KMAIK vs Kauno Rami (69:65)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2017 kovo 23 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Vaišvydavos pagrindinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas, LT-45486

Visas rungtynes pirmavę „KMAIK“ krepšininkai išlygino serijos rezultatą

2017 kovo 23 d., Ketvirtadienis, 22:33 val., peržiūros: 1067

Ketvirtadienį, kovo 23 dieną, Vaišvydavos mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „Top Sport“ pirmenybių aštuntfinalio rungtynės, tarp vietos „KMAIK“ ir svečių „Kauno Rami“ ekipų. Nuo pat susitikimo į priekį išsiveržę aikštės šeimininkai atlaikė varžovų spaudimą bei išlygino tarpusavio serijos rezultatą. 69:65 (18:11, 17:18, 21:14, 13:22).

Susitikimo pradžioje abi komandos kurį laiką keitėsi rezultatyviomis atakomis, tačiau kėlinuko pabaigoje žymiai geriau pasirodę „KMAIK“ žaidėjai įgijo septynių taškų pranašumą. Antrame kėlinuke komandos ir vėl žaidė labai panašiai. Viso ketvirčio metu ekipos keitėsi trumpomis atkarpomis, tačiau šįkart pabaigoje geriau pasirodę „Kauno Rami“ nežymiai sušvelnino deficitą. 35:29.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė, tačiau įpusėjus trečiam kėlinukui spurtavę aikštės šeimininkai padidino skirtumą tarp komandų iki šešiolikos taškų. Paskutinėje ir lemiamoje rungtynių dalyje į šturmą sukilę „Kauno Rami“ krepšininkai prisivijo priešininkus iki šešių taškų, tačiau tvirtai bei užtikrintai laikęsi „KMAIK“ žaidėjai išsaugojo pergalę savo rankose. 69:65.

Po šios pergalės „KMAIK“ išlygino serijos iki dviejų pergalių rezultatą – 1:1.

„KMAIK“: Imantas Šturma – 24 tšk. (5 išpr. praž.), Lukas Patašius – 16 tšk. (16 atk. kam.), Arnas Petrauskas – 16 tšk. (7 išpr. praž.)

Kauno Rami“: Laurynas Varnas – 19 tšk., Šarūnas Petraitis – 11 tšk., Oskaras Gelžinis – 10 tšk. (11 atk. kam.)

Visas rungtynes pirmavę „Kėdainiai“ susitvarkė su „KMAIK“ (2017 vasario 27 d., pirmadienis, 23:37 val.)Tik antroje rungtynių pusėje „Huawei“ įrodė pranašumą prieš „KMAIK“ ekipą (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 21:51 val.)M. Lukmino tritaškių lietus paskandino „KMAIK“ ekipą (2017 sausio 11 d., trečiadienis, 00:36 val.)BC „Gazuotas pienas“ dėl pergalės pernelyg nepersistengė (2016 lapkričio 18 d., penktadienis, 21:36 val.)„Kauno liberalai“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Kauno Rami“ pranašumą (2017 sausio 05 d., ketvirtadienis, 22:02 val.)Penkiese susirinkę „Laipsniai“ nugalėjo „KMAIK“ ekipą (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 01:05 val.)Įspūdingo penkių minučių spurto dėka „Kauno Rami“ užtikrintai susitvarkė su „Dentist Team“ ekipa (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 23:14 val.)BC „Boom“ išvargo pergalę prieš „KMAIK“ (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 00:06 val.)„KMAIK“ po permainingos kovos privertė pasiduoti BC „Boom“ ekipą. (2017 sausio 17 d., antradienis, 22:47 val.)„Legionas“ pergale pradėjo „C“ lygos ketvirtfinalį ‒ įveikta „KMAIK“ komanda (2017 balandžio 04 d., antradienis, 23:25 val.)