Korys vs Šernai (72:58)30+ lyga, „Sport turas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 vasario 26 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„Korys“ nervingose rungtynėse įveikė „Šernus“

2015 vasario 26 d., Ketvirtadienis, 22:50 val., peržiūros: 1151

Ketvirtadienio vakarą KKL „30+“ lygos „Vaigoros“ pirmenybėse surėmė dvi itin ilgas tradicijas turinčios ekipos – „Korys“ ir „Šernai“. Rungtynes užtikrinčiau pradėjo svečiai, kurie greit susikrovė dviženklį pranašumą, o galiausiai turėjo ir ženklią persvarą ant atsarginių žaidėjų suolelio. Atrodė, jog „Koriui“ šiame susitikime kovoti dėl pergalės bus itin sunku. Vis tik, patyrę „Korio“ žaidėjai rado būdų kaip perlaužti rungtynių eigą bei iškovoti pergalę rezultatu (72:58).

Susitikimo starte pirmieji į priekį šovė „Šernai“. Svečiai greit laimėjo atkarpą 3:10 bei leido suprasti, kad yra nusiteikę rimtai. Tačiau „Korys“ neilgai trukus atsakė atkarpa 6:0 ir skirtumas sumenko iki minimumo (9:10). Tačiau „Šernai“ dar kartą pademonstravo savo jėgą laimėdami puikią atkarpą 3:12, o skirtumas tarp ekipų tapo dviženklis (12:22). Pirmąjį kėlinuką abi ekipos užbaigė surengdamos po rezultatyvų išpuolį (14:24).

Antrojo kėlinio pradžioje „Šernai“ ir toliau kontroliavo susitikimo eigą bei laikėsi priekyje. Dar daugiau, svečiams buvo pavykę savo persvarą padidinti iki 11-os taškų (22:33). Tačiau tada „Korys“ ėmė lipti iš duobės. Šeimininkai sugebėjo antrąjį kėlinį užbaigti spurtu 10:2 ir skirtumas tarp ekipų prieš ilgąją pertrauką sumažėjo jau tik iki 3-ių taškų, o intriga pasirodė ir vėl esanti gyva (32:35).

Nors trečiojo kėlinio pradžioje „Šernai“ kurį laiką dar sugebėjo išlikti pirmaujančiųjų vaidmenyje, tačiau ne ilgai. Rezultatui esant (37:41) šeimininkai surengė spurtą 11:2 ir rungtynių svarstyklės pakrypo į kitą pusę (48:43). „Šernai“ pajutę, kad gali taip rungtyniaudami paleisti varžovus į priekį nepavejamai, kiek suaktyvino savo žaidimą ir sumažino savo atsilikimą iki minimumo, o kėliniui baigiantis vėl atsidūrė pirmaujančiųjų vaidmenyje (55:56).

Ketvirtasis kėlinys vienareikšmiškai priklausė „Koriui“. Šeimininkai ėmė besąlygiškai dominuoti aikštėje, o „Korio“ gynyba tapo tikra mįsle varžovams. Viso kėlinio metu „Šernai“ blaškėsi puolime lyg žuvys tinkle. Svečiai savo pirmuosius ir vienintelius taškus šiame ketvirtyje pelnė likus žaisti vos 36 sekundes iki susitikimo pabaigos. Tuo tarpu „Korys“ puolime tvarkėsi pakankamai gerai ir per šį ketvirtį surinko 17 taškų, kas ir padėjo įvirtinti pergalę rezultatu (72:58).

Po rungtynių „Korio“ komandos treneris Gediminas Smuikys sakė: „Susirinkome negausiai, todėl visi labai stengėmės. Tie, kurie rungtyniauja paprastai mažiau taip pat labai stengėsi. Manau gerai atstovėjome prieš varžovų didelius žaidėjus. Ketvirtame kėlinyje pavyko perlaužti rungtynių eigą į savo pusę. Džiugu, kad prisijungė šeštas žaidėjas, nes penkiese nebūtume ištempę rungtynių tikrai“.

Korys: Laimonas Zvegas – 18 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.), Dainius Balkus – 16 tšk., Gytis Naudžiūnas – 12 tšk., Gediminas Smuikys – 11 tšk., Nerijus Paulauskas – 10 tšk. (6 išpr. praž.)

Šernai: Skirmantas Staniulis – 14 tšk., Rytis Vaičys – 13 tšk., Egidijus Plenta – 12 tšk.

„Korys“ užtikrintai įveikė „Remzą“ (2015 kovo 03 d., antradienis, 23:00 val.)„Korys“ nesunkiai susitvarikė su „Šilainiais“ (2015 kovo 04 d., trečiadienis, 22:10 val.)Emocijų kupinose rungtynėse,pergalę šventė „Šernai“ (2014 gruodžio 07 d., sekmadienis, 22:30 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ emocingose rungtynėse pranoko „Korį“ (2015 balandžio 12 d., sekmadienis, 21:59 val.)„Korys“ nesunkiai įveikė „Kauno savivaldybę & Policiją“ (2015 balandžio 20 d., pirmadienis, 06:54 val.)„Korys“ neturėjo vargo su „ACME grupė“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 21:54 val.)„Šilainiai“ rungtynių pabaigoje palaužė „Šernus“ (2015 kovo 23 d., pirmadienis, 23:36 val.)„Korys“ ketvirtame kėlinyje palaužė „RBnuoma ‒ IVnet“ (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 00:08 val.)„ACME grupė“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti „Šernų“ pranašumą (2015 sausio 21 d., trečiadienis, 22:01 val.)„Makroflex“ antroje rungtynių pusėje įrodė pranašumą prieš „Šernus“ bei žengė į finalą (2015 balandžio 20 d., pirmadienis, 23:32 val.)