Hidraulinės sistemos vs Lemora & Minaltra (79:95)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2024 balandžio 29 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Lemora & Minaltra“ užtikrintai žengė į „Įmonių“ lygos, „Didžiosios“ taurės finalą

2024 balandžio 29 d., Pirmadienis, 22:29 val., peržiūros: 149

Balandžio 29 dieną, 20:45 val., Kauno energijos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos, „Didžiosios“ taurės komandos "Hidraulinės sistemos" (šeimininkai) ir „Lemora & Minaltra“ (svečiai). Komandos stojo žaisti antrųjų pusfinalio rungtynių (pirmąją komandų dvikovą buvo laimėję „Lemora & Minaltra“). Šį vakarą didelės intrigos nebuvo „Lemora & Minaltra“ dar iki ilgosios pertraukos susikūrė solidų pranašumą, o antroje rungtynių dalyje atrodė, kad žaidėjai tiesiog sutvarkė formalumus. Susitikimas baigėsi rezultatu 79:95 (19:22, 15:27, 16:24, 29:22).

Jau rungtynių starte „Lemora & Minaltra“ uždavė milžinišką tempą ir puikiai atakuodami nutolo. Nors skirtumas trumpam buvo sumažėjęs, bet buvo galima aiškiai pastebėti, kad "Hidraulinės sistemos" tiesiog neturi tokios gynybos, kuri sustabdytų varžovus. Iki ilgosios pertraukos „Lemora & Minaltra“ didino savo pranašumą ir po dviejų kėlinukų buvo priekyje rezultatu 34:49.

Antroje rungtynių dalyje niekas nepasikeitė, skirtumas tik dar labiau išaugo ir bet kokia intriga išnyko. Tuomet jau atėjo laikas atsipalaidavimui, kas puikiai matėsi ketvirtojo kėlinuko metu, kuomet abi komandos rengė atakas nepersistengdamos gynyboje. O susitikimas baigėsi rezultatu 79:95.

10 atk. kam.

„Hidraulinės sistemos“ susitvarkė su „Plastena“ ir iškovojo Įmonių lygos Didžiosios taurės 3-ią vietą (2024 gegužės 09 d., ketvirtadienis, 20:36 val.)„Lemora & Minaltra“ lengvai nugalėjo „Promatechą“ (2024 vasario 25 d., sekmadienis, 20:53 val.)„Remza @ Irmco“ ‒ „Įmonių“ lygos čempionai! (2024 gegužės 09 d., ketvirtadienis, 22:32 val.)„Lemora & Minaltra“ uraganiniu puolimu nušlavė „Kauno energiją“ ir išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą (2024 balandžio 16 d., antradienis, 22:02 val.)„Lemora & Minaltra“ lengvai įveikė „Devbridge & Gym+ & Audrokestą“ (2024 vasario 21 d., trečiadienis, 21:25 val.)„Lemora & Minaltra“ pasiekė įtikinamą pergalę (2024 vasario 05 d., pirmadienis, 22:28 val.)„Lemora & Minaltra“ lengvai pasivaikščiojo rungtynėse su „Tetas“ (2023 lapkričio 26 d., sekmadienis, 17:03 val.)„Lemora & Minaltra“ turėjo vargo prieš „Hidraulines sistemas“ (2023 lapkričio 20 d., pirmadienis, 00:12 val.)Rungtynėse 5X5 „Lemora & Minaltra“ nesunki pergalė prieš „UB Solar“ (2024 kovo 05 d., antradienis, 21:41 val.)„Lemora & Minaltra“ įsirašė dar vieną lengvą pergalę (2023 gruodžio 11 d., pirmadienis, 21:44 val.)