Dumblas vs United ‒ „R2P Sport“ (87:101)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 22 d., Sekmadienis, 13:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Eilinį kartą A.Gedmino tritaškiai pražudė varžovus, šį kartą prieš United ‒ „R2P Sport“ neatsilaikė „Dumblas“

2017 sausio 22 d., Sekmadienis, 19:36 val., peržiūros: 1369

Sausio 22 dieną, 13:15 val., Kauno Energijos sporto salėje, susitiko „B“ lygos komandos „Dumblas“ (šeimininkai) ir United ‒ „R2P Sport“ (svečiai). Negausiai susirinkę ir neturėdami nei vieno žmogaus galinčio rimčiau kovoti po krepšiais United ‒ „R2P Sport“ krepšininkai rungtynes pradėjo labai prastai ir leido šeimininkams dominuoti aikštelėje. Net 17 taškų persvarą pasiekę „Dumblo“ žaidėjai jautėsi užtikrintai, tačiau tuomet svečiai prisiminė, jog savo gretose turi A.Gedminą. United ‒ „R2P Sport“ komandos lyderis iniciatyvos ėmėsi trečiojo kėlinuko metu kuomet pelnė net 19 taškų ir taip perlaužė rungtynių eigą. Pajutę pasitikėjimą savo jėgomis United ‒ „R2P Sport“ žaidėjai išlaikė didelį tempą, bei puikų pataikymą ir paskutiniame kėlinuke, kuomet galutinai palaužė šeimininkus 87:101.

Rungtynių pradžioje „Dumblas“ iš karto ėmėsi naudotis pagrindiniu savo ginklu – ūgio pranašumus arčiau krepšio. Komanda žaidė gana paprastai, bet užtikrintai, dauguma taškų buvo pelnomi iš labai artimų distancijų, o puolimą dar kiek paįvairindavo reti, bet tikslūs tritaškiai. Tuo tarpu United ‒ „R2P Sport“ ekipa didelio pasirinkimo neturėjo, daugumos žaidėjų stiprioji pusė buvo atakuojant iš toli, tad komanda rėmėsi vien tritaškiais metimais. O šį kartą krepšys buvo tarsi užrištas, iki ilgosios pertraukos išmesti net 24 metimai, o pataikyta tik 7 kartus. „Dumblas“ galėjo džiaugtis sparčiai augančiu pranašumu, komandas vienu metu skyrė net 17 taškų, o daugiau nei dvigubai laimima kova dėl atšokusių kamuolių leido tvirtai tikėti savo pranašumu šeimininkams. Ilgoji pertrauka prasidėjo United ‒ „R2P Sport“ ekipai kiek sumažinus atsilikimą 47:39.

Trečiame kėlinuke „Dumblas“ kaip reikiant sumokėjo už prastą gynybą ties tritaškio linija. A. Gedminui pataikius kelis kartus iš eilės, žaidėjas jau pajuto savo metimą ir netrukus varžovus pribloškė visa serija metimų iš įvairių distancijų. Svečių lyderis per vieną kėlinuką surinko net 19 taškų, pramesdamas vos kartą (!). Prieš tokį puolimą „Dumblo“ gynyba buvo bejėgė, o skirtumas tarp komandų labai greitai išnyko. Ketvirtame kėlinuke United ‒ „R2P Sport“ ekipa jau pajuto savo žaidimą, iš toli ėmė pataikyti ir kiti žaidėjai, o skubotas „Dumblo“ žaidimas komandą skandino tik dar giliau. Galiausiai svečiai jau kontroliavo rungtynių eigą ir finišavo pasiekdami užtikrintą pergalę, rezultatu 87:101.

Dumblas: Deimantas Baltrušis – 28 tšk. (11 atk. kam., 9 rezult. perd.), Lukas Steikūnas – 21 tšk. (17 atk. kam.), Tadas Bulotas – 12 tšk., Tomas Pukelevičius – 10 tšk.

United ‒ „R2P Sport“: Andrius Gedminas – 44 tšk. (7 išpr. praž.), Ignas Jančiukas – 17 tšk. (13 atk. kam., 5 išpr. praž.), Mindaugas Daraškevičius – 13 tšk., Liutauras Lukošenkinas – 11 tšk. (6 rezult. perd.), Donatas Gudeliauskas – 11 tšk.

Trigubu M. Lukošenkino dubliu pažymėtose rungtynėse nesunki „United – R2P Sport“ pergalė prieš „ASU“ (2016 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)Taškų lenktynėse ‒ United ‒ „R2P Sport“ pergalė (2017 kovo 03 d., penktadienis, 22:07 val.)United ‒ „R2P Sport“ nesunkiai įveikė „Grande“ komandą (2017 sausio 19 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)Priešnuodžių Andriaus Gedmino pataikymui neradęs BC „Gazuotas pienas“ turėjo pripažinti „United ‒ R2P Sport“ pranašumą (2017 sausio 09 d., pirmadienis, 22:42 val.)United ‒ „R2P Sport“ įveikė „MRU VSF“ ekipą (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 22:20 val.)„Hidraulinės sistemos“ po gražios dvikovos įveikė „United ‒ „R2P Sport“ (2016 lapkričio 16 d., trečiadienis, 00:06 val.)„United ‒ R2P Sport“ tritaškių lietus nuplovė „Dumblą“ (2017 vasario 28 d., antradienis, 23:50 val.)„Grizliai“ parklupdė „United ‒ R2P Sport“ ir išlygino serijos rezultatą (2017 balandžio 09 d., sekmadienis, 10:16 val.)United ‒ „R2P Sport“ po atkaklios kovos įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 14:11 val.)Solidų pranašumą iššvaistę „R2P Sport ‒ S/M“ išsaugojo pergalę (2017 sausio 31 d., antradienis, 23:24 val.)