekodora & FSM" savo deficitą sumažino iki 9-ių taškų (42:53).

Trečiasis kėlinukas prasidėjo Eriko Slabačiausko inicijuotu spurtu 10:4, o skitumas sumažėjo jau tik iki 5-ių taškų (52:57). Neilgai trukus "Sporto Manijos & Amici Pizza" jaunimas sugebėjo susigrąžinti prieš šį kėlinį turėtą 9-ių taškų pranašumą (57:66). Vis tik, daugiausiai Tomo Čerbos taškų dėka atskirtis tarp komandų ir vėl sumažėjo, šį kartą iki 3 taškų (63:66). Kėlinio pabaigą kur kas užtikrinčiau sužaidė svečiai, kurie spurtavo 2:9 ir prieš lemiamą ketvirtį turėjo 10-ies taškų persvarą (65:75).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje "Sporto Manija & Ekodora & FSM" komandinių pastangų ir didelio noro dėka pradėjo vėl artėti prie savo oponentų, o po taiklaus Eriko Slabačiausko tritaškio skirtumas tarp komandų sumažėjo jau tik iki dviejų taškų (79:81). Darius Mikalauskas, Rokas Barkauskas ir Rytis Adžgauskas pelnė po du taškus iš eilės ir svečiai susigrąžino sau kiek didesnę persvarą (79:87). Per likusias kėlinio minutes žaidimas aikštėje išsilygino ir komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis, tačiau skirtumas nepakito ir "Sporto Manija & Ekodora & FSM" išsaugojo 8-ių taškų persvarą (85:93).

Po rungtynių "Sporto Manijos & Amici Pizza" komandos strategas Darius Laskys kalbėjo: "Prognozės prieš ateinančias rungtynes yra teigiamos. Kitame susitikime, kaip ir varžovai stengsimės nugalėti. Kaip praėjusį bei užpraėjusį kartą, taip ir šį kartą, kova su mūsų draugais buvo bekompromisė. Visą laiką tarp mūsų yra noras įrodyti, kad "aš esu stipresnis krepšinio aikštelėje". Manau, kad visa tai yra labai pagirtina. Mūsų komandos vyrukai parodė labai gerą kovotojų charakterį, kovėsi iki galo nežiūrint, kad buvome tik šešiese ir pasiekė pergalę. Matomai, kad jaunų krepšininkų ambicijos buvo užgautos ir jie norėjo pasirodyti".

"Sporto Manijos & Ekodoros & FSM" komandos treneris Modestas Vaškūnas po rungtynių sakė: "Galiu pasakyti tai, ką visuomet sakau: "Amici Pizza" komanda visą laiką sužaidžia gerai prieš mus. Jie gali pralaimėti ir prieš silpnesnes komandas, bet žaidžiant prieš savus atrodo, kad jie galėtų vinis iš parketo dantimis išlupti, kad tik pavyktų laimėti. Šiandien jie tai parodė dar kartą, nors susirinko jie tik šešiese, tačiau apibėgo mūsų dešimt žmonių. Varžovams viskas sekėsi, viskas sukrito. Iš tikro jie stipri komanda ir labai gaila, kad susitinkame aštuntfinalyje, nes manau, kad tiek viena, tiek kita komanda būtų nukeliavusios toliau nei aštuntfinalis, bet yra kaip yra. Kitame susitikime galime laukti tokios pat atkaklios kovos. Tiek viena tiek kita komanda išėjusios į aikštę kovos ir žais dėl pergalės be jokių išskaičiavimų, nes toliau žengti nori abi komandos, o į kitą etapą pateks tie, kurie bus stipresni".

"Sporto Manijos & Ekodoros & FSM" gretose išsiskyrė: Linas Akstinavičius 32 taškai (6 atk. kam, 5 rez. perd, 4 perimti kam), Tomas Čerba 20 taškų (6 atk. kam, 6 rez. perd), Erikas Slabačiauskas 16 taškų (5 atk. kam)

"Sporto Maniją & Amici Pizza" į pergalę vedė: Darius Mikalauskas 26 taškai (8 atk. kam), Rytis Adžgauskas 23 taškai (7 atk. kam, 6 rez. perd), Rokas Barkauskas 20 taškų (9 atk. kam)

Paskutiniai komentarai (3 iš 3)

Anonimas2012 balandžio 14 d., 10:53 val.

Kai atsiranda aritmetinių skaičiavimų galimybė grupėse, manau, niekam nebūtų tas pat

Grigorijus2012 balandžio 14 d., 10:30 val.

O koks tau skirtumas su kuria Manija zaist? Jei nori laimet lyga, turi visus nugalet... Sveikinimai Pizza! :)

Anonimas2012 balandžio 14 d., 01:36 val.

Nėra gerai, kad 2 to pačio "klubo" atskiros komandos žaidžia toje pačioje lygoje. Gerai nors tiek, kad jos tarpusavyje pešasi. O kas bus, jei vienai iš jų prireiks taškų skirtumo ir lyderiai silpnesnei komandai pralaimės pvz 45:185 sukraudami reikalingą skirtumą? Arba pvz lyderiai norėdami gauti, ju manymu, palankesnius priesininkus.

Nesakau, kad abi sios komandos yra tokio pobūdžio, bet tai nėra gerai

„Sporto Manija & Amici Pizza“ įveikė "Legatas" (2011 lapkričio 19 d., šeštadienis, 18:07 val.)"Sporto Manija & Amici Pizza" išlaikė pergalę savo rankose (2012 kovo 01 d., ketvirtadienis, 23:10 val.)"Sporto Manija & Amici Pizza" nesulaukė pasipriešinimo iš "Simple" (2011 gruodžio 10 d., šeštadienis, 00:12 val.)"Sporto Manija & Amici Pizza" pelnė pergalę bei vietą aštuntfinalyje (2012 balandžio 04 d., trečiadienis, 21:46 val.)"Remza & Irmico" įveikė "Sporto Manija & Amici Pizza" ekipą (2011 lapkričio 08 d., antradienis, 23:14 val.)"Sporto manija & Amici pizza" be didesnio vargo įveikė "BC Ambi" ekipą (2012 sausio 30 d., pirmadienis, 23:32 val.)"Sporto manija & Amici Pizza" palaužė "Bangos & Lyga.eu" pasipriešinimą (2012 vasario 03 d., penktadienis, 21:40 val.)"Sporto Manija & Amici Pizza" antroje rungtynių pusėje nukovė "BC Liuksą" (2011 gruodžio 01 d., ketvirtadienis, 22:53 val.)"Sporto Manija & Ekodora & FSM" neturėjo didesnių problemų su BC "Ambi" (2012 vasario 14 d., antradienis, 00:22 val.)Sporto manija & amici pizza įrodė savo pranašumą prieš BC AMBI (2012 kovo 09 d., penktadienis, 23:29 val.)